نصب دوربین مدار بسته در داروخانه

خانه »‌ بلاگ » نصب دوربین مدار بسته در داروخانه

نصب دوربین مدار بسته در داروخانه

نصب   دوربین مدار بسته    در   داروخانه نصب دوربین مداربسته در داروخانه
فناوری دوربین مداربسته تنها به صنعت بهداشت و درمان ورود پیدا کرده است و یکی از مکانهایی که نیاز به نصب دوربین مداربسته دارد داروخانه ها می باشد.
داروخانه ها جز مکانهایی هستند که روزانه هزاران نفر برای گرفتن داروها به آنجا مراجعه می کنند. اینکه سرقت در داروخانه رخ ندهد می تواند حائز اهمیت باشد و حفظ پول ودرآمد بدست آمده از داروخانه با نصب دوربین مداربسته انجام می شود.
داروخانه علاوه بر اینکه باید مواظب پول و درآمد خود باشد باید مواظب داروهای داروخانه باشد. داروخانه محیطی است که پر از داروهایی است که حتی برخی از آنها قیمتی حدود یک میلیون تومان دارد و همین امر باعث می شود که کسانی که توان پرداخت پول را ندارند دست به سرقت آنها بزنند.
نصب دوربین مداربسته علاوه برحفظ اموال و دارایی داروخانه می تواند مانع از ورود معتادان و افراد زورگیر به داروخانه شود و موجبات حفظ امنیت کارمندان و مشتریان را برقرار می کند.
مزایای نصب دوربین مداربسته در داروخانه:
1-حفظ کارکنان و مشتریان:
نصب دوربین مداربسته در داروخانه می تواند اعتماد به نفس را به کارکنان و مشتریان بدهد که داروخانه دارای محیطی امن می باشد زیرا در این محیط هر گونه ای از افراد مشاهده می شود حتی کسانی که به دلیل نداشتن پول دارو حاضر به درگیری و ضرب و شتم کارکنان هستند.
2-کاهش سرقت:
یکی از مشکلات داروخانه ها سرقت داروها می باشد نصب دوربین مداربسته باعث می شود که از سرقت جلوگیری شود و حتی مانع دادن داروهای بدون نسخه به مشتریان شود.
نصب دوربین مداربسته باعث می شود در صورت سرقت چهره افراد شناسایی شود و مدارکی برای دستگیری آنها باشد.

3- ادغام:
برخی از داروخانه ها دارای فضا های بزرگی هستند و برخی از آنها علاوه بر داروها وسایل دیگری چون شامپو،پوشک یا هر وسیله ای را در دسترس افراد قرار می دهند و به مانند فروشگاه به آنها اجازه می دهند که خود وسایل و موارد مورد نیاز را بردارند و با صندوق حساب کنند با نصب دوربین مداربسته می توانید تمام نقاط داروخانه را تحت پوشش قراردهید و دوربین ها را باهم ادغام کنید.
4-نظارت از راه دور:
تحولات زیادی در جهان صورت گرفته است و از جمله این تحولات میتوان به روی کار آمد دوربین مداربسته IP اشاره کرد با نصب دوربین مداربسته IP در داروخانه دیگر نیاز نیست که 24 ساعته فیلم ها و تصاویر ضبط شده دوربین مداربسته را تماشا کنید بلکه با داشتن گوشی ،تبلت،لپ تاپ یا کامپیوتر و وصل شدن به اینترنت هر جایی در منزل در مسافرت و یا هرجایی باشید می توانید وارد شبکه شوید و از راه دور نظارت کامل بر داروخانه داشته باشید.
خیلی از مواقع دیده ایم که شکایاتی از جانب مشتریان مبنی بر اشتباه دادن دارو به مشتری و حتی خوردن آن توسط بیمار و به مرگ رسیدن آنها به صاحبان داروخانه می رسد با نصب داروخانه شما می توانید صحت و سوق این شکایات را بررسی کنید و با توجه به تصاویر قضاوت کنید و اقدامات مورد نیاز را انجام دهید.
با توجه به مزایای نصب دوربین مداربسته در داروخانه برای حفظ امنیت این مکان و همچنین حفاظت از کارکنان و مشتریان از شرکت ما دوربین مداربسته را خریداری و نصب کنید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب


PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416