شرح دوربین مدار بسته بیسیم

خانه »‌ بلاگ » شرح دوربین مدار بسته بیسیم

شرح دوربین مدار بسته بیسیم

شرح دوربین مدار بسته بیسیم مقدمه
یکی از انواع دوربین های مداربسته که جهت راه اندازی نیاز به سیمکشی ندارد، دوربین مدار بسته بیسیم می باشد که جهت کاربردهای خاص طراحی شده و مخصوص مکان هایی می باشد که امکان انتقال داده ها توسط کابل وجود ندارد و بایستی از طریق ارتباط امواج بین دوربین مدار بسته و دریافت کننده داده ها را منتقل نمود.
در زیر برخی از ویژگی های دوربین مدار بسته بیسیم و تفاوت آنها با دوربین مدار بسته معمولی شرح داده شده است.
دوربین مدار بسته بیسیم
به طور کلی دوربین مدار بسته بیسیم به دو نوع دیجیتال و آنالوگ تقسیم بندی می شوند که کیفیت تصاویر ارسالی دیجیتال بیشتر می باشد.
دوربین مدار بسته بیسیم مناسب است تا تنها در مکان هایی که امکان سیم کشی وجود ندارد مورد استفاده قرار گیرد، چرا که کیفیت داده های ارسالی از طریق دوربین مدار بسته معمولی به مراتب بالاتر می باشد.
دوربین مدار بسته بیسیم از نوع آنالوگ دارای قیمت مناسب بوده و می تواند به راحتی نصب و راه اندازی شده و مورد استفاده قرار گیرد، اما تنها نکته در مورد این نوع دوربین مدار بسته بیسیم این است که با نامساعد شدن شرایط جوی تصاویر ارسالی دچار مشکل شده و از کیفیت مناسبی برخوردار نخواهند بود که این مشکل برای دوربین مدار بسته بیسیم از نوع دیجیتال کمتر مشاهده می شود.
بطور کلی می توان گفت با توجه به عدم پایداری دوربین مدار بسته بیسیم در تمامی اوقات، استفاده از دوربین های مداربسته معمولی ترجیح داده می شود و فقط در مواقعی که امکان سیمکشی محدود باشد می توان از دوربین مدار بسته بیسیم و تصاویر ارسالی توسط آن استفاده نمود.
امروزه توجه به دوربین های مدار بسته نسبت به گذشته جهت موارد امنیتی اماکن مختلف عمومی و خصوصی افزایش یافته است و نیاز است تا با اطلاع رسانی بیشتر در زمینه ی انواع دوربین مدار بسته، مشتریان از تفاوت های بین انواع دوربین های مدار بسته مطلع شده و با آگاهی کافی اقدام به خرید دوربین مدار بسته مناسب نمایند.
به این ترتیب با معرفی ویژگی های مربوط به دوربین مدار بسته بیسیم مشخص می شود که استفاده از این نوع دوربین ها محدود بوده و تنها در جاهایی که امکان سیمکشی وجود ندارد می توان از دوربین مدار بسته بیسیم استفاده نمود و در مواقع نامساعد شدن شرایط جوی نبایستی انتظاری از ارسال تصاویر باکیفیت از دوربین مدار بسته بیسیم داشت.

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416