دوربین مدار بسته برای ترافیک

خانه »‌ بلاگ » دوربین مدار بسته برای ترافیک

دوربین مدار بسته برای ترافیک

دوربین  مدار  بسته  برای ترافیک

دوربین مداربسته برای ترافیک

شاید یکی از پر کار برد ترین استفاده های دوربین مداربسته را می توان به استفاده از آن برای ترافیک جاده ها و بزرگراه ها دانست .شما بارها تصاویری از ترافیک در انواع خیابانهای شهر را از تلویزیون مشاهده می کنید. دوربین مداربسته دربالای چراغ راهنما ها سر چها ر راه ها گذاشته می شود تا در آن تصاویری از ترافیک ها مشاهده شود و در زمان لازم نیروی بیشتر از راهنمایی و رانندگی در آن خیابان ها حضور یابند و به کاهش ترافیک کمک کنند.
یکی از اتفاقاتی که در اکثر خیابان ها باعث به وجود آمدن ترافیک در خیابان ها می شود می توان گفت که ارتکاب تخلف بعضی از رانندگان باعث این ترافیک شدید می شود یا بعضی اوقات تصادفات بین خودرو ها یا تصادف بین خود رو و مردم باعث به وجود آمدن این ترافیک می شود در اینجا می توان گفت که دوربین مداربسته برای ترافیک جاده ها و خیابان های داخل شهر چقدر کار برد دارد.
استفاده از دوربین مداربسته در جاده ها و بزرگراه ها و همچنین جاده های بیرون شهر باعث می شود که از وجود تصادفات و حتی سرعت غیر مجاز رانندگان مطلع شده و کسانی که مرتکب تخلف می شوند سریعا شناسایی و به سرعت با آنها برخورد شود .

مزایای استفاده از دوربین مداربسته برای ترافیک :
1-کمک به مسافران:
مسلما یک چیزی که خیلی اتفاق می افتد ورود مسافران به شهر های و استان های دیگر کشور می باشد که به جهت کار، گردشگری یا هر چیز دیگری این کار انجام می شود. استفاده از دوربین مداربسته در بزرگراه ها،خیابان های فرعی و اصلی شهر می تواند باعث کمک کردن به مسافران شود که سردرگم هستند و نیاز به یک راهنما می باشند و حتی نصب دوربین مداربسته برای ترافیک از این جهت اهمیت دارد که خیلی از مسافران به دلیل نا آشنایی با خیابان های آن شهر ناخواسته دچار یک سری تصادفات شدید می شوند این دوربین مداربسته در هنگام این اتفاقات سریعا به ماموران راهنمایی و رانندگی اطلاع می دهد که در کجا چه حادثه ای رخ داده است تا آنها سریعا خود را به محل برسانند.
بنابراین اعلام یک حادثه می تواند بسیار مهم و حائز اهمیت باشد و باعث کاهش ترافیک خیابان ها و حتی کمک به مسافران باشد.
2-اطلاعات با ارزش:
خیلی از مواقع تصادفات آنچنان پیچیده رخ می دهد که تشخیص اینکه چه کسی مقصر بوده است واقعا سخت به نظر می رسد یکی از مزای دیگر نصب دوربین مداربسته برای ترافیک این است که شما تصاویری از حوادث در خیابان هایی که رخ داده است را دارید و آنجایی که باعث ترافیک شده است شما برای اینکه ترافیک را کم کنید و چندین ساعت دو ماشین که باهم برخورد داشته اند را در خیابان نگه ندارید می توانید از تصاویر ضبط شده دوربین مداربسته در تشخیص مقصر اصلی استفاده کنید و ترافیک را بردارید.
3-اجرای قانون :
یکی دیگر از مزایای استفاده ازدوربین مداربسته که می توان نام برد این است که اکثر رانندگان با دیدن دوربین مداربسته در تقاطع و جاده ها کمتر تخلفی مرتکب می شوند زیرا مطلع هستند که تمام تصاویر توسط دوربین ضبط می شود و باعث جریمه شد ن آنها می شود.
4- تشویق رانندگی ایمن:
وجود دوربین مداربسته برای ترافیک باعث می شود که رانندگان با دیدن آن سرعت خود را کاهش دهند و رانندگی ایمن داشته باشند و تخلف کمتری انجام دهند بعنوان مثال زمانی که خیابانی ترافیک می باشد برای اینکه زودتر از ترافیک خارج شوند در لاینی که متلعق به ماشین هایی می باشد که روبه رو می آیند حرکت نکنند و باعث بدتر شدن ترافیک نشوند.

راهنمای نصب و راه اندازی دوربین مداربسته برای ترافیک جاده ها :
درنصب دوربین مداربسته توجه کنید که دوربین مداربسته تمام آن فضا را تحت پوشش قرار می دهد وچنانچه لازم است دوربین را تا جایی که جا دارد در جایی بلند قرار دهید.
توجه داشته باشید در جایی که دوربین مداربسته را نصب کرده اید یک چراغ یا نور افکنی وجود داشته باشد که تمام تصاویر در شب به وضوح دیده شود.
با کسانی مشورت کنید و ببیند که چه تقاطع هایی ترافیک بیشتر دارد تا در آنجا دوربین مداربسته نصب کنید.
دقت کنید و مطمئن شوید که دوربین مدابسته طوری تصاویر را ضبط می کند که پلاک ماشین ها به درستی و با دقت خوانده شود.
اما در نصب دوربین مدابسته برای بزرگراه ها و جاده های خارج از شهر دوربین مداربسته را درجایی قرار دهید که به دور از چشم رانندگان باشد و حتی باعث آسیب دیدگی از سوی مزاحمان نباشد.
توجه داشته باشید که دوربین مداربسته طوری محافظت شود که به دور از آسیب از سوی شرایط آب و هوایی باشد.
و نکته آخر اینکه دوربین مداربسته را طوری در جاده ها و بزرگ راه ها قرار دهید که دید کافی نسبت به تمام خطوط و لاین های جاده را داشته باشد.
با توجه به مزایای دوربین مداربسته برای کاهش ترافیک جاده ها و کمک کردن به تشخیص مقصران اصلی در تصادفات و همچنین سریع باخبر شدن از تصادفات و نیز کمک به مسافران سریعا این دوربین مداربسته را از شرکت ما خریداری کنید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوبPayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416