دوربین مدار بسته در رویدادهای بزرگ

خانه »‌ بلاگ » دوربین مدار بسته در رویدادهای بزرگ

دوربین مدار بسته در رویدادهای بزرگ

دوربین مدار بسته   در   رویدادهای    بزرگ دوربین مداربسته در رویدادهای بزرگ
برقراری امنیت در رویدادهای بزرگ حائز اهمیت است زیرا در رویدادهای بزرگ چون برگزاری کنسرت یا همایش های بین المللی و نمایشگاه ها ازدحام جمعیت زیاد می باشد و به دلیل اهمیت رویدادها افراد سر شناسی به آنجا می آیند و همین امر بستری را برای سارقان فراهم می کند تا به هدف خود برسند.
دوربین مداربسته در رویدادهای بزرگ چون کنسرت می تواند باعث حفظ امنیت محیط و امنیت افراد مشهور شود.
دررویدادهای بزرگی چون کنسرتها اقشار مختلفی از جامعه وجود دارند که ممکن است با برگزاری کنسرت دچار هیجان شوند و همین امر باعث بوجود آمدن درگیری بین تماشاگران کنسرت شود.درکنسرت ها برقراری حفظ امنیت خواننده های معروف و دستیاران آنها خیلی مهم می باشد زیرا در بین تماشاگران افرادی هستند که از روی هیجان خود را به بالای سن می رسانند تا حتی اگر شده بتوانند با خواننده مورد علاقه خود روبوسی کنن یا عکس یادگاری بیندازند در بین این تماشاگران نیز افرادی هستند که جز مزاحمت برای خواننده ها چیزی ندارند بنابراین نصب دوربین مداربسته در چنین اماکنی می تواند مانع از بروز حوادثی این چنینی شود.
در این مقاله قصد داریم مزایای نصب دوربین مداربسته در رویدادهای بزرگ چون کنسرتها و همایش های بین المللی که در آن افراد مشهور وجود دارند را بنویسیم تا شما را از مزایای نصب این دستگاه مطلع کنیم.
مزایای نصب دوربین مداربسته :
1-جلوگیری از سرقت:
چنین اماکنی در آنها رویدادهای بزرگ رخ می دهد همیشه افراد ثروتمند به وفور یافت می شود و همین امر باعث می شود که این اماکن به هدف سرقت سارقان تبدیل شود.
نصب دوربین مداربسته می تواند مانع از سرقت در رویدادهای بزرگ شود.
2-انعطاف پذیری:
نصب دوربین مداربسته IP می تواند با تمام شرایط وقف داده شود زیرا با این دوربین مداربسته می توانید هر جا که نیاز بود بنابر شرایط حاکم کنسرت یا همایش ها تعداد آنها را افزایش دهید بدون اینکه نیاز به سیم کشی های پیچیده و دردسر ساز باشد.
3-کنترل جمعیت:
به دلیل اینکه در رویدادهای بزرگ چون کنسرت ها و همایش ها ازدحام جمعیت وجود دارد و بعضا مشاهده می شود که در این همایش ها قرعه کشی هم رخ می دهد یا به معارفه یا جایزه دادن به افراد مشهور پرداخته می شود کنترل ازدحام جمعیت خیلی مهم است و تنها دستگاهی که می تواند باعث کنترل جمعیت شود نصب دوربین مداربسته می باشد.
نصب دوربین مداربسته در رویدادهای بزرگ علاوه بر کنترل جمعیت از رخ دادن حوادث ناگوار چون درگیری تماشا گران یا بهم خوردن محل برگزاری کنسرت و همایش جلوگیری می کند زیرا در هنگام خروج و ورد تماشاگران همیشه با ازدحام جمعیت برخورد می کنیم که با نصب دوربین مداربسته می توان کنترل جمعیت را در دست داشت.
4-نصب راحت و آسان :
نصب دوربین مداربسته IP برخلاف دوربین مداربسته آنالوگ به راحتی انجام می شود و نیاز به پیچیدگی ها هنگام نصب نیست.
5-نظارت از راه دور:
مهمترین دغدغه مدیران برگزاری همایش و کنسرت ها برگزار شدن با بهترین شرایط می باشد نصب دوربین مداربسته IP به شما کمک می کند که حتی در هر جایی که هستید با داشتن گوشی،تبلت،لپ تاپ،کامپیوتر و اینترنت به شبکه وصل شوید و تمام تصاویر و فیلم های ضبط شده توسط دوربین مداربسته را بررسی کنید و ببینید که همایش و یا کنسرت به نحوه عالی برگزار می شود.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب


PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416