چهار دلیل نخریدن دوربین های مداربسته ساختگی

خانه »‌ بلاگ » چهار دلیل نخریدن دوربین های مداربسته ساختگی

چهار دلیل نخریدن دوربین های مداربسته ساختگی

چهار دلیل نخریدن دوربین های مداربسته ساختگی چهار دلیل نخریدن دوربین های مداربسته ساختگی

پیشگیری بهتر از درمان است،بویژه هنگامی که خرید و فروش با نرخ بالای جرم جنایت همراه می باشد.هیچ کس نمی خواد درپایان به یک قربانی خشونت یا هرنوع سرقت تبدیل شود بنابراین آماده شدن برای مقابله با شرایط ناخواسته و ناراحت کننده بهترین روش برای حفظ و امنیت خود وخانواده تان می باشد.
هرکسی که صاحب خانه یا کسب و کار و شرکتی می باشد باید به خوبی استفاده از دوربین های مداربسته را درک کند.طبق نظرسنجی که موسسه گالوب در آمریکا انجام داده است مشخص شده است که نرخ جرم وجنایت افزایش یافته است اما تعدادکمی از مردم آمریکا از وقوع این حوادث باخبر بوده اند.
خوشبختانه راه های برای جلوگیری از ارتکاب جرم وشناسایی مجرمان وجود دارد .حتی کوچکترین جرم و جنایت می تواند زیان های بزرگی به بار آورد اما شما با استفاده از دوربین های مداربسته می توانید از خانه و کسب و کار خود محافظت کنید و از به بار آمدن زیان و تلفات جلوگیری کنید.شما با توجه به نیاز خود ازمی توانید از دوربین های مداربسته مورد نظر خود استفاده کنید.
بسیاری از مردم دوربین های مداربسته جعلی و ساختگی راخریداری و نصب میکنند به امید اینکه سارقان را بترسانند .

دوربین های مداربسته جعلی چیست؟
دوربین های مداربسته جعلی دوربین هایی هستند که به ظاهر شبیه دوربین های مداربسته واقعی هستند که در ابعاد و اشکال مختلفی وجود دارند که شما می توانید برحسب نیاز خود آنرا انتخاب کنید.در حالی که بیشتر دوربین ها ی مداربسته ویژگی هایی دارند این دوربین ها ی مداربسته جعلی هم داری زوم کن وچشمک زن نیز هستند هرچند که چشمک زنهای دوربین های مداربسته باعث میشود به مردم نشان دهد که مکان مجهز به دوربین های مداربسته است اما دوربین های مداربسته ای به بازار آمده اند که حتی چشمک زن هم ندارند بنابراین کارشناسان دوربین مدار بسته خریدن دوربین های مداربسته جعلی را توصیه نمی کنند.
اولا مجرمان با تجربه می توانند بگویند که چشمک زن و نور قرمز دوربین های مداربسته به اندازه کافی برای متوقف کردن آنها کافی نیست ثانیا اینکه مجرمان می دانند که دوربین های مداربسته واقعی شامل دو تا چهار سیم متصل به منبع قدرت و متصل به واحد اصلی می باشد اما دوربین های مداربسته جعلی تنها یک سیم دارد.سوم اینکه دوربین های مداربسته جعلی در تمام جهات به صورت تصادفی حرکت می کند درصورتی که دوربین های مداربسته واقعی در یک جهت خاص حرکت میکند و افراد را ردیابی می کند.
دوربین های مداربسته جعلی لنز پلاستیکی ،یک یا دو کابل و بدنه فلزی دارند.

چرا نباید دوربین های مداربسته جعلی خرید؟
با اینکه دوربین های مداربسته جعلی ارزان و مقرون به صرفه هستند اما نمی توانند امنیت خانه و محل کار شما را فراهم کنند .
از جمله مواردی که نباید دوربین مدار بسته جعلی بخرید این است که :
1-دوربین های مداربسته جعلی قابل شناسایی هستند:
با وجود اینکه دوربین های مداربسته جعلی چشمک زن دارند اما باتوجه به ظاهری که دارند (لنز پلاستیکی،بدنه فلزی،یک یا دو کابل) به راحتی قابل شناسایی هستند.
بهتر است شما از دوربین های مداربسته واقعی برای حفظ اموال و دارایی خود در خانه و شرکت تان استفاده کنید.
2-هیچ چیزی را ثابت نمی کند:
دوربین های مداربسته جعلی شاید باعث ارتکاب جرم کمتر شود ومجرمان مبتدی را فریب دهد اما نمی تواند در ارتکاب جرمهای بزرگ هیچ گونه شواهدی را برای شما فراهم کند.
3-ایجاد یک حس امنیت کاذب:
نصب دوربین های مداربسته تنها یک حس امنیت کاذب را برای شما فراهم می کند چرا که اکثر همسایگان شما از جعلی بودن دوربین ها مطلع هستند.
4-مسائل قانونی :
نصب دوربین های مداربسته جعلی در جلوی شرکت یا خانه تان با اینکه یک حس امنیت کاذب در شما ایجاد میکند پیامد های قانونی هم به همراه دارد .
بعنوان مثال کارمند شما ماشین خود را جلوی شرکت پارک کرده است و سارقان ماشین او را به سرقت می برند با توجه به دیدن دوربین های مداربسته شما شاید به فکر جمع آوری شواهد و دستگیری سرقت بیافتد اما با دیدن جعلی بودن آن حتی از شما شکایت کند.
با توجه به ویژگی های دوربین های مداربسته جعلی بهتر است برای بالا بردن امنیت منزل و شرکت خود وبالا بردن حفظ امنیت مال و اموالتان از دوربین های مداربسته واقعی استفاده کنید و از وقوع زیان ها و تلفات بزرگ و جبران ناپذیر جلوگیری کنید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب


PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416