دوربین مدار بسته در مهد کودک

خانه »‌ بلاگ » دوربین مدار بسته در مهد کودک

دوربین مدار بسته در مهد کودک

دوربین  مدار بسته  در مهد  کودک دوربین مداربسته در مهد کودک

امنیت کودکان و کارکنان مهد کودک زمانی برقرار می شود که شما دوربین مداربسته در مهد کودک نصب کنید.
مراکز نگهداری کودکان یا همان مهد کودک ها که شما فرزندان خود را در آنجا می گذاریم بهترین گزینه برای نصب دوربین مداربسته می باشد.امروزه با افزایش کار والدین مهد کودک ها بسیار شلوغ می باشد زیرا اکثر پدر مادرها به دلیل شغل سختی که دارند و به دلیل سرکار رفتن نمی توانند در خانه بمانند و از کودکان خود مراقبت می کنند بنا براین ترجیح می دهند که کودکان خود را به مهد کودک ها بفرستند تا هم چیزهایی در مهد کودک ها آموزش ببینند و هم با همسن و سال ها ی خود بازی کنند.بنا براین نصب دوربین مداربسته در مهد کودک می تواند اطمینان خاطر را به شما بدهد که کودکان شما در فضایی امن و بی خطر قرار داردند.
مسلما یکی از اولویت هایی که والدین در انتخاب مهد کودک مد نظر قرار می دهند حفظ محیطی امن وداشتن کارکنانی خوش اخلاق می باشد . بنابراین اگر شما مهد کودکی راه اندازی کرده اید باید به این نکته توجه کنید که چگونه به والدین این اطمینان خاطر را بدهید که مهد کودک شما محیطی امن و بدور از هر آسیب دیدگی برای فرزندان آنها می باشد و این امر تنها با نصب دوربین مداربسته در مهد کودک ایجاد می شود.
نصب دوربین مداربسته در مهد کودک هم باعث ایجاد محیطی امن برای فرزندان و هم زیر نظر داشتن رفتار و نحوه برخورد مربیان مهد کودک می باشد .

مزایای نصب دوربین مداربسته در مهد کودک:
1-نصب آسان دوربین مداربسته:
در نصب دوربین مداربسته در مهد کودک شما می توانید سریعا و به راحتی دوربین مداربسته IP وایرلس را در هر مکان که می خواهید نصب کنید فقط کافی است که تنظیمات دوربین مداربسته را انجام دهید . از جمله فواید دوربین مداربسته وایرلس این است که شما می توانید هر لحظه که دوست داشته باشید دوربین مداربسته را به مکانی دیگر جابجا کنید و نیازی به سیم کشی نمی باشد.
2-مراقبت از کودکان و مربیان:
نصب دوربین مداربسته در مهد کودک باعث می شود که تمام کودکان و مربیان مهد کودک را زیر نظر داشته باشید .یکی از اتفاقاتی که در اکثر مهد کودک ها انجام می شود این است که مهد کودک ها به دلیل اینکه اکثر کودکان زیر 5 یا شش سال در آنجا می باشند زمین خوردگی کودکان به فراوانی گزارش می شود که حتی شاید منجر به شکایات والدین از مهد کودک شود در هنگام سرگرم کردن کودکان توسط مربیان مهدکودک شما می توانید با نصب دوربین مداربسته خیالتان راحت باشد که تمام کودکان و مربیان را زیر نظر دارید و از وقوع حادثه ای جلوگیری کنید درضمن نصب دوربین مداربسته می تواند مانع از ورود افراد غیر مجاز به مهد کودک شوید.
3-حفظ امنیت ساختمان:
نصب دوربین مداربسته می تواند امنیت ساختمان را افزایش دهد و از ورود خرابکارها و آدم رباها به مهد کودک و سرقت کودکان جلوگیری کند و درصورت وقوع هر حادثه ای می توانید با داشتن تصاویر و فیلم های ضبط شده سریعا به پلیس اطلاع دهید و به آنها در پیدا کردن کودک و مجرمان کمک کنید.
4-نظارت از راه دور:
شاید یکی از فکرهایی که به ذهن مدیران مهد کودک خطور کند این است که با نصب دوربین مداربسته در مهد کودک باید یکی را استخدام کنند که 24 ساعته پشت کامپیوتر باشد و تصاویر و فیلم های ضبط شده را کنترل کند خیر با داشتن دوربین مداربسته IP در مهد کودک ها شما می توانید توسط گوشی ،کامپیوتر شخصی،لپ تاپ و یا تبلت در هر جایی به شبکه وصل شوید و تصاویر و فیلم های ضبط شده را کنترل کنید و این یکی از مزیت های فوق العاده دوربین مداربسته می باشد. البته این را هم توجه کنید که شما حتی می توانید به هر یک از والدین یک نام کاربری و پسورد بدهید تا به شبکه دسترسی داشته باشد و تمام والدین در هرجایی که هستند بتوانند تصاویر و فیلم های دوربین مداربسته را ببینند وخیالشان از امن بودن مکان و سالم بودن فرزندشان راحت شود.
5-بهبود کیفیت تصویر:
با داشتن تصاویر واضح دوربین مداربسته در مهد کودک می توانید به مشتریان خود این قوت قلب را بدهید که کودکان آنها در جای امنی قرار دارند.
علاوه بر مزایای دوربین مداربسته در مهد کودک به نحوه نصب و راه اندازی دوربین مداربسته توجه کنید.
1-یک دوربین مداربسته در فضای باز از تاسیسات مهد کودک قرار دهید تا هنگام بازی کردن ،چرت زدن، یا غذا خوردن کودکان تصویر واضح از حرکات کودکان و مربیان داشته باشید.
2-یک دوربین مداربسته در پارکینگ مهد کودک قرار دهید تا هنگام آسیب رسانی والدین توسط مزاحمان سریعا بتوانید تصویری واضح از آنها داشته باشید و این مکان را به مکانی امن تبدیل کنید زیرا اکثر مزاحمان با دیدن دوربین مداربسته در این مکان از اقدام خود منصرف می شوند.
3-یک دوربین در ورودی مهد کودک قرار دهید تا هر کسی که وارد مهد کودک یا از آن خارج می شود تصویر واضحی از آن ضبط شود تا در صورت وقوع حادثه تصاویر واضحی داشته باشید.
4-نصب دوربین مداربسته در مکان هایی که وسایل با ارزشی چون اتاقا کامپیوتر، دفتر مهدکودک و... می تواند سارقان را از دزدی منصرف کند.
با توجه به مزایای نصب دوربین مداربسته در مهد کودک هرچه سریعتر نسبت به خرید دوربین مداربسته از شرکت ما اقدام کنید تا مهد کودک خود را به محیطی امن برای کودکان و مربیان تبدیل کنید و باعث جذب مشتریان بیشتری شوید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416