مزایای استفاده از دوربینهای مداربسته در بانک

خانه »‌ بلاگ » مزایای استفاده از دوربینهای مداربسته در بانک

مزایای استفاده از دوربینهای مداربسته در بانک

مزایای استفاده از دوربینهای مداربسته در بانک
مزایای استفاده از دوربین های مداربسته در بانک
در این مقاله قصد داریم مزایای استفاده از دوربین های مداربسته در بانک را بررسی کنیم و ببینیم که چرا نصب این دستگاه باعث افزایش اعتماد مشتری می شود و چگونه می توان از راه دور بانک را نگاه کرد و نظارت کامل بر آن داشته باشیم .و همچنین نحوه راه اندازی دوربین های مداربسته در بانک را بررسی می کنیم .

مزایای استفاده از دوربین های مداربسته در بانک:

ذخیره سازی دیجیتال:
با تکنولوژی دیجیتال برروی دوربین های مداربسته ،ذخیره سازی و مدیریت فیلم ها کار آمدتر و راحت تر و قابل دسترس می باشد همچنین با فناوری دیجیتال به شما اجازه می دهد که به صورت پیشرفته فیلم ها را جستجو کنید و کا ر شما را در تشخیص و شناسایی مظنونین راحت تر می کند.
نظارت به طور مداوم:
دوربین های مداربسته در بانک به صورت مستمر نظارت بر تسهیلات بانکی دارد و همچنین حفاظت را در ساعات غیر اداری فراهم میکند که همین امر باعث افزایش اعتماد مشتریان در استفاده کردن از دستگاه های خودپرداز می شود.
تشخیص داده:
دوربین های مداربسته که از فناوری دیجیتال استفاده می کنند و قابلیت تشخیص اشکال مختلف را دارند باعث تشخیص فیلم ها با معاملات بانکی و شناسایی افراد خاص را دارند.
افزایش اعتماد مشتریان:
هر چه بانک امن تر باشد اعتماد مشتریان نسبت به آن بانک افزایش می یابد.بنا براین نصب دوربین ها مداربسته پیشرفته در بانک ها باعث افزایش اعتماد مشتریان می شود.
دسترسی از راه دور:
یکی از مهمترین مزایای استفاده از دوربین های مداربسته در بانک دسترسی و نظارت از راه دور می باشد با نصب دوربین های مداربسته IPشما چنانچه اینترنت داشته باشید می توانید با وصل شدن به شبکه در هر جایی که زندگی می کنید در خانه یا کشوری دیگر نظاره گر بانک باشید.
نحوه راه اندازی دوربین های مداربسته در شعبه بانک:
در ورودی و خروجی بانک دوربین مدار بسته را نصب کنید تا از افرادی که وارد یا خارج می شوند تصاویر ی ضبط شود.
گذاشتن دوربین های مداربسته درمحل دستگاه های خود پرداز باعث می شود که صورت و چهره افراد به وضوح قابل شناسایی باشد.
استفاده از دوربین های مداربسته در لابی بانک برای داشتن نمایی کلی از مکان
استفاده از دوربین های مداربسته پیشرفته که قابلیت شناسایی افراد خاص و تشخیص اشکالی چون معاملات بانکی یا فهمیدن چک های تقلبی
با توجه به مزایای استفاده از دوربین های مداربسته در بانک برای افزایش اعتماد مشتریان و استرس کمتر از اینکه مبادا مجرمان وارد بانک شوند و بانک مورد سرقت قرار گیرد یا داشتن تصاویرو فیلم های ضبط شده برای شناسایی مجرمان حتما اقدام به نصب دوربین های مداربسته کنید .
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب


PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416