مزایای دوربین مدار بسته مخفی

خانه »‌ بلاگ » مزایای دوربین مدار بسته مخفی

مزایای دوربین مدار بسته مخفی

مزایای دوربین مدار بسته مخفی مقدمه
دوربین مدار بسته مخفی همانطور که از نام آن مشخص است قابل نصب در جاهای مخفی بوده و تصاویر را از نقاط مورد نظر بطور نامحسوس دریافت کرده و به کاربر موردنظر ارسال می کند.
دوربین مدار بسته مخفی در انواع و مدل های مختلفی با توجه به مکان قرارگیری آن تولید می شود که به برخی از ویژگی های آنها در زیر اشاره می شود تا شناخت بیشتری نسبت به دوربین مدار بسته مخفی بدست آید.
دوربین مدار بسته مخفی
دوربین مدار بسته مخفی با توجه به کاربرد خاص آن در مدل ها و اندازه های مختلف تولید می شود که می توان آن را در جاهای مختلف از جمله خودکار، قاب عکس روی دیوار، ساعت و هرجای دیگر که قابل تشخیص نباشد قرار داد تا از مکان مورد نظر تصویر برداری نماید.
در برخی مدل های دوربین مدار بسته مخفی کارت حافظه نیز وجود دارد که می تواند تصاویر ضبط شده را ذخیره نموده و در زمان لازم مورد استفاده قرار داد. هرچند تصاویر ضبط شده می تواند توسط سیم و یا بدون سیم با توجه به مکان قرارگیری دوربین مدار بسته مخفی برای کاربر مورد نظر ارسال شود.
گفتنی است جهت استفاده از دوربین مدار بسته مخفی در اماکن عمومی بایستی موارد مربوط به غیر مجاز بودن تصویر برداری برطرف شده تا بتوان دوربین مدار بسته مخفی را در جای مناسب و مخفی قرار داد و به تصویر برداری غیر محسوس از محیط مورد نظر پرداخت.
موارد استفاده از دوربین مدار بسته مخفی کاملا خاص بوده و بطور فراگیر نمی باشد و فقط جهت موارد خاص مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از موارد استفاده از دوربین مدار بسته مخفی می تواند استفاده از آن در ادارات مختلف باشد که بتوان از نحوه ی کارکرد پرسنل در هر لحظه آگاهی کامل داشت.
بطور کلی برای مواردی که نیاز است تا تصویر برداری بطور کاملا نامحسوس بوده و شخصی از آن مطلع نشود می توان از دوربین مدار بسته مخفی استفاده نموده و آن را در جای کاملا مخفی قرار داد.
علاوه بر این گفتنی است بعلت کاربرد خاص دوربین مدار بسته مخفی تصاویر ارسالی از این دوربین ها کیفیت چندان بالایی نداشته و نباید انتظار دریافت تصاویر ضبط شده با وضوح بالا را از دوربین مدار بسته مخفی داشت.

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416