مزایای دوربین مدار بسته دیجیتال

خانه »‌ بلاگ » مزایای دوربین مدار بسته دیجیتال

مزایای دوربین مدار بسته دیجیتال

مزایای دوربین مدار بسته دیجیتال مقدمه
یکی از انواع مناسب دوربین مدار بسته، دوربین مدار بسته دیجیتال می باشد که دارای کیفیت تصاویر بسیار مناسبی بوده و استفاده کنندگان در صورت نیاز به داشتن تصاویر با کیفیت و وضوح بالا می توانند از دوربین مدار بسته دیجیتال در مکان مورد نظر خود استفاده نمایند.
در بخش زیر برخی از ویژگی های دوربین مدار بسته دیجیتال که سبب تفاوت با دوربین مدار بسته آنالوگ می شود شرح داده شده است.
دوربین مدار بسته دیجیتال
از مهمترین انواع دوربین های مداربسته، دوربین مدار بسته دیجیتال می باشد که اگرچه استفاده از دوربین مدار بسته آنالوگ به دلیل قیمت مناسب آن بیشتر می باشد اما با مقایسه ویژگی های دوربین مدار بسته دیجیتال و آنالوگ می توان نتیجه گرفت دوربین مدار بسته دیجیتال می تواند بسیار مقرون به صرفه تر بوده و با سرمایه گذاری در این زمینه می توان به اهداف مورد نظر رسید.
کیفیت تصاویر و داده های ارسالی از طریق دوربین مدار بسته دیجیتال بر خلاف دوربین مدار بسته آنالوگ بسیار بالاتر بوده و تصاویر و داده ها را می توان از طریق شبکه برای نقطه مورد نظر ارسال نمود.
دوربین مدار بسته دیجیتال را می توان به صورت بیسیم نیز مورد استفاده قرار داد که باعث کاهش چشمگیر سیم مصرفی در نصب و راه اندازی دوربین خواهد شد که چنین قابلیتی در دوربین مدار بسته آنالوگ کمتر به چشم می خورد که در صورت استفاده از دوربین مدار بسته آنالوگ بصورت بیسیم کیفیت تصاویر ارسالی مخصوصا در شرایط جوی نامناسب به شدت دچار مشکل شده و داده های ارسالی از دوربین مدار بسته برای کاربر مناسب نخواهند بود.
استقبال از دوربین مدار بسته آنالوگ امروزه به دلیل قیمت مناسب آن بیشتر از دوربین مدار بسته دیجیتال می باشد که با معرفی مزایای مربوط به دوربین مدار بسته دیجیتال می توان خریدار را به سمت دوربین مدار بسته دیجیتال سوق داد تا با صرف هزینه بیشتر اقدام به استفاده از دوربین مدار بسته دیجیتال نموده و به راحتی از مزایای آن در مکان مورد نظر استفاده نماید.
از معایب دوربین مدار بسته دیجیتال می توان به این نکته اشاره کرد که در صورت مناسب نبودن پهنای باند مورد استفاده، کیفیت تصاویر ارسالی دچار مشکل شده و به این ترتیب بایستی جهت استفاده از دوربین مدار بسته دیجیتال بستر مناسب جهت ایجاد پهنای باند کافی در نظر گرفته شود.
به این ترتیب همانطور که مشاهده می شود می توان با معرفی ویژگی ها و مزایای دوربین مدار بسته دیجیتال شاهد استفاده هرچه بیشتر از این نوع دوربین مدار بسته در کاربردهای مختلف شد.

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416