دوربین های مداربسته در مدارس

خانه »‌ بلاگ » دوربین های مداربسته در مدارس

دوربین های مداربسته در مدارس

دوربین های مداربسته در مدارس
دوربین های مداربسته در مدارس
هرمدیر مدرسه نگران حفظ امنیت مدرسه می باشد. بعضی اوقات ممکن است برای دانش آموزان اتفاقی بیفتد مثلا دزدیده شوند یا اینکه در یک دعوا مورد ضرب و شتم قرار گیرند یا اینکه دانش آموزی که دچار بیماری خاصی می باشد ناگهان در راهروی مدرسه غش کند و ضربه مغزی شود و مدیران اکثرا با سوالی از جانب والدین مواجه می شوند.چطور امنیت دانش آموزان را برقرار می کنید؟ و شما درجواب می گوید که مدرسه ما غیرانتفاعی است و نسبت به مدارس عمومی جرم و جنایت کمتری دارد با اینکه آمار نشان از صحت این می باشد اما اگر دانش آموزی از سوی دانش آموزی دیگر تهدید شود آیا باز این آمار در حفظ امنیت مدرسه بکار می آید؟
بانصب دوربین های مداربسته در مدارس از ورود افراد غیر مجاز به مدارس جلوگیری می کنیدو باعث می شود از دزدیدن دانش آموزان جلوگیری کنید یا در صورت وقوع حادثه باعث شوید که پلیس چهره دزد را شناسایی کند و درکمترین زمان اقدام به دستگیری آن کند.
علاوه بر کاهش سرقت دانش آموزان نصب دوربین های مداربسته در مدارس باعث کاهش دعواهای ناهنجار بین دانش آموزان می شود از جمله حادثه هایی که شاید جبران ناپذیر باشد مثلا یک دعوای ساده بین دو دانش آموز باعث هول دادن یکی و ضربه خوردن به سر و حتی منجر به مرگ شود.
دومین مزایای نصب دوربین های مداربسته در مدارس گذاشتن وقت بیشتر مدیران روی نظارت دوربین های مداربسته و مانع شدن از وقوع حادثه می باشد .اگر شما دوربین مدار بسته را نصب کنید دیگربا یک دعوای ساده بین دانش آموزان دیگر نیازی به مداخله والدین یا حتی نیروی انتظامی نیست زیرا شما می توانید با دیدن فیلم ضبط شده گناهکار را تشخیص دهید و او را تنبیه کنید اما شاید یکی ازچیزهایی که باعث نگرانی های مدیران و والدین شده است رابطه های نامشروعی است که بین دانش آموزان دختر و پسر رخ می دهد و مسلما هیچ یک ا ز والدین قبول نمی کنند که فرزندشان گناهکار است اما با نصب دوربین های مداربسته در مدارس هم از وقوع این روابط جلوگیری می کنید و هم اینکه در صورت مرتکب شدن والدین با دیدن فیلم باور میکنند که چه اتفاقی افتاده است.
مزیت سوم نصب دوربین های مدار بسته در مدارس نشان دادن راهروها و تمام مکانهای مدارس است و چنانچه اگر دانش آموزی سی دی یا کتابی را بردارد یا اینکه در حال سیگار کشیدن باشد سریع متوجه می شوید و با او برخورد می کنید.
مزیت بعدی نصب دوربین های مداربسته در مدارس صرفه جویی در هزینه است و اینکه شما با نصب دوربین های مداربسته نیروی انسانی کمتری در مدارس استفاده می کنید و همین باعث صرفه جوی در هزینه مدرسه می شود و با نصب دوربین شما می توانید امنیت مدرسه تان را بالا ببرید و آنرا تبدیل به یک مدرسه نمونه کنید تا والدین بیشتری فرزندان خود را در این مدارس ثبت نام کنند.
بهر حال با نصب دوربین های مداربسته در مدارس ما باعث بالا بردن امنیت دانش آموزان می شویم فراموش نکنید که خیلی از دانش آموزان از افراد مشهور،شخصیت های سیاسی ،رهبران،فوتبالیست ها ،بازیگران و اقشار مهم جامعه هستند که برای آنها حفظ امنیت فرزندانشان حائز اهمیت می باشد.
با توجه به ویژگی های دوربین های مداربسته بهتر است برای بالا بردن امنیت مدرسه یا شرکت خود وبالا بردن حفظ امنیت مال و اموالتان ازهمین الان با ما تماس بگیرید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوبPayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416