دوربین مداربسته در کلینیک

خانه »‌ بلاگ » دوربین مداربسته در کلینیک

دوربین مداربسته در کلینیک

دوربین    مداربسته    در    کلینیک دوربین مداربسته در کلینیک

مراقبت های بهداشتی بخشی جداناپذیر از فرهنگ هر کشورمی باشد که می توان گفت مهمترین و اساسی ترین جنبه در هر جامعه می باشد اینکه در کشوری آنچنان به بیماران رسیدگی می کنند و دارای بهترین فناوری و پزشکان می باشند باعث می شود خیلی ها برای درمان و معالجه به آن کشور مراجعه کنند تا سیر درمان خود را زیر دست آن پزشکان طی کنند.
اهداف هر بیمارستان،کلینیک، مطب شخصی پیشگیری،درمان و مراقبت از بیمار می باشد.
در کلینیک ،بیمارستان و مطلب حفظ امنیت پزشکان و بیماران خیلی مهم می باشد که این امنیت توسط دوربین مداربسته فراهم می شود. اینکه بیماران در مکان هایی از آنها مراقبت شود که به خوبی تحت درمان توسط پزشکان و پرستاران قرار گیرند درگیری ،سرو صدا و آزار و اذیت توسط کارکنان و مردم صورت نگیرد تنها توسط نصب دوربین مداربسته امکان پذیر است.
دوربین مداربسته در کلینیک،بیمارستان یا مطب شخصی می تواند یک ابزار امنیتی برای حفظ بیماران و کارکنان محسوب گردد.
در خیلی از اماکن پزشکی چون کلینیک و بیمارستان شاهد این بوده ایم که اتفاقات ناگواری رخ داده است یا رفتار پرستاران با بیماران صحیح نبوده است با وجود اینکه ریس بیمارستان به بیماران سر می زند و انتقاد و پیشنهادات آنها را گوش می دهد اما بیماران با توجه به ترس و لرز از اینکه پس از طرح شکایات شاید پرستاران با آنها به صورت بدتر رفتار کنند از طرح شکایات امتناع می کنند. نصب دوربین مداربسته می تواند به مدیران کلینیک و بیمارستان کمک کند که تمام پزشکان و پرستاران را زیر نظر داشته باشند تا درصورت وقوع تخلف با آنها برخورد کنند.

مزایای دوربین مداربسته در کلینیک:
1-مراقبت از بیماران:
کلینیک ها یا همان درمانگاه ها پر از اطلاعات بیمارانی می باشد که به آنجا مراجعه می کنند خیلی از بیماران می توانند از هر قشری باشند و شاید ما در نگاه اول بتوانیم حتی بیمار یا سارقان را ازهم تشخیص دهیم اما با توجه به شغل پزشکی هر کسی که زخمی یا بیمار باشد می تواند به کلینیک مراجعه کند و ممکن است سارق با نقش بازی کردن سعی در سرقت از کلینیک و آسیب به پزشک و بیماران داشته باشد نصب دوربین مداربسته در کلینیک و در راهروی کلینیک یا اتاق فایل باعث می شود تمام مکان ها زیر نظر باشد و حتی تمام پرونده های بیماران تحت کنترل باشد و درصورت سرقت می توان با دوربین مداربسته افراد را به خوبی شناسایی کرد.
نصب دوربین مداربسته در کلینیک می تواند کلینیک را به مکانی امن برای پزشک و بیماران و کارکنان تبدیل کند.
2-حفاظت از منابع:
در کلینیک می تواند تمام تجهیزات وجود داشته باشد از وسایل ارزان قیمت تا وسایل خیلی گران قیمت مثلا یک دماسنج تا وسایلی چون تجهیزات پیشرفته و اشعه ایکس می تواند در یک کلینیک باشد نصب دوربین مداربسته در کلینیک می تواند به حفظ منابع کلینیک کمک کند .
3-نظارت از راه دور:
یکی از عمده ویژگی های عالی دوربین مداربسته این است که شما می توانید با نصب دوربین مداربسته IP و درست کردن شبکه در هر جایی که هستید توسط گوشی ،تبلت،لپ تاپ یا کامپیوتر با داشتن اینترنت و وارد کردن یوزر پسورد وارد شبکه شوید و با خیال راحت تصاویر و فیلم های ضبط شده توسط دوربین مداربسته را بررسی کنید و درصورت رخ دادن وقایع به آنجا بروید حتی دوربین مداربسته دیجیتال انقدر پیشرفته است که درصورت رخ دادن فعالیت های مشکوک در کلینیک برای شما آژیر هشدار بفرستد تا به کلینیک بروید و از رخ دادن حادثه یا سرقت جلوگیری کنید.
در نصب دوربین مداربسته دقت کنید که دوربین را در ورودی و خروجی کلینیک به صورتی قرار دهید که نظاره گر تمام فعالیت ها باشد و بتواند تصاویر واضحی ضبط کند. همچنین دوربین مداربسته در اتاق های ذخیره پرونده و راهرو قرار دهید برای اطمینان از حفاظت تجهیزات شما
با توجه به مزایای نصب دوربین مداربسته چنانچه می خواهید حفاظت کلینیک را فراهم کنید و بیماران بیشتری به کلینیک شما بیایند و حتی از تجهیزات گران قیمت خود به خوبی مراقبت کنید و مانع سرقت شوید نسبت به خرید و نصب دوربین مداربسته به شرکت ما مراجعه کنید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب


PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416