شناخت بیشتر دوربین مدار بسته با آی پی

خانه »‌ بلاگ » شناخت بیشتر دوربین مدار بسته با آی پی

شناخت بیشتر دوربین مدار بسته با آی پی

شناخت بیشتر دوربین مدار بسته با آی پی مقدمه
یکی از مهمترین ابزارهای امنیتی در هر مکانی دوربین مدار بسته می باشد که با توجه به انواع مختلف آن می تواند جهت مقاصد گوناگون مورد استفاده قرار گیرد.
یکی از مهمترین انواع دوربین مدار بسته، شناخت بیشتر دوربین مدار بسته با آی پی می باشد که دارای ویژگی های منحصر به فردی بوده و می تواند امکانات زیادی را برای کاربر فراهم نماید.
در بخش زیر به برخی از ویژگی ها مهم شناخت بیشتر دوربین مدار بسته با آی پی اشاره می شود.
شناخت بیشتر دوربین مدار بسته با آی پی
نسل جدید دوربین مدار بسته از نوع شناخت بیشتر دوربین مدار بسته با آی پی می باشد که در یک شبکه داخلی به هر دوربین مدار بسته یک آی پی مخصوص اختصاص داده می شود که کاربر با دانستن آی پی مربوط به دوربین مدار بسته مورد نظر می تواند تصاویر ارسالی از آن را مشاهده نموده و یا به هر نقطه دلخواه ارسال نماید.
گفتنی است تصاویر ارسالی از شناخت بیشتر دوربین مدار بسته با آی پی از نوع دیجیتال بوده و بطور حتم دارای کیفیت بالاتری از تصاویر آنالوگ می باشد که از این نظر باعث جلب توجه کاربر شده و به راحتی می تواند تصاویر ارسالی را مشاهده نماید.
یکی از معایب شناخت بیشتر دوربین مدار بسته با آی پی بهای بالای آن می باشد که باعث می شود مشتری در خرید این نوع دوربین مدار بسته دچار تردید شود که با شناساندن ویژگی ها و امکانات دوربین مدار بسته می توان باعث تسهیل در خرید مشتری شد تا با اطمینان کامل نسبت به خرید دوربین مدار بسته مناسب اقدام نماید.
همچنین قابل ذکر است که با قرار دادن رمز بر روی هر آی پی مربوط به دوربین مدار بسته می توان نسبت به ایمنی تصاویر ارسالی از دوربین مدار بسته از مکان های مختلف اطمینان خاطر داشت تا شخص غیر مرتبط موفق به مشاهده ی تصاویر مربوط به شناخت بیشتر دوربین مدار بسته با آی پی رمزگذاری شده نباشد.
مستقل بودن هر دوربین مدار بسته و اختصاص دادن آی پی به هرکدام از دوربین های موجود در شبکه از مزایای دیگر شناخت بیشتر دوربین مدار بسته با آی پی می باشد که باعث می شود کاربر به راحتی تصاویر ارسالی از هر دوربین مدار بسته را با دانستن آی پی مربوط به آن مشاهده نماید.
همچنین گفتنی است شناخت بیشتر دوربین مدار بسته با آی پی را هم می توان بصورت با سیم و هم در مکان هایی که قابلیت سیمکشی وجود ندارد بصورت بیسیم به راحتی نصب نمود و از ویژگی هایی که این نوع از دوربین مدار بسته برای کاربر فراهم می کند به خوبی استفاده نمود.
به این ترتیب همانطور که مشاهده می شود می توان با معرفی ویژگی های شناخت بیشتر دوربین مدار بسته با آی پی باعث آگاهی بیشتر مشتری نسبت به خرید مورد نظر و انتخاب دوربین مدار بسته متناسب با کاربری مورد نظر خود در هر مکانی شد.

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416