دوربین مدار‌ بسته با IP

خانه »‌ بلاگ » دوربین مدار‌ بسته با IP

دوربین مدار‌ بسته با IP

دوربین مدار‌ بسته با  IP امروزه انواع مختلف دوربین مدار‌ بسته با ویژگی های مختلف در حال تولید می باشد که یکی از جدید ترین تکنولوژی ها در زمینه ی دوربین های مداربسته، دوربین مدار‌ بسته با IP می باشد که تولید آن به خاطر ویژگی ها و امکانات منحصر به فرد آن رو به افزایش بوده و افراد در اماکن و زمینه های مختلف مشغول به استفاده از امکانات دوربین مدار‌ بسته با IP می باشند.
در زیر به برخی از ویژگی های دوربین مدار‌ بسته با IP اشاره می شود.


دوربین مدار‌ بسته با IP
همانطور که مشخص است، دوربین های مداربسته ی دیجیتال دارای کیفیت تصاویر بیشتری نسبت به دوربین های مداربسته ی دیجیتال می باشند. دوربین مدار‌ بسته با IP نیز نوعی از دوربین مدار‌ بسته با کیفیت دیجیتال می باشد که می توان جهت مقاصد گوناگون مورد استفاده قرار داد.
دوربین مدار‌ بسته با IP تحت یک شبکه کنترل می شود و در حیقیت هر دوربین مدار‌ بسته با یک IP مخصوص در شبکه مشخص می شود و مطابق با قوانینی که مرکز کنترل مربوطه مشخص می کند، تصاویر مربوطه را به مرکز مورد نظر بصورت دیجیتال ارسال می نماید.
دوربین مدار‌ بسته با IP می تواند بصورت بیسیم و یا بصورت سیمکشی شده جهت استفاده در مقاصد گوناگون مورد استفاده قرار گیرد و از این نظر محدودیتی جهت استفاده و یا عدم استفاده از سیم در راه اندازی دوربین مدار‌ بسته با IP وجود ندارد.
یکی از معایب مربوط به دوربین مدار‌ بسته با IP قیمت بالای آن می باشد که این امر نیز به دلیل ویژگی های خاص این دوربین ها می باشد که می توانند تصاویر و صدا را بصورت دیجیتال به مرکز مربوطه از طریق سیم و یا بیسیم ارسال نمایند.
در حقیقت در اماکن و سازمان های بزرگ استفاده از دوربین های مداربسته با IP که توسط شبکه به هم متصل می شوند بسیار مقرون به صرفه بوده و می توان با حداقل سیم به مقصود مورد نظر رسید و تصاویر را با کیفیت دیجیتال از دوربین های مداربسته که هر کدام IP مخصوص به خود را دارند دریافت نمود.
یکی از موارد دیگر، مربوط به ایمنی و کیفیت ارسال تصاویر دیجیتال از طریق دوربین مدار‌ بسته با IP می باشد که با توجه به رمزگذاری برای هر IP به راحتی می توان نسبت به سرقت اطلاعات و تصاویر و صداها که در تصاویر دیجیتال معمولا رخ می دهد جلوگیری نمود.

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416