دوربین مدار بسته مخفی

خانه »‌ بلاگ » دوربین مدار بسته مخفی

دوربین مدار بسته مخفی

دوربین مدار بسته مخفیدوربین مدار بسته مخفی"/> مقدمه
دوربین های مداربسته در مدل های فراوانی تولید می شوند که یک نوع از آنها دوربین مدار بسته مخفی می باشد که دارای کاربردهای خاصی بوده و فراگیر نمی باشد.
دوربین مدار بسته مخفی در جاهای خاصی که قابل رویت نباشد بکار رفته و تصاویر را برای مکان مورد نظر ارسال می کند، طوری که باعث جلب توجه افراد حاضر در محل نمی شود.
در زیر به برخی از ویژگی های دوربین مدار بسته مخفی اشاره می شود.
دوربین مدار بسته مخفی
دوربین مدار بسته مخفی در اندازه ها و مدل های مختلفی تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرند. بطور کلی هرمکانی که قابل تشخیص عمومی نباشد می توان دوربین مدار بسته مخفی را جاسازی کرد.
البته گفتنی است کیفیت تصاویر ارسالی از این نوع دوربین های مدار بسته مخفی قابل توجه نبوده و دارای کیفیت متوسط می باشند که تصاویر را بطور نامحسوس از مکان قرار گیری دوربین برای کاربر ارسال می کنند.
از برخی مکان های قرار دادن دوربین مدار بسته مخفی می توان به ساعت، قاب روی دیوار و یا حتی پریز برق اشاره کرد که با جاسازی دوربین مدار بسته مخفی در آنها می توان به تصویر برداری از محل مورد نظر پرداخت.
گفتنی است دوربین مدار بسته مخفی هم بصورت سیمکشی شده و هم بصورت بیسیم وجود دارد که با توجه به مکان مورد نظر می توان دوربین مناسب را برای آن مکان انتخاب نموده و به تصویر برداری از محل پرداخت.
بطور کلی استفاده از دوربین مدار بسته مخفی بصورت خاص بوده و در اکثر اماکن نصب آنها غیر قانونی می باشد مگر موارد قانونی آن برطرف شده باشد و بتوان با دوربین مدار بسته مخفی به تصویربرداری غیر محسوس از محیط پرداخت.
به این ترتیب همانطور که مشاهده می شود دوربین های مداربسته مخفی انواع گوناگونی دارد که بایستی با توجه به نوع مکان مورد نظر اقدام به انتخاب آن نمود.
یکی از موارد استفاده از دوربین مدار بسته مخفی نصب آن در نقطه ای مخفی داخل منزل و تصویر برداری در هنگام عدم حضور در منزل و مراقبت از فرزندان و یا شیوه برخورد پرستاران با بچه ها و یا افراد سالخورده در منزل می باشد که به این طریق می توان توسط تصاویر دریافت شده به وسیله دوربین مدار بسته مخفی از موارد مذکور بخوبی اطلاع پیدا کرد و درصدد رفع مشکلات احتمالی برآمد.

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416