دوربین مدار بسته در تاکسی

خانه »‌ بلاگ » دوربین مدار بسته در تاکسی

دوربین مدار بسته در تاکسی

دوربین    مدار   بسته  در    تاکسی دوربین مداربسته در تاکسی
امروزه یکی از شغل های که به فراوان در جامعه مشاهده می کنید مسافر کشی می باشد کسانی که از تاکسی استفاده می کنند مسلما روزانه با صد ها نفر مسافر گوناگون مواجه می شوند .داشتن تاکسی علاوه بر مزایای خود و حقوق آن خطرهایی نیز دارد و آن برخورد با معتادان و حتی زور گیر ها که خیلی از آنها رانندگان را تلکه می کنند همچنین در تاکسی ها مشاهده می کنید که بعضی از آقایان مزاحم خانم ها نیز می شوند و روابط نامشروعی صورت می گیرد.
نصب دوربین مداربسته در تاکسی می تواند امنیت راننده ومسافران تاکسی را تضیمن کند. با نصب این دستگاه می توانید در صورت سرقت یا مزاحمت برای مسافران تصاویر و فیلم های ضبط شده تو سط دوربین مداربسته را به پلیس ارائه دهید و افراد را شناسایی کنید.
مزایا ی نصب دوربین مداربسته در تاکسی:
1-محافظت از رانندگان:
رانندگان تاکسی دارای یکی از شغل های خطرناک می باشند زیرا آنها به ناچار و برای کسب در آمد خود باید به مسافران اعتماد کنند اما خیلی از مواقع با مسافرانی مواجه می شوند که شاید حتی آنرا بکشند نصب دوربین مداربسته می تواند به شما کمک کند که مسافرانی که حرکاتی مشکوک انجام می دهند شناسایی کنید.
2-جلوگیری از خشونت:
مسافران تاکسی ها متفاوت هستند و از هر قشری سوار تاکسی می شوند اما برخی از معتادان که شیشه یا مواد مخدری مصرف می کنند که در توهم به سر می برند یا حتی افرادی که مست هستند می تواند برای مسافران و راننده تاکسی خطرناک باشد نصب دوربین مداربسته در تاکسی می تواند به شناسایی چنین افرادی در تاکسی شما کمک کند.
3-جلوگیری از سرقت :
یکی از مزایای نصب دوربین مداربسته در تاکسی این است که سارقان با مشاهده دوربین مداربسته در تاکسی و فهمیدن اینکه تصاویر و فیلم های آنها در حال ضبط شدن است باعث می شود که خیلی از آنها از سرقت کردن پشیمان شوند .
4-نظارت بر رفتار راننده :
تنها این مسافران نیستند که برای راننده خطرناک می باشند اغلب رانندگانی نیز هستند که از اسم تاکسی استفاده می کنند و باعث می شوند که آقایان و خانم های زیادی به آنها اعتماد کنند و وارد تاکسی شوند اما غافل از آنکه برخی از آنها نقشه های شومی در سر دارند نصب دوربین مداربسته در تاکسی به تاکسیرانی ها کمک می کند که درصورتی که مسافرانی از رانندگان شاکی هستند تصاویر و مدارکی داشته باشند که رفتار راننده را زیر نظر بگیرند و همین امر موجب می شود که راننده تاکسی به فکر نقشه شوم نباشد.
5-ارائه شواهد:
خیلی از رانندگان تاکسی سارقان و مزاحمان را شناسایی می کنند اما اینکه چگونه به ماموران پلیس ثابت کنند خود نیز کار سختی می باشد اما با نصب دوربین مداربسته می توانید تصاویر و فیلم های ضبط شده را بعنوان شواهد ارائه شده به پلیس بکار برید.
با توجه به مزایای نصب دوربین مداربسته در تاکسی برای حفظ امنیت راننده و نیز مسافران و جلوگیری از سرقت و مزاحمت افراد معتاد و همچنین درگیری نسبت به خرید دوربین مداربسته از شرکت ما اقدام کنید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب


PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416