مزایای دوربین مدار بسته با آی پی

خانه »‌ بلاگ » مزایای دوربین مدار بسته با آی پی

مزایای دوربین مدار بسته با آی پی

مزایای دوربین مدار بسته با آی پی مقدمه
یکی از مهمترین انواع دوربین مدار بسته، دوربین مدار بسته با آی پی می باشد که دارای قابلیت های فراوانی بوده و به همین علت امروزه مورد استقبال قشر عظیمی از کاربران قرار گرفته است.
دوربین مدار بسته با آی پی دارای کیفیت تصاویر دیجیتال بوده و با ارسال تصاویر و داده ها با کیفیت بالا باعث رضایت هرچه بیشتر کاربران از تصاویر ارسالی توسط دوربین مدار بسته می شوند.
در زیر به برخی از مهمترین ویژگی ها و امکاناتی که دوربین مدار بسته با آی پی برای کاربر ایجاد می کند اشاره می شود.
دوربین مدار بسته با آی پی
دوربین مدار بسته با آی پی را می توان در پروژه های بزرگ که نیاز به تعداد زیادی دوربین جهت ارسال تصاویر وجود دارد مورد استفاده قرار داد و به راحتی به مشاهده ی تصاویر مربوط به هر دوربین مدار بسته پرداخت.
دوربین مدار بسته با آی پی را می توان در یک شبکه که حاوی تعداد مختلفی دوربین مدار بسته می باشد مورد استفده قرار داد و با اختصاص دادن یک آی پی خاص به هر دوربین مدار بسته تصاویر و داده های ارسالی از آن را مشاهده و یا به هر نقطه مورد نظر ارسال نمود.
یکی از مزایای دوربین مدار بسته با آی پی این می باشد که می توان آن را چه به صورت با سیم و یا چه بصورت بیسیم مورد استفاده قرار داد و مخصوصا در اماکنی که امکان سیمشکی وجود ندارد می توان از امکانات فراهم شده توسط این نوع دوربین مدار بسته بخوبی بهره مند شد.
به این ترتیب مستقل بودن هر دوربین مدار بسته با آی پی در یک مجموعه دوربین مدار بسته یکی از مزایای مهم این نوع دوربین می باشد که باعث تمایز و تفاوت با دیگر دوربین های مداربسته می شود.
همچنین موارد امنیتی مربوط به مشاهده تصاویر ارسالی را نیز توسط دوربین مدار بسته با آی پی می توان به خوبی رعایت نمود و با قرار دادن رمز برای هر آی پی مربوط به دوربین مدار بسته می توان از دسترسی افراد غیر مرتبط به تصاویر و داده های ارسالی توسط دوربین مدار بسته جلوگیری نمود.
امروزه نیز استقبال از دوربین مدار بسته با آی پی بدلیل ویژگی های منحصر به فرد آن رو به افزایش بوده و نیاز است تا با اطلاع رسانی بیشتر در این زمینه شاهد فراگیر شدن استفاده از دوربین مدار بسته شد.

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416