مزایای دوربین مداربسته در صنعت سرگرمی

خانه »‌ بلاگ » مزایای دوربین مداربسته در صنعت سرگرمی

مزایای دوربین مداربسته در صنعت سرگرمی

مزایای دوربین مداربسته در صنعت  سرگرمی

مزایای دوربین مداربسته درصنعت سرگرمی

دوربین مداربسته وسیله ای مهم برای ایجاد حفظ امنیت در صنعت سرگرمی می باشد. منظور از سرگرمی اماکنی هستند که شمابرای گذراندن اوقات فراغت همراه با خانواده در آنجا سپری می کنید.در امکانی چون کنسرت ها ،رویدادهای ورزشی با ازدحام غیر قابل پیش بینی جمعیت روبه رو هستید مسلما حفظ امنیت افراد و کارکنان و همچنین کنترل ازدحام جمعیت در این اماکاکن خیلی مهم می باشد که تنها توسط دوبین مداربسته این مشکل حل می شود.

مزایای دوربین مداربسته در صنعت سرگرمی
درشرایطی که جاهایی که تجمع مردم در آن زیاد می باشد حفظ امنیت کارکنان و مردم و همچنین کنترل ازدحام جمعیت خیلی سخت می باشد زیرا شما حتی با افزایش تعداد ماموران امنیتی درچنین اماکنی به دلیل ازدحام جمعیت نمی توانید به خوبی به مشکلات و فعالیت های مشکوک رسیدگی کنید اما نصب دوربین مداربسته باعث می شود که تمام فعالیت های مشکوک توسط دوربین مداربسته چک شود و حسگرهای دوربین مداربسته در صورت دیدن سارقان یا مزاحمان و فعالیت های مشکوک سریعا به ماموران امنیتی خبر دهند و تنها ماموران وظیفه رسیدگی به فعالیت های مشکوک و دستگیر کردن سارقان و مزاحمان در صورت مطلع شدن توسط دوربین مداربسته باشد.
علاوه برکنسرت ها ،رویدادهای ورزشی اماکنی چون موزه ها دچار ازدحام جمعیت می شوند وحتی نصب دوربین مداربسته علاوه بر کنترل جمعیت باعث دستگیری سارقان اشیاء گرانبهای موزه ها می شود.
مزایای دوربین مداربسته در صنعت سرگرمی را در اینجا با اشاره به چند مورد از ویژگی های نصب دوربین مداربسته بررسی می کنیم.
1-کنترل جمعیت:
ازدحام جمعیت می تواند مشکلات فراوانی را به بار بیاورد . شاید شما تصور کنید در جاهایی که جمعیت زیاد می باشد با افزایش ماموران امنیتی بتوانید کنترل جمعیت را در دست گیرید اما شک نکنید که افزایش ماموران امنیتی حتی باعث به وجود آوردن خشونت هایی بین مردم می باشد . نصب دوربین مداربسته می تواند نقش مهمی در حفظ امنیت اماکن شلوغ و پرجمعیت داشته باشد زیرا با نصب این دستگاه می توانید تمام صحنه ها به دقت زیر نظر داشته باشید و در صورت رخ دادن مشکلی به ماموران امنیتی اطلاع دهید.
2-ورودی و خروجی ایمن:
یکی از مشکلاتی که همیشه با آن مواجه هستیم شلوغی و ازدحام جمعیت در ورودی و خروجی اماکنی چون کنسرت ها ،موزه ها ،رویداد های ورزشی چون استادیوم ها و... می باشد . با نصب دوربین مداربسته می توانید تمام تصاویر و فیلم ها را با دقت زیر نظر داشته باشید ودر صورتی که مانعی باعث به وجود آمدن ازدحام جمعیت در ورودی و خروجی اماکن شده باشد سریعا آن را برطرف کنید.
3-امنیت ساختمان:
نصب دوربین مداربسته باعث می شود که مطمئن شوید که ساختمان دارای امنیت کامل برای مهمان ها و اعضای آن می باشد. در اماکنی چون محل برگزاری کنسرت مسلما ایجاد کردن امنیت ساختمان برای جلوگیری از آسیب به خواننده و نوازنده معروف مردمی مهم می باشد.
4-جلوگیری از سرقت:
نصب دوربین مداربسته می تواند باعث کاهش سرقت در اماکن تفریحی و سرگرمی شود و درصور ت رخ دادن آن سریعا توسط تصاویر و فیلم های ضبط شده آن را دستگیر کرد.
تصاویر و فیلم های ضبط شده توسط دوربین مداربسته می تواند باعث شود که شما مدارک و شواهدی داشته باشید که به ماموران امنیتی تحویل دهید تا بتوانید سارقان یا مجرمان را دستگیر کنند.
5-نصب و راه اندازی آسان :
یکی دیگر از مزایای دوربین مداربسته در صنعت سرگرمی می توان به نصب و راه اندازی آسان آن اشاره کرد. با نصب دوربین مداربسته IP دیگر شما نیازی به کابل کشی ها پیچیده ندارید . بلکه شما می توانید به راحتی دوربین را جابجا کنید و یا حتی در صورت احتیاج تعداد آنها را افزایش دهید. با نصب دوربین مداربسته IP و همچنین ارسال فید از طریق اینترنت می توانید راحت تر کار کنید.
5- دسترسی از راه دور:
با نصب دوربین مداربسته IP و استفاده از NVR(شبکه ضبط ویدئو) شما می توانید به راحتی با تمام تصاویر و فیلم های دوربین ها را در اینترنت و شبکه ای که ایجاد کرده اند مشاهده کنید کافی است شما گوشی هوشمند،تبلت،کامپیوتر،لپ تاپ به اینترنت وصل باشید و با وارد کردن یوزر پسورد وارد شبکه شوید و هر جایی که هستید خانه یا بازار یا ... تمام تصاویر و فیلم ها را مشاهده کنید.
با توجه به مزایای دوربین مداربسته برای حفظ امنیت امکان تفریحی و سرگرمی چون کنسرت ها،استادیوم ورزشی،موزه ها و همچنین کنترل ازدحام جمعیت که همیشه در چنین اماکنی مشاهده می شودنسبت به خرید دوربین مداربسته از شرکت ما اقدام کنید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416