دوربین مدار‌ بسته تحت شبکه - قسمت دوم

خانه »‌ بلاگ » دوربین مدار‌ بسته تحت شبکه - قسمت دوم

دوربین مدار‌ بسته تحت شبکه - قسمت دوم

دوربین مدار‌ بسته تحت شبکه - قسمت دوم استفاده از دوربین مدار‌ بسته تحت شبکه امروزه فراگیر تر از دوربین های مدار بسته معمولی شده است که این امر بخاطر امکانات و ویژگی های قابل توجه دوربین مدار‌ بسته تحت شبکه می باشد که به برخی از آنها در زیر اشاره می شود.
با توجه به عدم نیاز به سیمکشی در دوربین های مدار بسته تحت شبکه، تصاویر ضبط شده توسط آنها را می توان از طریق شبکه به فاصله های بسیار دور نیز منتقل نمود، بدون اینکه کیفیت تصاویر ارسالی دچار مشکل شود.


در صورت وجود اینترنت با پهنای باند مناسب و سرعت کافی می توان داده های ضبط شده توسط دوربین را به راحتی انتقال داد که این امر در دوربین های مدار بسته معمولی امکان پذیر نبوده و از محاسن دوربین مدار بسته تحت شبکه محسوب می شود.
یکی از معایب دوربین مدار‌ بسته معمولی استفاده از سیم و کابل فراوان جهت سیمکشی و ارسال داده ها به نقاط قابل استفاده می باشد که مخصوصا در پروژه های بزرگ این امر باعث هزینه فراوانی خواهد شد که برای برطرف کردن این مشکل می توان با استفاده از دوربین مدار بسته تحت شبکه که نیاز به سیمکشی ندارد داده های ضبط شده را از طریق اینترنت به نقاط مورد نظر کاربر با کیفیت مناسب ارسال می نماید.
با توجه به افزایش استفاده از دوربین های مدار بسته در تقاط مختلف جهت کاربردهای مختلف که مهمترین آنها امنیتی می باشد، بایستی توجه ویژه ای به انواع دوربین مدار بسته و کاربردهای آنها داشت و بهترین و مناسب ترین دوربین مدار بسته را جهت هر کاربردی انتخاب نمود.
به این ترتیب در صورت وجود اینترنت با سرعت مناسب و کافی، دوربین مدار‌ بسته تحت شبکه از بهترین انواع دوربین مدار‌ بسته به شمار می رود که دارای قابلیت های فراوانی بوده و باعث صرفه جویی فراوانی در هزینه ها خواهد شد.

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416