دوربین مدار بسته در کلیسا

خانه »‌ بلاگ » دوربین مدار بسته در کلیسا

دوربین مدار بسته در کلیسا

دوربین   مدار    بسته    در کلیسا دوربین مداربسته در کلیسا
کلیسا ها و پرستشگاه های دیگرتاکید زیادی به درست کردن محیطی باز و پر آرامش برای عبادت کردن هستند اما با وجود اینکه خیلی ها به کلیسا احترام می گذارند و باعث به هم زدن این آرامش نمی شوند خیلی از مزاحمان و افراد دیگر هستند که به فکر سرقت از هر مکانی حتی کلیسا نیز می باشند.
خیلی از افراد گروهک ها و حزب های مختلف که جز حزب های شیطانی هستند به فکر برهم زدن مکانهایی هستند که مردم در آن عبادت می کنند و کلیسا ها هم از این قاعده مستثنی نیستند.
نصب دوربین مداربسته در کلیسا باعث می شود که محیطی امن و ایمن برای افرادی باشد که می خواهند در کلیسا به پرستش بپردازند.
مزایای نصب دوربین مداربسته در کلیسا:
1-نصب و راه اندازی آسان:
نصب دوربین مداربسته در کلیسا با استفاده از دوربین مداربسته IP(اینترنت پروتکل) می تواند بسیار راحت تر از نصب دیگر دوربین های مداربسته باشد. در نصب دوربین مداربسته در کلیسا به این نکته توجه کنید که دوربین مداربسته IP برخلاف دوربین مداربسته آنالوگ که نیازمند کابل کواکسیال و منبع قدرت مندی می باشد این نوع دوربین مداربسته می تواند به شما کمک کند که از راه دور آنها را نظارت کنید و حتی در زمانی که نیاز به افزایش تعداد دوربین در کلیسا می باشید به راحتی تعداد آنها را افزایش دهید.
2-جلوگیری ازورود سارقان و مزاحمان :
نصب دوربین مداربسته در ورودی کلیسا ها می تواند تصاویر واضحی از افرادی که وارد کلیسا می شود در اختیار شما قرار دهد تا دوربین مداربسته تشخیص دهد که این افراد مزاحم هستند یا در حال سرقت وسایل کلیسا می باشند.
3-تصاویر با وضوح بالا :
شما اگر می خواهید تصاویر با وضوح بالا داشته باشید اقدام به نصب دوربین مداربسته IP کنید زیرا این نوع دوربین مداربسته به شما تصاویر واضحی از اتفاقات داخل کلیسا می دهد.
4-بررسی تصاویر و فیلم در هر زمان:
یکی از مزایای دیگر نصب دوربین مداربسته در کلیسا این است که شما با نصب این دستگاه علاوه بر دوربین دستگاه NVR (ضبط فیلم شبکه ) را در اختیار دارید این بدان معناست که شما می توانید تمام تصاویر و فیلم های ضبط شده دوربین را در یک شبکه که به اینترنت وصل است مشاهده کنید البته با درست شدن این شبکه تنها کسانی که یوزر پسورد را در اختیار دارند می توانند فیلم ها و تصاویر را نگاه کنند.
5-نظارت از راه دور:
آیا کسی که مسئول مراقبت از کلیسا و کارهای کلیسا می باشد یک فرد مسن و مریض می باشد که توانایی این را ندارد که پای سیستم کامپیوتر در کلیسا بشیند و تصاویر و فیلم های ضبط شده دوربین مداربسته در کلیسا را چک کند؟ این مشکل هم توسط دوربین مداربسته حل شده است شما با نصب دوربین مداربسته IP و متصل کردن آنها به شبکه اینترنت می توانید در هر زمان و هرجایی قرار دارد با داشتن گوشی هوشمند، تبلت ، کامپیوتر،لپ تاپ و اینترنت به شبکه وصل شوید و از راه دور بر کلیسا نظارت داشته باشید.
با توجه به مزایای نصب دوربین مداربسته در کلیسا چناچه به فکر افرادی هستید که قصد دارند با آسایش و بدون درگیری و هیچ گونه مزاحمتی در کلیسا به عبادت بپردازند با خرید دوربین مداربسته از ما و نصب آن در کلیسا امنیت را برای این مکان فراهم کنید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416