دوربین مدار بسته برای مراقبت از سالمندان

خانه »‌ بلاگ » دوربین مدار بسته برای مراقبت از سالمندان

دوربین مدار بسته برای مراقبت از سالمندان

دوربین  مدار  بسته   برای    مراقبت   از   سالمندان دوربین مداربسته برای مراقبت از سالمندان

ما هم یک روزی پیر می شویم و نیاز به مراقبت داریم شما هم مسلما پدر و مادرمسن دارید که نیاز به مراقبت است اما به دلیل مشغله های کاری نمی توانید شبانه روزی از آنها مراقبت کنید و حتی به دور از مسن بودن آنها داشتن بیماریهای خاص مثل آلزایمر شما را سر درگم می کند با استخدام پرستار شاید بخشی کم از نگرانی های شما برطرف شود.
تنها با استخدام پرستار برای افراد سالمند مراقبت از آنها حل نمی شود زیرا گزارشاتی حاکی از اینکه پرستاران به درستی از آنها مراقبت نمی کنند یا مزاحمان خیابانی و سارقان می تواند باعث شود که نه پدر مادر و نه پرستار در یک محیط امن نباشند. نصب دوربین مداربسته می تواند باعث به وجود آوردن محیطی امن برای افراد سالمند و پرستار آنها باشد.
نصب دوربین مداربسته برای مراقبت از سالمندان نقش ویژه ای ایفا می کند زیرا با نصب دوربین مداربسته در صورت وقوع هر حادثه ای شما می توانید در هر جایی که هستید سریعا خود را به منزل برسانید و با این دستگاه می توانید تمام رفتارهایی که پرستار با پدر مادر شما دارد را مشاهد کنید.
س
مزایای نصب دوربین مداربسته برای مراقبت از سالمندان:
1-نصب راحت:
دوربین مداربسته IP (اینترنت پروتکل) و دیجیتال خیلی راحت می توانند نصب شوند کافی است شما آنها را به ضبط کننده (NVR)متصل کنید و دیگر نیازی به دانش خاصی نیست .
2-مراقبت از ساکنان وپرستاران:
با نصب دوربین مداربسته در مکان های مناسب می توانید امنیت پدر و مادرتان و حتی ساکنان ساختمان و پرستاران را فراهم کنید . به این طریق می توانید از تهدیدات روزمره مزاحمان و سارقان به دور باشید زیرا در صورت آزار و اذیت توسط مزاحمان یا سرقت می توانید با تصاویر ضبط شده آنها را شناسایی و دستگیر کنید.
نصب دوبین مداربسته در ورودی ساختمان باعث می شود که در هنگامی که مزاحمان قصد دارند به روش های متفاوت چون وانمود کردن اینکه از طرف شرکتی آمده اند را شناسایی کنید و از ورود آنها به ساختمان جلوگیری کنید.
3-امنیت ساختمان:
با نصب دوربین مداربسته نه تنها باعث می شوید که یک ساختمان امن برای سالمندان و پرستاران فراهم کنید بلکه با نصب آن می توانید از شکستن شیشه ماشین و سرقت ماشین هایتان جلوگیری کنید زیرا در صورت رخ دادن این حادثه شما می توانیدتصاویر ضبط شده را به ماموران پلیس بدهید تا آنها را شناسایی و دستگیر کنند.
4-نظارت از راه دور:
NVR(شبکه ضبط ویدئو) این امکان را به شما می دهد که تمام تصاویر و فیلم ها را داخل شبکه بتوانید ببینید به این صورت که در هرجایی که هستید با داشتن گوشی،تبلت،کامپیوتر،لپ تاپ و اینترنت می توانید تمام تصاویر و فیلم های ضبط شده را از دوره نظاره گر باشید و درصورتی که پرستار با پدر و مادر شما رفتار نامناسبی انجام دهد یا دزد به خانه شما بیاید سریعا هشدار خطر برای شما به صدا در آید و بتوانید به پلیس اطلاع دهید .
با توجه به مزایا نصب دوربین مداربسته اگر میخواهید خیالتان راحت باشد که پرستار استخدام شده به خوبی از پدر مادر شما مراقبت می کند و آنها در محیطی امن به دوراز مزاحمان خیابانی و سارقان هستند حتما نسبت به خرید و نصب دوربین مداربسته از شرکت ما اقدام کنید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب


PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416