مزایای دوربین مدار بسته حافظه دار

خانه »‌ بلاگ » مزایای دوربین مدار بسته حافظه دار

مزایای دوربین مدار بسته حافظه دار

مزایای دوربین مدار بسته حافظه دار مقدمه
انواع مختلفی از دوربین های مداربسته وجود دارد که امروزه جهت کاربردهای گوناگون در اماکن مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از انواع مهم دوربین های مداربسته، دوربین مدار بسته حافظه دار می باشد که امکان ضبط داده ها را داشته و در هر زمانی امکان دسترسی به کارت حافظه و اطلاعات ذخیره شده در داخل آن به راحتی برای کاربر وجود خواهد داشت.
در زیر به برخی از مشخصات دوربین مدار بسته حافظه دار و معایب و مزایای این نوع دوربین مدار بسته اشاره خواهد شد.
دوربین مدار بسته حافظه دار
به طور کلی بایستی عنوان نمود دوربین مدار بسته حافظه دار بر خلاف دوربین مدار بسته معمولی نیاز به دریافت کننده جهت ارسال تصاویر نداشته و با ذخیره کردن اطلاعات در کارت حافظه می توان در هر زمانی به داده ها و اطلاعات موجود در کارت حافظه دسترسی داشت.
مستقل بودن دوربین مدار بسته حافظه دار از دریافت کننده تصاویر یکی از مزایای این نوع دوربین مدار بسته به شمار می آید که می توان با جایگذاری دوربین مدار بسته در نقاط مختلف و حتی نقاطی که قابل تشخیص نباشد به تصویر برداری از موقعیت مورد نظر و ضبط آنها در داخل کارت حافظه پرداخت.
ظرفیت مربوط به کارت حافظه مورد استفاده جهت دوربین مدار بسته حافظه دار نیز متغیر بوده و شاید یکی از معایب این نوع دوربین مدار بسته ظرفیت ذخیره سازی کارت های حافظه باشد که در پروژه های قابل توجه امکان کم بودن فضای ذخیره سازی کارت حافظه و ایجاد مشکل وجود خواهد داشت.
بنابراین در مورد پروژه های کوچک می توان نسبت به کارکرد دوربین مدار بسته حافظه دار اطمینان کامل داشت و نگرانی از بابت اتمام فضای ذخیره سازی کارت حافظه ی مربوط به دوربین مدار بسته حافظه دار نداشت.
امروزه استقبال از دوربین مدار بسته حافظه دار بدلیل قابلیت های جالب توجه آن رو به افزایش بوده و می توان با اطلاع رسانی بیشتر در مورد مشخصات دوربین مدار بسته حافظه دار باعث جلب توجه بیشتر در خواست کنندگان این نوع دوربین مدار بسته جهت مقاصد گوناگون امنیتی شد.
تنها نکته جهت استفاده از دوربین مدار بسته حافظه دار این است که بایستی نسبت به سرقت رفتن کارت حافظه موارد لازم را پیش بینی نمود تا مشکلی بابت به سرقت رفتن اطلاعات ضبط شده توسط این نوع دوربین مدار بسته بوجود نیاید.

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416