مزایای دوربین مدار‌ بسته بیسیم

خانه »‌ بلاگ » مزایای دوربین مدار‌ بسته بیسیم

مزایای دوربین مدار‌ بسته بیسیم

مزایای دوربین مدار‌ بسته بیسیم دوربین های مداربسته بیسیم امرزوه کاردبردهای مختلفی دارد و مخصوصا در مکان هایی که امکان سیمکشی و کابل کشی وجود ندارد می توان به راحتی از انواع دوربین مدار بسته بیسیم استفاده نمود.
دوربین مدار‌ بسته بیسیم نیاز به سیمکشی نداشته و می توان از باتری جهت راه اندازی این دوربین ها استفاده نمود. این دوربین ها با ارسال داده ها به دریافت کننده از طریق امواج عمل می کنند و طبیعی است که کیفیت داده های ارسالی آنها نسبت به دوربین مدار بسته معمولی پایین تر می باشد.


یکی از مشکلات عمده مربوط به دوربین های مداربسته بیسیم این است که در شرایط نامناسب جوی امکان ارسال مناسب داده ها از دوربین به دریافت کننده وجود نداشته و تصاویر با کیفیت نا مطلوب در اختیار کاربر قرار می گیرد که با توجه به حساسیت کار مورد استفاده بایستی در انتخاب دوربین مورد نظر دقت نمود تا در زمان استفاده از دوربین مدار‌ بسته بیسیم دچار مشکل نشد.
به این خاطر با توجه به موارد مذکور، استفاده از دوربین های مداربسته فوق علی رغم عدم نیاز به سیم کشی مورد استقبال عمومی قرار نگرفته و غالبا استفاده از دوربین مدار‌ بسته معمولی نسبت به دوربین مدار بسته بیسیم ترجیح داده می شود.
اما در مورادی که حساسیت امنیتی بالایی نداشته و قابلیت سیمکشی وجود نداشته باشد می توان به راحتی از دوربین مدار‌ بسته بیسیم بجای دوربین معمولی استفاده نمود که باعث افزایش سرعت نصب و راه اندازی نیز خواهد شد.
همچنین گفتنی است دوربین های مداربسته بیسیم در دو نوع دیجیتال و آنالوگ مورد استفاده قرار می گیرند که کیفیت داده های ارسالی توسط دوربین مدار بسته دیجیتال به مراتب بالاتر از آنالوگ می باشد.

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416