نصب دوربین مدار بسته در هتل

خانه »‌ بلاگ » نصب دوربین مدار بسته در هتل

نصب دوربین مدار بسته در هتل

نصب   دوربین مدار بسته     در    هتل نصب دوربین مداربسته در هتل

امروزه گردشگری در سراسر دنیا رو به افزایش است و مسلما صنعت گردشگری باعث رونق کسب و کارهای مختلف ازجمله صاحبان هتل می شود زیرا اکثر افرادی که به گردشگری می پردازند در شهرهای که می گردند آشنا یا فامیل ندارند و به همین دلیل به هتل می روند اما اینکه نصب دوربین مداربسته در هتل چه اندازه می تواند باعث جذب مشتریان بیشتر شود مسلما تاثیر زیادی دارد زیرا مسافران به ازای پولی که پرداخت می کنند تمایل دارند در هتلی باشند که امنیت کامل را داشته باشند .
خیلی از کسانی که قصد دارند داخل کشور به گردشگری بپردازند یا حتی تورهای خارجی را تجربه کنند شاید بتوان گفت مهمترین چیزی که در نظر می گیرند امنیت هتل می باشد.
نصب دوربین مداربسته در هتل می تواند امنیت را برای مسافران و خدمتکاران هتل فراهم کند.علاوه برحفظ امنیت نصب این دستگاه می تواند مانع از سرقت شود مسافران شاید در طول سال یک بار برای تفریح به شهری بروند و بر همین اساس شاید یکبار در سال به هتل شما بیایند مسلما اگر کسی در هتل جیب آنها را بزند یا وسیله ای از آنها به سرقت رود تا آخر عمر این اتفاق در ذهن آنها تداعی می کند و از رفتن به آن هتل پشیمان می شوند.
خیلی از اتفاقات چون قتل در هتل ها نیز رخ می دهد نصب دوربین مداربسته در هتل می تواند بعنوان مدرک و شواهد در دادگاه مورد استفاده قرار گیرد تا موجب لطمه خوردن شما از سوی دادگاه نشود. شاید بارها در اخبار شنیده باشید که مثلا بازیگر معروف یا فوتبالیست معروف در هتل دچار درگیری یا روابط نامشروع شده است مسلما تصاویر و فیلم های ضبط شده می تواند به اثبات یا عدم اثبات این خبرها کمک شایانی کند.
شاید علاوه بر صنعت گردشگری صنعت ورزش بخصوص فوتبال خیلی زیاد از هتل استفاده می کنند. بنابراین نصب دوربین مداربسته در هتل می تواند باعث جذب بیشتر مشتری برای شما شود.

مزایای نصب دوربین مداربسته در هتل:
1-امنیت:
نصب دوربین مداربسته در هتل می تواند به حفظ امنیت مهمانان در هتل کمک کند که به دور از سرقت و درگیری مزاحمان باشند زیرا با این دستگاه شما می توانید تمام تصاویر و فیلم ها از امکان مختلف هتل را زیر نظر داشته باشید.
2-جلوگیری از سرقت:
در هتل های پیشرفته مشاهده می کنیم که استخرها و مکانهای تفریحی نیز تعبیه شده است که مسلما در این مکان ها مهمان های زیادی هستند نصب دوربین مداربسته در هتل باعث می شود که تمام مکانهای هتل را تحت پوشش دهد تا از سرقت و مزاحمت توسط افراد برای مهمانان هتل جلوگیری شود زیرا برخی از مهمانان هتل افراد مشهوری هستند و کافیست که امنیت هتل فراهم نشود تا دیگر آنها به هتل شما نیایند.
3-رقابت:
امروزه تعداد هتل ها به شدت زیاد شده است اما کسانی برنده می شوند که در این رقابت بتوانند نظر مشتری را جلب کنند یکی از مهمترین ویژگی هایی که می تواند باعث شود که شما در کورس رقابت با دیگر هتل ها بمانید حفظ امنیت هتل می باشد بنابراین با نصب دوربین مداربسته از رقبای خود جا نمانید.
4-انعطاف پذیر:
شما با نصب دوربین مداربسته IP می توانید در استفاده از دستگاه انعطاف پذیر باشید یعنی اگر شما احساس کردید که مکانی نیاز به استفاده از دوربین بیشتر است می توانید بدون دردسر و صرف هزینه گزاف تعداد دوربین ها را افزایش دهید.
5-نظارت از راه دور:
مهمترین ویژگی نصب دوربین مداربسته در هتل این است که شما می توانید با داشتن گوشی، تبلت،کامپیوتر،لپ تاپ و اینترنت و داشتن یوزر پسورد شبکه درهر زمانی و هر مکانی که حضور دارید به تمام تصاویر و فیلم های ضبط شده دوربین مداربسته دسترسی داشته باشید و تمام آنها را بررسی کنید.
با توجه به مزایای نصب دوربین مداربسته در هتل هرچه سریعتر نسبت به نصب این دستگاه و خرید آن از شرکت ما اقدام کنید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب


PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416