مزایای استفاده از دوربین های مداربسته در بانک

خانه »‌ بلاگ » مزایای استفاده از دوربین های مداربسته در بانک

مزایای استفاده از دوربین های مداربسته در بانک

مزایای  استفاده از دوربین های  مداربسته در بانک مزایای استفاده از دوربین های مداربسته در بانک
امروزه بانکها اغلب به عنوان امن ترین موسسات در این سیاره نامیده می شوند و این باعث می شود که ما با خیال راحت پول های خود را در بانک ها سرمایه گذاری کنیم اما برای ایجاد امنیت بانکها نیاز به استفاده از دوربین های مداربسته می باشد.با نو آوری اخیر و تکنولوژی IPدر دوربین های مداربسته اکثر بانک ها به دنبال اثر بخشی و افزایش امنیت بانک خود می باشند .در این مقاله قصد داریم مزایای استفاده از دوربین های مداربسته در بانک را بررسی کنیم و علت ضرروی بودن نصب دوربین های مداربسته در بانک را بررسی کنیم.
مزایای استفاده از دوربین های مداربسته در بانک:

جلوگیری از سرقت:
به دلیل اینکه بانک محل سپرده گذاری خیلی ها می باشد از افراد معمولی تا کارمند وتا ثروتمندان و تاجران بنابراین یکی از گزینه ها و اهداف اصلی سرقت محسوب می شود با راه اندازی دوربین های مداربسته می توانید ازسرقت جلوگیری کنید یا حتی در صورت وقوع این حادثه تصاویر وفیلم های ضبط شده از دوربین های مداربسته مدرکی برای پلیس می باشد و امتیازی برای دستگیری سریع مجرمان می باشد.
بررسی جرم و جنایات:
در موارد سرقت و تقلب،تصاویر گرفته شده توسط دوربین های مداربسته می تواند مورداستفاده برای شناسایی وپیگیری مجرمان و مظنونین باشد.
جلوگیری از چک تقلبی:
دوربین های مداربسته آی پی می تواند با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته که بررسی کردن چهره ها و تصاویر افراد در حال استفاده از چک تقلبی می باشد را شناسایی کند و باعث جلوگیری از رواج چک تقلبی شود.
جلوگیری از برداشت های مشکوک:
یکی از مهمترین مزایای استفاده از دوربین های مداربسته در بانک نصب کردن آن در دستگاه های خودپرداز می باشد و در جایی که شخصی کارت عابر بانک همراه با رمز پیدا کرده و آنرا وارد دستگاه خودپرداز می کند و از آن برداشت میکند مسلما بدون اجازه از صاحب کارت می باشد و همین نصب دوربین های مداربسته باعث می شود تصاویری از کسی که کارت را پیدا کرده و بدون اجازه از آن پول برداشت کرده ضبط می شود و سریعا مجرم را پیدا میکنند.
هماهنگی نظارت بر شعبه های بانک:
با استفاده از دوربین های مداربسته می توان برشعبه های متعدد بانک ها نظارت داشت و تمام این کارها توسط اینترنت انجام می شود.
یکپارچه سازی با سیستم های هشدار:
با نصب دوربین های مداربسته پیشرفته در بانک ها می توان دوربین های مداربسته را با سیستم های هشدار در شبکه یکپارچه کرد.
قابلیت هوشمند:
دوربین های مداربسته هوشمند با تجزیه و تحلیل های ویدئویی می تواند به عنوان سنسور حرکت و تشخیص چهره ها و تشخیص رفتارهایی مورد استفاده قرار گیرد که بصورت رسمی به تشخیص و شناسایی رفتارهای مشکوک کمک می کند.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416