نصب دوربین مدار بسته در رستوران

خانه »‌ بلاگ » نصب دوربین مدار بسته در رستوران

نصب دوربین مدار بسته در رستوران

نصب   دوربین مدار بسته     در   رستوران نصب دوربین مداربسته دررستوران

امروزه شاهد رستوران های شیک و بزرگ در جامعه هستیم رستوران هایی که مکانی برای لذت بردن افراد در کنار همدیگه دور میز غذا خوری می باشد. شاید به جرات بتوانیم بگوییم که صاحبان رستوران ها دارای شغلی پر در آمد هستند اما تنها سرو کردن غذاهای عالی در رستوران و غذاهای متنوع باعث جذب مشتری بیشتر نمی شود یکی دیگر از کارهایی که باعث جذب بیشتر مشتریان می شود مکان امن رستوران ها می باشد.
بدلیل اینکه رستوران ها مکانی برای تعداد زیادی از خانواده ها می باشد این مکان نیز مجزا از سرقت سارقان نیست . رستوران های شیک و بزرگ شاید غذاهایی سرو کنند که پول آنها برابر با در آمد ماهیانه برخی از افراد جامعه باشد در چنین رستوران هایی مسلما اقشار ثروتمند رفت آمد می کنند همین مزیت بر علت شده است که رستوران ها یکی از اهداف سرقت سارقان محسوب شود.
با روی کار آمدن فناوری دوربین مداربسته صاحبان رستوران می توانند نفس راحتی بکشند زیرا نصب دوربین مداربسته در رستوران هم می تواند موجبات حفظ امنیت ساختمان شود و هم اینکه باعث نظارت دقیق بر رفتار گارسون ها و همچنین نظارت بر کیفت پخت غذاهای آشپزخانه شود.
خیلی از صاحبان رستوران با شکایاتی از جانب مشتریان مبنی بر بی کیفیت بودن غذاها و همچنین رفتار بد گارسون ها مواجه می شوند با نصب دوربین مداربسته می توانند تمام رفتارها و حرکات گارسون ها و همچنین آشپزها را زیر نظر داشته باشند.

مزایای نصب دوربین مداربسته در رستوران:
1-نصب و راه اندازی آسان :
شاید یکی از عواملی که صاحبان از نصب دوربین مداربسته در رستوان شاکی هستند وجود کابل های متفاوت و به قول معروف زشت کردن فضای رستوران باشد. با دوربین مداربسته IP شما می توانید برخلاف دوربین مداربسته آنالوگ از حجم زیاد کابلها روی دیوار خلاص شوید. حتی نصب دوربین مداربسته وایرلس و IP این امکان را به شما می دهد که درصورت لزوم تعداد دوربین ها را افزایش دهید یا مکان آن را جابجا کنید.
2-جلوگیری از سرقت:
نصب دوربین مداربسته در رستوران باعث می شود که رستوران تبدیل به مکانی امن برای کسانی شود که دوست دارند در فضایی آرام و بدور از دزدی در آنها به خوردن ناهار یا شام خود مشغول شوند.
نصب دوربین مداربسته علاوه برجلوگیری از سرقت باعث می شود که رستوران با حفظ امنیت باعث جلب توجه مشتریان و جذب بیشتر آنها شود زیرا اعتماد آنها با دیدن مکان امن رستوران بالا می رود.
3-کاهش درگیری و دعوا:
با توجه به اینکه رستوران ها محیط های شلوغی هستند و ممکن است یک گروه موسیقی ،ورزشکار یا دانشجو برای غذا خوردن وارد رستوران شود و در حین غذا خوردن درگیری و دعوا صورت گیرد نصب دوربین مداربسته در رستوران باعث می شود که از شدت درگیری و دعوا کاسته شود و ماموران سریعا افراد را شناسایی کنند و باعث خدشه دار کردن اسم رستوران در ذهن خانواده ها نشود.
4-بررسی فیلم در هر زمان:
شاید یکی از ویژگی های بارز نصب دوربین مداربسته در رستوران نظارت از راه دور آن باشد .شما با نصب دوربین مداربسته IP با NVR(ضبط و پخش ویدئو) و درست کردن شبکه شما می توانید هرجایی با گوشی ،تبلت،کامپیوتر،لپ تاپ و داشتن اینترنت و یوزر پسورد وارد شبکه شوید و تمام تصاویر و فیلم ها را به صورت زنده مشاهده کنید.
با توجه به مزایای نصب دوربین مداربسته در رستوران هر چه سریعتر نسبت به نصب دوربین مداربسته توسط شرکت ما و خرید آن از اقدام کنید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوبPayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416