دوربین مدار بسته در مراکز خرید

خانه »‌ بلاگ » دوربین مدار بسته در مراکز خرید

دوربین مدار بسته در مراکز خرید

دوربین مدار بسته در   مراکز    خرید

دوربین مدار بسته در مراکز خرید
با توجه به گستردگی مراکز خرید یا همان پاساژها وقوع سرقت و جرم جنایت به وفور اتفاق می افتد و این تنها به دلیل رد و بدل شدن پول فراوانی می باشد که در مراکز خرید وجود دارد و همین امر موجب سرقت های کلان و کوچکی چون جیب بری یاحتی سرقت هایی در نقش مشتریان رخ می دهد بنابراین نصب کردن دوربین مدار بسته در مراکز خرید حائز اهمیت می باشد.
همان طور که می دانید مراکز خرید شامل قسمت های متفاوتی می باشد مانند:رستوران ها ،سطوح مختلف مغازه ها که هر کدام شغلی دارند یا حتی برخی از مراکز خرید سینما هم دارند به همین دلیل این ساختمان های بزرگ خیلی گران هستند و دارای پرسنل امنیتی می باشد اما سوال اینجاست که آیا با تعداد پرسنل امنیتی می توانیم امنیت این ساختمان بزرگ را فراهم کنیم یا اینکه پرسنل امنیتی تنها در کنار نصب دوربین مدار بسته برای این مراکز مفید می باشد؟جواب وجود هر دو عامل برای ایجاد امنیت مراکز خرید می باشد.مسلما هرچند پرسنل امنیتی را افزایش دهیم باز بدون کمک دوربین مدار بسته نمی توانیم مراکز خرید را کنترل کنیم . در اینجا قصد داریم مزایای نصب دوربین مدار بسته در مراکز خرید را توضیح دهیم .
مزایای نصب دوربین مدار بسته در مراکز خرید:
جلوگیری از سرقت:
مغازه های خرده فروشی ،تسهیلات ذخیره سازی،و مناطق تحویل گیرنده همه در یک مجتمع خرید وجود دارند که تمام اینها با توجه به رد و بدل شدن پول مرکز توجه سرقت سارقان می باشند .نصب دوربین مدار بسته درمراکز خرید هرگونه فعالیت مشکوک مبنی بر سرقت را زیر نظر می گیرد و قبل از وقوع حادثه به شما خبر می دهد تا افسران امنیتی را به محل اعزام کنید تا از سرقت جلوگیری شود.
جلوگیری از جرم و جنایت:
نصب دوربین مدار بسته علاوه بر فعالیت های مشکوک مربوط به سرقت می تواند تمام فعالیت های مشکوک دیگر چون آدم ربایی،آدم کشی ،دعوا و هر فعالیت دیگری را زیر نظر داشته باشد تا سریعا مطلع شوید و با اعزام افسران امنیتی از وقوع این اتفاقات جلوگیری کنید.
افزایش ایمنی :
نصب دوربین مدار بسته در مراکز خرید باعث افزایش ایمنی مراکز خرید و دادن اعتماد به نفس به مشتریان می باشد زیرا این دستگاه به آنها اطمینان می دهد که امنیت این ساختمان حائز اهمیت است و تمام تلاش ها برای ایجاد امنیت در این ساختمان صورت گرفته است و همین امر باعث حضور بیشتر مشتریان در این مراکز خرید می شود.
نظارت بر کارکنان:
با دوربین مدار بسته شما می توانید فعالیت های کارکنان خود را کاملا نظارت کنید و در صورت فعالیت هایی چون سرقت کارکنان،برخورد نامناسب با مشتریان و یا روابطی که جز قوانین نباشد رخ دهد با آنها برخورد کنید و حتی نصب دوربین مدار بسته ناخودگاه باعث کمتر شدن این اتفاقات شود زیرا کارکنان با دیدن دوربین مدار بسته متوجه می شوند که زیرذره بین هستند.
مختصات پرسنل امنیتی:
با نصب دوربین مدار بسته می توانید تمام پرسنل امنیتی را در دسترس داشته باشید و در صورت وقوع فعالیت های مشکوک سریعا آنها را به محل اعزام کنید.
ارائه شواهد:
مسلما با حوادثی چون سرقت ،قتل و یا حتی روابط نامشروع مواجه می شوید با نصب دوربین مدار بسته در مراکز خرید تمام این تصاویر و فیلم ها ضبط می شود ومی تواند بعنوان مدارک و شواهدی محکم برای برخورد با مجرم استفاده شود.
در اینجا تمام مزایای نصب دوربین مدار بسته در مراکز خرید را بررسی کردیم اما باید به دونکته توجه کنیم که 1-امکان دستکاری شدن دوربین مدار بسته توسط سارقان یا مجرمان هست بنابراین باید یک پشتیبانی قوی داشته باشید تا درصورت قطع شدن دوربین مدار بسته دچار مشکل نشوید 2-نصب دوربین مدار بسته درمکانهایی چون دستشویی ،حمام ،اتاق پرو و ... خلاف قانون می باشد.
نحوه نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته در مراکز خرید:
گذاشتن دوربین مدار بسته در ورودی و خروجی مراکز خرید .
گذاشتن دوربین مدار بسته در راهرو ها برای دید بیشتر فعالیت های رخ داده شده در مراکز خرید.
گذاشتن دوربین مدار بسته در گاراژها و پارکینگ های مراکز خرید .
گذاشتن دوربین مدار بسته در مناطق تحویل و بارگذاری کالا ها .
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416