دوربین مدار‌ بسته تحت شبکه - قسمت اول

خانه »‌ بلاگ » دوربین مدار‌ بسته تحت شبکه - قسمت اول

دوربین مدار‌ بسته تحت شبکه - قسمت اول

دوربین مدار‌ بسته تحت شبکه - قسمت اول یکی از انواع دوربین های مدار بسته، دوربین های مداربسته تحت شبکه می باشند که مجموع چند دوربین به یک شبکه متصل بوده و راه دسترسی به هر دوربین بطور مجزا از طریق شبکه وجود دارد و می توان تصاویر مربوط به هر دوربین مدار بسته را به مکان مورد نظر جهت بازدید ارسال نمود.
از مهمترین مزایای دوربین مدار‌ بسته تحت شبکه می توان به صرفه جویی فراوان اقتصادی اشاره کرد که از این طریق هزینه های مربوط به سیمکشی و کابل کشی مربوط به دوربین مدار بسته معمولی حذف شده و چند دوربین مدار‌ بسته از طریق شبکه به هم متصل شده و می توان به راحتی تصاویر دریافتی از طریق دوربین های مدار بسته تحت شبکه را با کیفیت مناسب مشاهده نمود.

بنابراین شرکت های بزرگ جهت پروژه های قابل توجه می توانند با استفاده از دوربین مدار‌ بسته تحت شبکه تا حدود زیادی هزینه های خود را کاهش داده و به خوبی از مزایای دوربین های مدار بسته تحت شبکه بهره مند شوند.
همچنین گفتنی است برای استفاده از دوربین های مدار بسته تحت شبکه هم از دوربین های آنالوگ و هم دیجیتال می توان استفاده نمود و از این طریق محدودیت جهت نوع دوربین مدار‌ بسته مورد استفاده وجود ندارد.
با این دوربین مدار بسته تحت شبکه می توان تصاویر و صدا ها و داده ها را از طریق بستر اینترنت بیسیم و یا با سیم به نقاط مختلف انتقال داده و از این نظر باعث کاهش هزینه های مربوط به سیمکشی صوت و تصویر شد.
یکی از مشکلاتی که دوربین های مدار بسته به آن دچار هستند پهنای باند ضعیف استفاده شده می باشد که باعث می شود امکان ارسال داده با سرعت مناسب وجود نداشته باشد که در صورت رفع این مشکل و استفاده از اینترنت پر سرعت می توان به خوبی از مزایای فراوان دوربین های مدار بسته تحت شبکه استفاده نمود و علاوه بر صرفه جویی فراوان اقتصادی باعث ایجاد امنیت بیشتر اماکن توسط داده های ارسالی از طریق دوربین مدار بسته تحت شبکه شد.

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416