مزایای استفاده از دوربین مدار بسته ابری

خانه »‌ بلاگ » مزایای استفاده از دوربین مدار بسته ابری

مزایای استفاده از دوربین مدار بسته ابری

مزایای استفاده از دوربین مدار بسته ابری
مزایای استفاده از دوربین مدار بسته

تکنولوژی یک شمشیر دو لبه است درحالی که نوآوری و ارتقا می تواند مزایای متعددی برای ما داشته باشد آنها می تواند مشکلاتی هم داشته باشند.
اما در اینجا استفاده از دوربین مدار بسته آنچنان مزایای فراوانی دارد که باعث می شود پیچیدگی این فناوری را فراموش کنیم و به فکر استفاده از این تکنولوژی باشیم .
اگر شما در استفاده از دوربین های مداربسته برای خانه یا دفترتان دچار شک و تردید شده اید می توانید با خواندن مزایای این دستگاه ترس و دلهره را از ذهن تان پاک کنید و سریعا به فکر نصب دوربین مدار بسته باشید و موجبات امنیت و آرامش خانه و محل کارتان را فراهم کنید.
از جمله مزایای دوربین مدار بسته می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1-جلوگیری از جرم و جنایت
این یکی از بزرگترین و بارزترین دلایل نصب کردن دوربین مدار بسته می باشد.با نصب کردن دوربین مدار بسته درمکان مورد نظر شما می توانید فورا عکس العمل مردم را ببینید.حتی اگر شما محتاطانه دوربین مدار بسته را نصب کنید می توانیدامنیت را در جایی که وسایل گران قیمت دارید را احساس کنید.
شاید شما دارای طلافروشی یا مغازه یا دکانی پر از وسایل گران قیمت یا حتی کف فروشی باشید که ازدحام مشتری باعث شود همیشه ترس و دلهره داشته باشید که سارقان طلا یا کفش یا وسایلم را برندارد و فرار کند اما با نصب دوربین مدار بسته همیشه خیالتان از این بابت راحت باشد چون سارقان با دیدن دوربین های مداربسته حتی فکر سرقت را به سر خود راه نمی دهند.
آیا شما مشکلاتی مرتبط با سرقت،وقت شناسی ،دقت درجزئیات و سودمندی را تجربه کرده اید؟نصب دوربین مدار بسته در خانه و محل کارتان راه حلی برای این مشکلات است. این به شما قدرت می بخشد ومانع از تبدیل خانه یا محل کارتان بعنوان هدفی برای سرقت می شود.

2-نظارت و کنترل فعالیت ها
کار کردن با دوربین مدار بسته به شدت آسان است در جایی که قرار دادن آنها باعث می شود یک منبع قدرت به شما نزدیک تر شود .دوربین های مداربسته درابعاد و اشکال مختلفی وجود دارند برخی از این دستگاه ها آنچنان ریز هستند که می توانید در گلدان ،قاب عکس ها یا ... مخفی شوند.بسته به نیاز شما می توانید دوربین های مداربسته مخفی را خریداری کنید.
با نصب دوربین مدار بسته هرگز اجازه نمی دهید که کسی یا چیزی مشکوک خارج از دید شما باشد.
دوربین های مدار بسته از سوی دیگر به شدت مفید و کار آمد می باشند زیرا این دوربین ها قادر هستند بر فعالیت های افرادی که از خانه یا دفتر شما دیدن می کنند نظارت کنند. و این بهترین روش برای شناسایی افراد مشکوک و کنترل فعالیت ها و نظارت بر آنها می باشد.

3-جمع آوری شواهد
داشتن دوربین های مداربسته و نصب آنها درمکان های خاص مانند بانک ها یا فروشگاه ها که رویدادهای زیادی اتفاق می افتد و شما می خواهید برهمه این رویدادها و فعالیت ها نظارت داشته باشید خیلی مفید است.
دوربین های مدار بسته مدرن نه تنها قابلیت ضبط تصاویر با کیفیت بالا هستند بلکه قابلیت ضبط صدا نیز می باشند.تصاویر روشن همراه با صدای بی عیب و نقص می تواند در یک سری اتفاقات خیلی کار آمد باشد.
زمانی که شما از بانک خارج می شوید و ناگهان جلوی بانک سارقان به شما حمله می کنند و پول شما را می دزدند این جاست که کارآمدی دوربین های مداربسته را احساس می کنید زیرا با همان تصاویر و صدای ضبط شده از دوربین های نصب شده روی بانک می توانید شواهد کافی را به کلانتری و دادگاه ارائه دهید و هرچه سریعتر سارقان را پیدا کنید.

4-درست تصمیم گیری کردن
فیلم ضبط شده از دوربین های مداربسته می تواند به شما کمک کند که در حل و فصل اختلافات درست و عادلانه تصمیم گیری کنید.
با استفاده از دوربین مدار بسته می توانید اختلافاتی را که درون خانواده یا درون شرکت بین کارکنان و یاپرستاران در بیمارستان و یا رفتارهای نامناسبی که بین مشتریان صورت گرفته است و منجر به کشمکش ها و دعوا و رفتارهای نامناسبی شده است حل و فصل کنید و با دیدن فیلمهای دوربین مدار بسته عادلانه تصمیم گیری کنید و با فردی که مقصر است برخورد کنید.

5-حفظ سوابق
شاید پیش آمده باشد که اتفاقی دو هفته پیش در بیرون از منزل یا اداره شما رخ داده باشد و شما کنجکاوه هستید که آن را نگاه کنید یا حتی زمانی که شما چند روزی از اوضاع شرکت تان بی اطلاع بودید دوست داشته باشید وقایعی و اتفاقاتی که داخل شرکت شما رخ داده را مشاهده کنید شما می توانید خیلی راحت فیلم های ضبط شده دوربین های مداربسته را مشاهده کنید و از همه چیز مطلع شوید.
دوربین های مداربسته به صورت سیستماتیک هرکسی یا چیزی را که ببینند ضبط میکنند و رویدادها را در هر تاریخ و زمان مستند می کنند.
با توجه به مزایای دوربین های مداربسته شما می توانید سریعا با ما تماس بگیریدو این دستگاه ها را از ما خریداری کنید و امنیت خانه و محل کارتان را فراهم کنید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب


PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416