دوربین مداربسته در بنادر دریایی

خانه »‌ بلاگ » دوربین مداربسته در بنادر دریایی

دوربین مداربسته در بنادر دریایی

دوربین   مداربسته    در    بنادر    دریایی دوربین مداربسته در بنادر دریایی

امروزه اهمیت بالا بردن امنیت بنادر دریایی را نمی توان بی ارزش محسوب کرد زیرا حدود 80 درصد از تجارت جهان امروزه از طریق دریا انجام می شود.
حفاظت از عملیات انجام شده در بنادر دریایی خیلی مهم و ضروری می باشد اینکه از تمام محموله های کشتی به درستی مراقبت کرد تنها توسط نصب دوربین مداربسته در بنادر دریایی محقق می گردد.
با زیاد شدن تجارت از طریق دریا مسلما افراد و نیروهای بیشتری در بنادر دریایی مشغول کار هستند که همین امر باعث شده است که بنادر دریایی محل هایی برای انجام فعالیت های تروریستی و سرقت سارقان باشد با توجه به این عوامل بنادر دریایی تقاضا می کنند که از بهترین فناوری دوربین مداربسته در بنادر دریایی استفاده شود.
مزایای نصب دوربین مداربسته در بنادر دریایی:
1-مبارزه با تروریسم:
با توجه به اهمیت حیاتی بنادر دریایی در تجارت جهانی وحساسیت بنادر دریایی نصب دوربین مداربسته در بنادر دریایی می تواند مانع از انجام فعالیت های تروریسمی در این امکان شود زیرا هرچه بنادر دریایی یک کشور امن تر باشد دیگر کشورها تمایل بیشتری برای رد و بدل کردن کالا با این کشورها دارند و همین امر موجب می شود که کشورها سود دهی بیشتری داشته باشند.
2-افزایش امنیت کانتینر:
در بنادر دریایی حفظ امنیت کانتینر خیلی مهم می باشد در کشوری مانند آمریکا در سال حدود شش میلیون کانتینر توسط بنادر دریایی جابجا می شود همین امر باعث شود که نصب دوربین مداربسته در بنادر دریایی باعث افزایش امنیت کانتینر ها شود . با نصب دوربین مداربسته IP می توان تا حد زیادی امنیت کانتینرها را در بنادر دریایی بالا برد.
3-جلوگیری از سرقت محموله:
یکی دیگر از جنبه های نصب دوربین مداربسته در بنادر دریایی جلوگیری از سرقت محموله یا همان بار کشتی می باشد. نصب دوربین مداربسته IP می تواند مانع از سرقت محموله های کشتی شود و حتی در صورت سرقت می توان توسط دوربین مداربسته افراد را شناسایی کرد.
البته توجه داشته باشید قبل از سرقت و شناسایی افراد سارق نصب دوربین مداربسته می تواند باعث شود که تمام فعالیت های مشکوک را هم زیر نظر داشته باشد و مانع از سرقت محموله های کشتی شود.
4- حفاظت از کشتی کروز:
یکی دیگر از نگرانی های بنادر دریایی حفظ امنیت کشتی های کروز می باشد. افزایش امنیت مسافران و کشتی می تواند توسط نصب دوربین مداربسته در بنادر دریایی انجام شود .
5-شناسایی تهدیدات:
بکار گیری آخرین فناوری دوربین مداربسته IP مانند تجزیه و تحلیل ترافیک ویدئو می تواند تمام تهدیدات را به صورت عالی شناسایی کند داشتن حسگر حرکت ،شناسایی رفتارهای مشکوک و ... از جمله ویژگی های هوشمند دوربین مداربسته IP است که می تواند تمام تهدیدات را شناسایی کند و مانع از وقوع حوادث ناگوار شود.
6-بهبود جریان تجارت:
با بالا بردن افزایش امنیت و کاهش آسیب پذیری بنادر دریایی می توان جریان تجارت را در بنادر دریایی بهبود داد زیرا با این کار باعث می شود که جریان حمل و نقل بار کشتی به راحتی انجام گیرد و این عمل تنها با نصب دوربین مداربسته در بنادر دریایی به وقوع می پیوندد زیرا نصب دوربین مداربسته IP در ایجاد امنیت بنادر دریایی و بهبود جریان تجارت نقش مهمی دارد.
شاید با خود بگویید که نصب دوربین مداربسته در بنادر دریایی به خودی خود تمام مشکلات را حل می کند جواب منفی است زیرا شما باید در نصب دوربین مداربسته در بنادر دریایی به نکاتی توجه از قبیل نکات زیر توجه کنید:
راهنمای نصب دوربین مداربسته در بنادر دریایی:
1-باید دوربین مداربسته در تمام مناطق بارگیری و تخلیه برای نظارت کار بر محموله نصب گردد.
2-نصب دوربین مداربسته در مناطق آسیب پذیر کانتینرها می تواند باعث افزایش امنیت شود.
3-دوربین مداربسته را درجایی نصب کنید تا نمایی کلی بر تمام فعالیت های کشتی به نمایش در آورد.
4-یک دوربین مداربسته برای نظارت بر فعالیت ها در داخل کشتی کروز قرار دهید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب


PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416