دوربین مدار بسته برای شرکت نفت و گاز

خانه »‌ بلاگ » دوربین مدار بسته برای شرکت نفت و گاز

دوربین مدار بسته برای شرکت نفت و گاز

دوربین  مدار بسته     برای  شرکت  نفت و  گاز دوربین مداربسته برای شرکت نفت و گاز
امروزه در جهانی زندگی می کنیم که اهمیت گاز و نفت برای هر کشوری حکم مرگ و زندگی دارد به طوری که نفت را طلای سیاه می نامند و هر کشوری که منابع نفت و گاز بیشتری داشته باشد کشور غنی محسوب می شود در این بین کشورهایی هستند که به فکر لطمه زدن به سکوهای نفت و گاز هستند تا مانع از پیشرفت آن کشور شوند.
سکوهای نفت و گاز منشای برای تعداد زیادی از افراد است و همین امر باعث می شود که در این سکوها اهداف تروریستی قرار گیرند یا هدفی برای آسیب رسانی باشند .
خیلی از دشمنان با استخدام افراد نفوذی در این سکوها سعی بر مختل کردن سکوهای نفت و گاز دارند تا آن کشور با مشکلات کمبود نفت و گاز مواجه شود.
نفت و گازی که در بازار بورس هر کشور نقش عمده ای دارند و همین امر باعث می شود که برای پیشی گرفتن در بازار دست به هر کار ناشایستی بزنند اما با روی کار آمدن دوربین مداربسته برای شرکت نفت وگاز امنیت فراهم شده است تا هم کار استخراج به درستی و به دور از هر گونه اختلالی رخ دهد و هم اینکه امنیت برای وسایل و افرادی که در این سکو ها زندگی می کنند فراهم شود.
نقش دوربین مداربسته امروز در حفظ امنیت برای سکوهای نفت و گاز خیلی بالاست تا آنجا که خیلی از شرکت های نقت و گاز حاضرند پول بیشتری بدهند اما منافع کشور به خطر نیفتد زیرا نفت و گاز منافع ملی هر کشور می باشد که با لطمه خوردن از سوی دشمن می تواند مانع از پیشرفت هر کشوری شود.

در اینجا مزایای نصب دوربین مداربسته برای شرکت نفت و گاز را باهم بررسی می کنیم تا شما را از ویژگی های برجسته این فناوری آشنا کنیم.
مزایای نصب دوربین مداربست برای شرکت نفت و گاز:
1-کاهش خطرات:
یکی از عمده مشکلاتی که شرکت های نفت وگاز با آن مواجه هستند حملات دزدان دریایی به سکوهای نفت و گاز می باشد که باعث ضربه زدن به منابع نفت و گاز می شود در این سکوها تعداد ماموران و نگهبان به وفور مشاهده می شود اما تنها وسیله ای که به خوبی می تواند کمک حال شرکت نفت و گاز باشد دوربین مداربسته می باشد زیرا با تنظیم کردن این دستگاه ،دوربین مداربسته می تواند با مشاهده کردن هر گونه فعالیت مشکوکی چون مشاهده دزدان دریایی سریعا به ماموران امنیتی اطلاع دهد تا خود را آماده کنند .
اما یکی دیگر از تهدیداتی که سکوهای نفت و گاز را تهدید می کند فعالیت های تروریسم ها می باشد با وجود سکوهای نفت و گاز مسلما افراد زیادی در آن زندگی می کنند همین امر موجب هدف قرار داده شدن این سکوها برای فعالیت های تروریسمی می باشد که به کمک دوربین مداربسته تمام فعالیت های مشکوک زیر نظر گرفته می شود تا در صورت رخ دادن کوچکترین فعالیت مشکوک به ماموران امنیتی اطلاع داده شود.
2-تظمین کار کارگران:
یکی دیگر از فعالیت هایی که مدام مدیران زیر نظر دارند کار کردن کارگران با پروتکل های امنیتی می باشد. در سکوهای نفت و گاز کار کردن خیلی سخت می باشد و باید دقت شود که تمام فعالیت ها به صورت دقیق و درست انجام شود نصب دوربین مداربسته در سکوها باعث می شود که مطمئن شوید که کارگران بر طبق دستور های امنیتی انجام می گیرد.
3-مانع از ورود افراد غیر مجاز:
یکی دیگر از ویژگی های برجسته نصب دوربین مداربسته برای شرکت نفت و گاز این است که مانع از ورود افراد غیر مجاز به سکوهای نفت و گاز می شود زیرا هر کسی اجازه ورود به این سکوها را ندارد کما اینکه جاسوسان به هر طریقی به سکوهای نفت و گاز ورود کنند تا بتوانند اهداف شوم خود را برملا کنند نصب دوربین مداربسته در سکوی نفت و گاز باعث می شود که تمام افراد به درستی زیرنظر گرفته شود و با دادن برنامه به دوربین مداربسته با بررسی کردن صورت افراد از حضور و غیاب آنها مطلع شوید و حتی اگر شخص جدیدی وارد سکو شده باشد سریعا از حضور این فرد مطلع شوید.
4-کیفیت بهتر:
نصب دوربین مداربسته باعث می شود که شما روز به روز تمام فعالیت های سکو را زیر نظر داشته باشید و از پیشرفت کاری مطلع شوید و در صورت رخ دادن قصور و کاستی مدیران و کارگران از آن باخبر شوید.
5-نظارت از راه دور:
شاید مهمترین دغدغه فکری که مدیران شرکت نفت و گاز داشته باشند این است که باید 24 ساعته پای سیستم کامپیوتر باشند تا تمام تصاویر و فیلم های ضبط شده دوربین مداربسته را زیر نظر داشته باشند اما ویژگی بارز دوربین مداربسته IP این است که شما با نصب آن می توانید با داشتن گوشی هوشمند،تبلت،کامپیوتر،لپ تاپ و اینترنت به شبکه ای که راه اندازی کرده اید با زدن یوزر و پسورد وارد شبکه شوید و تمام تصاویر وفیلم های ضبط شده را حتی داخل منزلتان به دور از سکوی نفت و گاز بررسی کنید و در صورت رخ دادن حادثه ای مطلع شوید.
با توجه به مزایای نصب دوربین مداربسته برای شرکت نفت و گاز هرچه سریعتر برای برقراری امنیت سکوهای نفت و گاز وپیشبرد منافع ملی کشور نسبت به خرید و نصب دستگاه از شرکت ما اقدام کنید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب


PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416