دوربین مدار ‌بسته با ذخیره‌سازی ابری

خانه »‌ بلاگ » دوربین مدار ‌بسته با ذخیره‌سازی ابری

دوربین مدار ‌بسته با ذخیره‌سازی ابری

دوربین مدار ‌بسته با ذخیره‌سازی ابری امروزه در نقاط و کاربردهای مختلف شاهد استفاده از دوربین های مداربسته می باشیم که بسیاری از آنها نقاط حساسی بوده و ارزش مالی و انسانی زیادی در آن محل وجود دارد که توسط دوربین های مداربسته، تصاویر از نقاط مختلف ضبط شده و در سیستم های گوناگون ذخیره سازی می شود.
یکی از نکات مهم در زمینه ی دوربین های مداربسته چگونگی حفاظت و نگهداری از اطلاعات و تصاویر ضبط شده می باشد که در صورت به سرقت رفتن محل و دوربین ها بازهم بتوان به تصاویر ضبط شده توسط دوربین مدار ‌بسته دسترسی یافت.

یکی از مطمئن ترین روش ها جهت ذخیره سازی اطلاعات ضبط شده توسط دوربین های مداربسته، ذخیره سازی ابری می باشد که در زیر در مورد آن بحث خواهد شد.
دوربین مدار ‌بسته با ذخیره سازی ابری
با توجه به اهمیت تصاویر و صداهای ضبط شده توسط دوربین های مداربسته در نقاط مختلف، بایستی روشی مطمئن جهت ذخیره سازی تصاویر مورد نظر در نظر گرفت.
در برخی مدل های دوربین مدار ‌بسته، با سرقت رفتن دوربین ها امکان دسترسی به اطلاعات و تصاویر ضبط شده فراهم نمی باشد که جزو نواقص دوربین به حساب می آید.
یکی از ایمن ترین روش ها جهت ذخیره سازی تصاویر و صداهای ضبط شده توسط دوربین مدار ‌بسته، ذخیره سازی ابری می باشد که در این روش از یک فضای مجازی استفاده می شود که اطلاعات در آنجا نگهداری می شوند و در صورت به سرقت رفتن دوربین ها می توان به راحتی به تصاویر ضبط شده دسترسی داشت.
به این ترتیب می توان به راحتی نسبت به ایمنی اطلاعات و تصاویر و صداهای ضبط شده از طریق دوربین مدار ‌بسته با ذخیره سازی ابری احساس امنیت خاطر داشت و حتی در صورت به سرقت رفتن دوربین های مداربسته و فضای ذخیره سازی، می توان اطلاعات را از طریق فضای ذخیره سازی ابری بازیابی نمود.
در روش ذخیره سازی ابری، فضای مربوط به ذخیره سازی اطلاعات از دوربین مدار ‌بسته فاصله داشته و از طریق اینترنت بیسیم، اطلاعات و تصاویر ضبط شده به این فضای ذخیره سازی منتقل می شود و در صورت به سرقت رفتن دوربین مدار ‌بسته و یا مفقود شدن آن، راه دسترسی به اطلاعات از طریق این فضای ذخیره سازی ابری وجود خواهد داشت.
به این ترتیب فضای ذخیره سازی ابری به مانند یک نسخه پشتیبان عمل می کند که می تواند به راحتی اطلاعات مورد نیاز را در اختیار افراد قرار دهد.
به این ترتیب مشاهده می شود که با توجه به گسترش تکنولوژی و همچنین وجود خطرات مالی برای بسیاری از اماکن، نیاز است تا با تهیه ی دوربین مدار ‌بسته با ذخیره سازی ابری نسبت به امنیت مکان مورد نظر خود در زمان های مختلف آرامش خاطر داشته و نگرانی از بابت مفقود شدن و یا به سرقت رفتن اطلاعات ضبط شده توسط دوربین مدار ‌بسته نداشت.

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416