دوربین مدار بسته در رویدادهای ورزشی

خانه »‌ بلاگ » دوربین مدار بسته در رویدادهای ورزشی

دوربین مدار بسته در رویدادهای ورزشی

دوربین مدار بسته   در   رویدادهای     ورزشی دوربین مداربسته در رویدادهای ورزشی

هر رویدادی که در آن جمعیت زیادی وجود داشته باشد تبدیل به هدفی بالقوه برای فعالیت های جنایی می شود و رویدادهای ورزشی یکی از همین رویدادها می باشد که در آنها تماشاگران زیادی وجود دارند که می تواند یک هدف عالی برای عاملان تروریست باشد .
دراستادیوم ها و هر رویداد ورزشی که مسلما در آن تماشاگران زیادی وجود دارد نظارت بر تمام فعالیت های آنها و زیر نظر داشتن تمام تماشاگران و برقراری امنیت برای تک تک آنها مهم و ضروری می باشد زیرا در یک ورزشگاه تماشاگر دوست دارد به ازای پولی که پرداخت می کند با خیال راحت و به دور از دغدغه های فکری به ورزش موردعلاقه خود نگاه کند واز دیدن بازی لذت ببرد.
در رویدادهای ورزشی همیشه افرادی هستند که به دنبال ضربه زدن به تماشاگران و ایجاد وحشت در بین تماشاگران هستند و سرقت از سارقان تبدیل به کار روزمره آنها شده است.نصب دوربین مداربسته می تواند امنیت را برای تماشاگران و بازیکنان و کادرفنی هر تیمی را فراهم کند .
بارها اتفاق افتاده است که بازیکنان و مربیان تیم با هجوم تماشاگران مواجه شده اند یا برخورد اشیاء به سر بازیکنان به وفور دیده می شود اینکه چگونه افراد را شناسایی کنیم تنها توسط دوربین مداربسته محیا می شود.
شناسایی افراد تروریسم که در پی بمب گذاری در ورزشگاه های ورزشی می باشند وهمچنین فعالیت های مشکوک تماشاگران همگی توسط دوربین مداربسته انجام می شود.
شاید بارها از اخبار شنیده باشید که گروهک های مختلف دولت را تهدید کرده اند که در مسابقه مهم ورزشی که روزهای آتی قرار است رخ دهد در استادیوم بمب گذاری می کنند مسلما اداره پلیس با افزایش تعداد نیروهای امنیتی نمی تواند تمام استادیوم را زیرنظر داشته باشد و تنها وسیله ای که به کمک ماموران پلیس می آید دوربین مداربسته می باشد که با تنظیمات انجام شده روی دوربین مداربسته این دستگاه قابلیت شناسایی افراد تروریسم و فعالیت های مشکوکی چون بمب گذاری سرقت و آسیب رسانی به تماشاگران را دارد به عنوان مثال اگر دوربین مداربسته ببیند که فردی دارای چاقو است و آنرا از داخل عروسک خود در می آورد می تواند قبل از بوجود آمدن حوادث ناگوار سریعا ماموران را باخبر کند تا فرد مورد نظر را دستگیری کنند .
اما تنها نصب دوربین مداربسته در رویدادهای ورزشی چون استخر، استادیو ورزشی یا سالن های ورزشی برای جلوگیری از سرقت،بمب گذاری و حوادثی از این قبیل کافی نیست نحوه نصب دوربین مداربسته و مکانی که باعث شود تمام سالن یا استادیوم زیر نظر باشد نیز حائز اهمیت است در اینجا راهنمای نصب دوربین مداربسته در رویدادهای ورزشی را برای شما توضیح می دهیم.
راهنمای نصب دوربین مداربسته:
1-حتما باید دوربین مداربسته در ورودی و خروجی سالن های ورزشی ،استادیوم ها یا هر رویداد ورزشی قرار داده شود تا در زمانی که ماموران پلیس تماشاگران را بازرسی می کنند چنانچه تماشاگری به هر طریقی چون شلوغی یا روش های متفاوت از بازرسی شدن جا مانده باشد دوربین مداربسته آنها را زیر نظر داشته باشد زیرا امکان دارد همان شخص یک تروریسم باشد یا تماشاگری که اسلحه گرم با خود آورده باشد.
2-دوربین مداربسته را طوری در زمین فوتبال ،استادیوم یا هر رویداد ورزشی قرار دهید که نظارت کامل بر تمام زوایای مکان را داشته باشد.
3-دوربین مداربسته را در مکان های پربازدید چون بوفه ها ،مکان خرید بلیط که جاهای شلوغ می باشد و امکان سرقت پول در این امکان زیاد است را افزایش دهید.
4-دوربین مداربسته را در جاهایی که بازی های تک نفره صورت می گیرد طوری نصب کنید که از ارتکاب تقلب جلوگیری شود.
با توجه به مزایای نصب دوربین مداربسته در رویدادهای ورزشی نسبت به خرید دستگاه از شرکت ما اقدام کنید تا امنیت را در اماکن ورزشی افزایش دهید.

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416