دوربین مدار بسته در ایستگاه قطار و مترو

خانه »‌ بلاگ » دوربین مدار بسته در ایستگاه قطار و مترو

دوربین مدار بسته در ایستگاه قطار و مترو

دوربین مدار  بسته در ایستگاه  قطار   و  مترو دوربین مداربسته در ایستگاه قطار و مترو

در سال های اخیر نگرانی های قابل توجهی در رابطه با امنیت حمل و نقل عمومی وجود داشته است .تهدید به فعالیت های تروریستی همواره از قبل وجود داشته است اما امروزه باتوجه به افزایش حمل نقل عمومی این مسئله تبدیل به مشکل بزرگی شده است.
امروزه شما مشاهده می کنید که حمل ونقل عمومی با قطار و مترو به اندازه ای افزایش یافته است که ایستگاه های قطار ومترو تبدیل شده است به هدف هایی برای سارقان ،مزاحمان و همچنین فعالیت های تروریستی.اما با نصب دوربین مداربسته در ایستگاه قطار و مترو می توان مانع از انجام چنین فعالیت های تروریستی در این اماکن شد و همچنین باعث جلوگیری از سرقت و مزاحمت در ایستگاه شد و علاوه بر اینها نصب دوربین مداربسته می تواند باعث فراهم کردن ایستگاه به مکانی امن برای کسانی شود که از قطار و مترو بعنوان وسیله نقلیه استفاده می کنند.
در اینجا مزایای نصب دوربین مداربسته در ایستگاه قطار و مترو را که شامل:مبارزه با تروریسم،محافظت از سواران،تحقیقات جرم و جنایت ،جلوگیری از نقاشی های دیواری،نظارت بر مناطق نا امن و ... را باهم بررسی می کنیم.
مزایای نصب دوربین مداربسته در ایستگاه قطار و مترو:
1-مبارزه با تروریسم:
به دلیل استفاده زیاد از وسایل حمل و نقل عمومی به خصوص قطار و مترو شما می توانید حجم زیادی از جمعیت را در ایستگاه های قطار و مترو مشاهده کنید و همین امر باعث شده است که چنین اماکنی تبدیل به نقاط هدف تروریست ها شود .
نصب دوربین مداربسته در ایستگاه قطار و مترو می تواند مانع از چنین فعالیت هایی شود و قبل از رخ دادن چنین حوادثی با نصب این دستگاه می توان عوامل این فعالیت ها را شناسایی و از انفجار جلوگیری کرد.
2-تحقیقات جرم و جنایت :
یکی دیگر از فواید نصب دوربین مداربسته در ایستگاه قطار و مترو این است که در هنگام فعالیت های تروریستی تصاویر و فیلم های ضبط شده توسط دوربین مداربسته می تواند بعنوان مدارک و شواهدی به ما موران امنیتی کمک کند تا عوامل را شناسایی و آنها را دستگیر کنند.
3-مراقبت از مسافران:
خیلی از افراد هستند که به صورت دائم مسیری را با قطار یا مترو طی می کنند و روزانه باید سوار مترو یا قطار شوند کار این اشخاص درست مانند این است که هر روز مسواک می زنند بنابراین حفظ امنیت برای چنین افرادی مهم می باشد .
نصب دوربین مداربسته در ایستگاه قطار و مترو می تواند این اطمینان خاطر را به مسافران بدهد که این مسیری را که به صورت روزانه با قطار یا مترو طی می کنند محیطی امن می باشد.
4-جلوگیری از نقاشی های دیواری:
شاید یکی از کارهایی که شما همیشه می بینید مواجه شدن با دیوارهای تونل و ایستگاه قطارکه به نقاشی های دیواری آغشته شده است. خیلی از هنرمندان برای اینکه آثار هنری خود را معرض دید مردم قرار می دهند ترجیع می دهند که ایستگاه های قطار و مترو را هدف قرار دهند و دیوارهای ایستگاه و تونل را تبدیل به بوم نقاشی کنند.
پاک کردن نقاشی های دیواری هزینه گزافی روی دست شهردار می گذارد نصب دوبین مداربسته در ایستگاه قطار و مترو می تواند به ماموران کمک کند تا سریعا این نقاشان را دستگیر کنند و از رنگ آمیزی دیوار ها جلوگیری کنند.
5-نظارت بر مناطق نا امن:
شاید شما هم دیده باشید که همیشه یک سری مناطقی در ایستگاه ها وجود دارد که تبدیل شده است به مناطق نا امن ایستگاه ،و حتی منطقه خطرناکی محسوب می شود.
نصب دوربین مداربسته در ایستگاه قطار و مترو باعث می شود که چنین مناطقی کاملا جلوی دید باشند و این مناطق تبدیل به مناطق امن برای مسافران و مردم شوند.
6- قابلیت های دوربین هوشمند:
دوربین مداربسته IP اغلب دارای ویژگی هایی برجسته هستند که از جمله آن ویژگی ها می توان به قابلیت شناسایی آن اشاره کرد. نصب دوربین مداربسته IP می تواند به شناسایی سارقان ،مزاحمان و تروریسم ها کمک کند. این دوربین ها مانع از بروز فعالیت های تروریستی می شود.
7-ذخیره سازی دیجیتال:
با سیستم نظارت دیجیتال شما می توانید تصاویر و فیلم های ضبط شده را به صورت دیجیتال ذخیره نکنید نه اینکه روی یک نوارکاست بزرگ فیلم ها ضبط شود. همچنین استفاده از سیستم نظارت دیجیتال به شما این امکان را می دهد که براحتی بتوانید فیلم ها و تصاویر ضبط شده را سرچ کنید و تمام تصاویر و فیلم ها بصورت آرشیو ذخیره شود.
8- دسترستی از راه دور:
نصب دوربین مداربسته IP به شما این امکان را می دهد که تصاویر و فیلم ها را درشبکه اینترنت داشته باشید و با داشتن یوزر پسورد شبکه شما می توانید با گوشی،تبلت،کامپیوترو دسترسی داشتن به اینترنت وارد شبکه شوید و هر جایی که باشید بتوانید تمام تصاویر وفیلم ها را مشاهده کنید.
با توجه به مزایای نصب دوربین مداربسته در ایستگاه قطار و مترو هرچه سریعتر نسبت به خرید آن از شرکت ما اقدام کنید چونکه با نصب این دستگاه می توانید مانع فعالیت های تروریستی و همچنین مانع سرقت و آسیب رسانی به مردم شوید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416