دوربین مدار بسته بدون مارک

خانه »‌ بلاگ » دوربین مدار بسته بدون مارک

دوربین مدار بسته بدون مارک

دوربین مدار بسته بدون مارک دوربین مدار بسته بدون مارک


دوربین های مدار بسته no name یا بدون مارک بخش بزرگی از بازار ایران را تشکیل می دهند. در این مطلب کمی با این دوربین ها آشنا شده و در رابطه با خرید آنها اطلاعات به دست می آوریم.
معرفی دوربین مدار بسته no name
دوربین مدار بسته no name به صورت عمومی در کشور چین ساخته می شوند. دلیل وارد شدن این دوربین ها به این شکل کاربری خاص آنها در بازار دوربین مدار بسته است.
دوربین های بدون برند از نظر کیفیت الزاما کیفیت کمی ندارند. بسیاری از برندهایی که در ایران از شهرت نسبی خاصی برخوردار شده اند در واقع دوربین های بدون برندی بوده اند که به سفارش شرکت وارد کننده خارج از ایران یا داخل ایران به نامی خاص برند گذاری شده اند. پس این دوربین ها می توانند هم رده بسیاری از برندهای داخلی دوربین مدار بسته باشند.
مزیت استفاده از دوربین های no name در چیست؟
مزیت اصلی استفاده از این دوربین ها هزینه های کمتر آنهاست. معمولا بازار دوربین های بدون نام یا no name کمتر درگیر رویه های هزینه بر مانند تبلیغات است پس این محصولات با قیمتی به مراتب کمتر به دست مشتری یا پخش کننده جزء می رسند.
البته در کنار این موضوع این دوربین ها معایبی هم دارند. دوربین مدار بسته No name عموما گارانتی مشخصی ندارند و فروشنده یا پخش کننده اصلی آنها را گارانتی می کند. این موضوع ممکن است کمی سر در گمی در مشتریان ایجاد کند. از طرف دیگر امکان استعلام قیمت این دوربین ها به سادگی فراهم نیست.
فروش دوربین های مداربسته No name
ما به عنوان پخش کننده عمده دوربین مدار بسته قسمتی از محصولات خود را به صورت دوربین های no name به فروش می رسانیم. طبیعتا تمامی این محصولات دارای گارانتی هستند اما با توجه به نیاز به این محصولات آنها به این صورت به فروش می رسند. در صورتی که مشتری خاصی نیاز به تعویض این دوربین ها به برندی خاص را داشته باشد می تواند پس از گرفتن مشاوره از کارشناسان ما این کار را انجام دهد.
البته ما نمی توانیم در رابطه با فروش محصولات no name به نام کره ای یا تایوانی و یا با عنوان یک برند مشهور کمکی به مشتریان بکنیم.

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416