دوربین های مدار بسته بی سیم و با سیم new

خانه »‌ بلاگ » دوربین های مدار بسته بی سیم و با سیم new

دوربین های مدار بسته بی سیم و با سیم new

دوربین های مدار بسته بی سیم و با  سیم new
دوربین های مدار بسته بی سیم و با سیم

با وجود نرخ جرم و جنایت هایی که در تمام جهان رو به افزایش است امنیت تبدیل به نگرانی عمده افراد همه جای جهان شده است.
نصب کردن دوربین های مداربسته در نقاط استراتژیک مختلف در منزل یا محیط کار شما می تواند بهترین روش حفظ امنیت برای این اماکن باشد.آیا به دنبال حفظ امنیت برای منزل یا محیط کارتان هستید؟دوربین های مداربسته بهترین گزینه برای تحقق این هدف شماست.
درهنگام انتخاب دوربین های مداربسته ،ممکن است شما بین دو نوع اصلی آنها که دوربین های مداربسته بیسیم و با سیم هستند گیج شوید .چه تفاوت های اصلی بین دوربین های مداربسته بیسیم و با سیم وجود دارد؟ و توجه شما بیشتر باید به کدامیک از آنها باشد؟

در این مقاله ما سعی داریم تفاوت های اساسی دوربین های مداربسته بیسیم و با سیم را برای شما توضیح دهیم و به شما کمک کنیم که با توجه به نیازتان دوربین مدار بسته بیسیم یا با سیم را انتخاب کنید.

1-هزینه و نصب و راه اندازی
هزینه و نصب دوربین های مداربسته بیسیم و باسیم متفاوت است.دوربین های مداربسته باسیم نیازسیمکشی و فرآیند نصب پیچیده ای نسبت به دوربین مدار بسته بیسیم دارد اما به واقع هزینه دوربین های مداربسته باسیم کمتر است درضمن دوربین های مداربسته بیسیم به صورت پیوسته قیمت پایینی دارند.
2-منبع تغذیه
تفاوت بین دوربین مدار بسته بیسیم و با سیم در منبع تغذیه به این صورت می باشد که دوربین های مداربسته باسیم نیاز به اتصال به یک منبع الکتریکی در نزدیکی خود دارند اما دوربین های مداربسته بی سیم نیازی به اتصال منبع الکتریکی ندارند بلکه آنها با باتری شارژ می شوند اما ممکن است در طی چند سال شما نیاز تعویض باطری ها داشته باشید تا ازعملکرد مطلوب و مداوم دوربین های مداربسته استفاده کنید.

3-راه اندازی
دوربین های مدار بسته بیسیم و با سیم شامل سنسورهایی هستند که روی پنجره ها یا در ها نصب می شوند در راه اندازی دوربین های مداربسته با سیم این سنسورها توسط سیم به پنل اصلی متصل می شوند اما در دوربین های مداربسته بیسیم نیازی به سیمکشی نیست بلکه این سنسورها و صدا ها ازطریق سیگنال هایی به پنل اصلی فرستاده می شوند.
در نصب و را ه اندازی دوربین های مداربسته باسیم شما با انواع سیم کشی های مختلف روبرو می شوید که باعث سرگیجه شما می شود هرچند شما می توانید این سیمکشی ها را توسط دارت روی دیوار یا گذاشتن آنها زیر قالی به طریقی پنهان کنید اما در دوربین های مداربسته بیسیم از حداقل سیم کشی استفاده می شود.

4-نگرانی
دوربین های مداربسته با سیم ازجمله نگرانی هایی که در پی دارند به این صورت است که این سیمکشی ها شاید مورد خسارت واقع گیرد یا اینکه در طول زمان پوسیده شوند و مهمتر اینکه سارقان می توانند با قطع کردن سیم دوربین مدار بسته باسیم را به راحتی از کار بیندازند.
دوربین های مداربسته بی سیم نیز حساس به از دست دادن سگینال و شرایط آب و هوایی و دخالت سایر موارد الکترونیکی شامل کامپیوتر،تلویزیون،موبایل و... می باشد.
دوربین های مداربسته بی سیم با ازدست دادن سیگنال باعث می شود کل دوربین های مداربسته از کار بیافتد .
چندین دوربین مدار بسته بی سیم نیاز به اتصال به یک منبع تغذیه قدرتمند دارد تا به خوبی کار کند.همچنین با توجه به اینکه دوربین های مداربسته بی سیم به اینترنت فعال هستند می توانند معرض هک شدن قرار بگیرند.
با توجه به تفاوت های دوربین مدار بسته بیسیم و با سیم شما راحت تر می توانید دوربین های مداربسته مورد نیاز خود را فراهم کنید و امنیت را در خانه یا شرکت خود فراهم کنید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416