نصب دوربین مداربسته در کارخانه

خانه »‌ بلاگ » نصب دوربین مداربسته در کارخانه

نصب دوربین مداربسته در کارخانه

نصب دوربین مداربسته در  کارخانه

نصب دوربین مدار بسته در کارخانه

کارخانه و دیگر تسهیلات تولیدی ها برای حفظ امنیت خود می توانند از دوربین مدار بسته استفاده کنند.سرقت از مواد خام مانند چوب،فلز،مس و ... از جملات حوادثی است که در کارخانه ها صورت می گیرد.برخی از کارخانجات حتی توسط یکی از کارکنان خود کارخانه که با همدستی سارقان اقدام به دزدی و فروش وسایل ومواد خام آن کارخانه میکنند می تواند ضررهای زیادی به کارخانه وارد کند و به دلیل این همدستی همواره صاحبان کارخانه ها دنبال راه حلی برای پیدا کردن این کارکنان خیانت کار می باشند و تنها راه گیر انداختن آنها نصب دوربین مدار بسته در کارخانه می باشد.

سارقان کارخانه ها و امکانات قوی آنها و تولید کنند گان را هدف قرار می دهند.با نصب دوربین مدار بسته می تواند از این هدف شوم جلوگیری کرد.
خیلی از کارخانه ها برای حفظ توان رقابتی تمام اسرار تجاری و داد و ستد خود را مخفیانه انجام می دهند یا به دنبال ساختن قطعه جدیدی و نادری برای صنعت های مختلف می باشند که جز اسرار تجاری محسوب می باشند بنابراین مخفیانه انجام شدن تولید و همچنین مواظب از رموز ساخت و ساز قطعه جدید می تواند خیلی حائز اهمیت باشد.
یک سیستم دوربین مدار بسته در کارخانه به شما کمک می کند که از ساختمان،کارکنان و مواد کارخانه مراقب کنید و امنیت و ایمنی کارخانه را فراهم کنید و رقابت خود با کارخانه های دیگر را حفظ کنید.
در اینجا قصد داریم مزایای نصب دوربین مدار بسته در کارخانه و تولیدات را که شامل :کنترل کیفیت،جلوگیری از سرقت،ایمنی در محیط کار،نظارت از راه دورو نصب آسان می باشد را بررسی کنیم و به شما توضیح دهیم که نصب دوربین مدار بسته چقدربه حفظ ایمنی و کنترل کیفیت کارخانه شما کمک می کند.

مزایای نصب دوربین مدار بسته در کارخانه:
جلوگیری از سرقت:
دوربین مدار بسته به ما نشان داده است که چقدر باعث سستی و دلسرد شدن سارقان می شود .زمانی که سارقان کارخانه را هدف سرقت قرار می دهند و کارخانه را غارت می کنند نصب دوربین مدار بسته پیشرفته به شما کمک می کند که چهره سارقان را شناسایی کنید و سریعا پیگرد قانونی و آنها را دستگیر کنید.
کنترل کیفیت:
با پیشرفت تکنولوژی دوربین مدار بسته دیجیتال کنترل کیفیت توسط این دستگاه امکان پذیر است.نصب دوربین مدار بسته در کارخانه به شما کمک می کند که فرآیند کنترل کیفیت کارخانه تان سریعتر و کارآمدتر پیش رود بخصوص برای کارخانه هایی که کنترل کیفیت خیلی حائز اهمیت است کارخانه هایی که تولید محصولات بهداشتی هستند در اولویت کنترل کیفیت هستند.
نظارت از راه دور:
یک NVR(شبکه ضبط ویدئو) اضافه شده به دوربین مدار بسته این امکان را به شما می دهد که فیلم های امنیتی بر روی اینترنت بیاید.و شما با ساخت یک شبکه اینترنتی برای کارخانه خود می توانید دوربین مداربسته نصب شده در کارخانه را از طریق شبکه کارخانه نگاه کنید و حتی این نظارت می تواند در منزل شما و هر جایی که هستید اتفاق بیفتد تنها شما باید جز افرادی باشید که قابلیت دسترسی به شبکه کارخانه را داشته باشد.حتی اگر شما یک کارخانه بزرگ را مدیریت می کنید یک NVRمی تواند به کارکنانی که وظیفه نظارت دوربین مدار بسته را دارند بجای اینکه مدام پای مانیتور ها باشند با پیاده روی یا قدم زدن نظارت کنند.
ایمنی در محیط کار:
در خیلی از کارخانه ها کارکنان با ماشین آلات خطرناکی کار می کنند نصب دوربین مدار بسته در کارخانه به آنها این آرامش را می دهد که در مکانی کار می کنند که هرلحظه توسط دوربین مدار بسته آنها را مشاهده می کنند و درصورت وقوع حادثه ای چون گیر کردن دست زیر ماشین های برنده کارخانه یا اثابت قطعات سنگین کارخانه سریعا با دوربین مدار بسته آنها را می بینند و به بیمارستان منتقل می کنند حتی نصب دوربین مدار بسته می تواند از وقوع این حوادث جلوگیری کند.
نصب آسان :
یک دوربین مدار بسته IP (پروتکل اینترنت) دوربینی است که خیلی راحت نصب و نگهداری می شود. برخلاف همتاهای خود که دوربین مدار بسته آنالوگ است و نیاز به ابزار قدرت و تکنیک هایی می باشد شما می توانید با دوربین مدار بسته IP راحت توسط کامپیوتر فیلم های ضبط شده را چک کنید.
راهنمای نصب دوربین مدار بسته در کارخانه تولیدی:
دوربین مدار بسته را در ورودی ها و خروجی های ادارات ،مناطق تولید،مناطق حمل ونقل و مناطق دریافت نصب کنید تا راحت ازهر کسی که وارد کارخانه می شود عکس و فیلم ضبط کند.
مناطق حساس تر(ماشین آلات خطرناک،مواد خام باارزش و...) جاهایی هستند که می تواند توسط دوربین های ثابت پوشش داده شود.
با توجه به مزایای نصب دوربین مدار بسته در کارخانه سریعتر برای حفظ ایمنی کارخانه و کارکنان و ایجاد محیطی ایمن در کارخانه دوربین مدار بسته را از ما خریداری کنید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416