نصب دوربین مدار بسته در خانه قایقی

خانه »‌ بلاگ » نصب دوربین مدار بسته در خانه قایقی

نصب دوربین مدار بسته در خانه قایقی

نصب  دوربین  مدار بسته    در  خانه   قایقی نصب دوربین مداربسته در خانه قایقی

امروزه باماشینی شدن زندگی و تبدیل شدن انسان به روبات برای مدام کار کردن و کسب در آمد بیشتر باعث خستگی و افسردگی می شود بنابراین اینکه چند روز را به همراه خانواده به محیطی آرام بروید و به دور از مزاحمت از زندگی لذت ببرید این رویایی است که توسط دوربین مداربسته به حقیقت می پیوندد.
شاید شما هم جز افرادی باشید که دوست دارید درخانه قایقی روی دریا چند روزی را به دور از هرگونه مزاحمتی و به دور از تکنولوژی از آرامش دریا لذت ببرید و چند روزی را به خانواده خود خوش باشید در خیلی از کشورها تنها افراد ثروتمند نیستند که خانه قایقی برای خود ساخته اند تا هر زمانی که دوست داشته باشند به آنجا بروند و استراحت کنند بلکه برخی از صاحبان خانه قایقی حاضرند از خانه خود کسب در آمد کنند و با کرایه دادن خانه قایقی باعث کسب کردن پول بیشتر شوند.

درخانه قایقی برای اینکه به دور از مزاحمت افراد و سرقت سارقان باشید تنها چیزی که باعث می شود امنیت خانه قایقی را برای شما فراهم کند نصب دوربین مداربسته می باشد با نصب دوربین مداربسته درخانه قایقی می توانید با خیال راحت و آسوده از زندگی لذت ببرید و آسوده خاطر استراحت کنید در این مقاله قصد داریم مزایای نصب دوربین مداربسته در خانه قایقی را برای شما شرح دهیم .
مزایای نصب دوربین مداربسته در خانه قایقی:
1-نصب راحت و آسان:
شاید عمده مشکلی که به ذهن شما برسد این است در خانه قایقی که وسط دریا ساخته شده است چگونه دوربین مداربسته را نصب کنیم در صورتی نیاز به برق می باشد باید به شما بگویم که نصب کردن دوربین مداربسته در خانه قایقی راحت و آسان می باشد زیرا نیازی نیست که شما حرفه ای باشد و یک منبع قدرت قوی داشته باشید . دوربین مداربسته هایی وجود دارند که با باتری شارژ می شوند و دیگر نیازی به کابل کشی توسط برق نیست.
2-جلوگیری از سرقت:
هر جایی که شما باشد محال است که سارقان دنبال سرقت نباشند حتی خانه قایقی هم جز اماکنی می باشد که سارقان هدف سرقت قرار می دهند شما با نصب دوربین مداربسته در داخل و بیرون خانه قایقی می توانید ازورود سارقان به داخل خانه جلوگیری کنید حتی اگر سارقان وارد خانه شما شوند با ضبط تصاویر وفیلم های دوربین مداربسته می توانید توسط ماموران پلیس سریعا آنها را دستگیری کنید.
3-مدارک و شواهد:
شاید شما هم با بیمه کردن خانه قایقی خود خیالتان را راحت کنید که در صورت آسیب دیدگی چون طوفان ،سیل،آتش سوزی بتوانید غرامت بگیرید اما خیلی از بیمه ها هستند که به هر ترفندی دست میزنند تا شما غرامت نگیرید و بهانه بتراشند با نصب دوربین مداربسته و ضبط تصاویر و فیلم ها درشبکه ای که راه اندازی کردید در صورت رخ دادن حادثه ای چون طوفان ،سیل،آتش سوزی خانه قایقی خود می توانید مدارک و شواهد را به بیمه نشان دهید و غرامت بگیرید.
4-اطمینان خاطر:
اگر شما خانه قایقی را ساخته اید تا هر موقع که زمان داشتید آنجا بروید و استراحت کنید با نصب دوربین مداربسته در خانه قایقی می توانید اطمینان خاطر داشته باشید که خانه شما سالم است و هیچ کس به آن آسیبی وارد نکرده است زیرا شما با داشتن گوشی هوشمند،تبلت،کامپیوتر،لپ تاپ و داشتن اینترنت و همچنین با داشتن یوزر پسورد و ورود به شبکه راه اندازی شده برای دوربین مداربسته می توانید تمام تصاویر و فیلم های ضبط شده توسط دوربین مداربسته را چک کنید و از راه دور خانه را زیر نظر داشته باشید.
با توجه به مزایای نصب دوربین مداربسته درخانه قایقی نسبت به خرید و نصب دوربین مداربسته از شرکت ما اقدام کنید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب


PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416