دوربین مدار بسته دید در شب

خانه »‌ بلاگ » دوربین مدار بسته دید در شب

دوربین مدار بسته دید در شب

دوربین مدار بسته دید در شبدوربین مدار بسته دید در شب"/> مقدمه
یکی از تکنولوژی های جدید که کمک بسیاری به امنیت محل مورد استفاده می کند، دوربین مدار بسته دید در شب می باشد که در اماکن مختلف جهت تصویربرداری و ارسال داده ها به کاربر مورد نظر مورد استفاده قرار می گیرد.
دوربین مدار بسته دید در شب دارای ویژگی های قابل توجهی می باشد که در بخش زیر به برخی از آنها اشاره می شود.
دوربین مدار بسته دید در شب
یکی از مشکلات مربوط به دوربین مدار بسته، عدم ارسال تصاویر با کیفیت مناسب در شب و عدم وجود نور کافی می باشد که جهت برطرف نمودن این مشکل می توان از دوربین مدار بسته دید در شب استفاده نمود.
دوربین مدار بسته دید در شب را می توان جهت کاربردهای امنیتی و تصویر برداری از محل موردنظر در مکان های مختلف از قبیل منازل شخصی، ادرات، مراکز تجاری، کارخانجات و بسیاری از اماکن دیگر مورد استفاده قرار داده و از مزایای آنها به خوبی بهره مند شد.
دوربین مدار بسته دید در شب شامل یک سری لامپ ال ای دی می باشد که روی سطح دوربین قرار گرفته و با صادرکردن نوعی امواج موسوم به مادون قرمز باعث می شود تا بتواند در شب نقطه مورد نظر را روشن نموده و به تصویر برداری از ناحیه و مکان مشخص شده بپردازد. ویژگی امواج مادون قرمز این است که با چشم غیر مسلح قابل شناسایی نبوده و تنها لنزهای دوربین قادر به تشخیص آنها بوده و به این ترتیب دوربین مدار بسته دید در شب با روشن نمودن منطقه مورد نظر می تواند به راحتی به تصویر برداری از محل و ارسال تصاویر به کاربر مورد نظر جهت مشاهده بپردازد.
یکی از مشکلات دوربین مدار بسته دید در شب که می توان به آن اشاره کرد این است که ارسال تصاویر مربوط به مواقعی که شخص یا جسم موردنظر فاصله کمی تا دوربین مدار بسته دارد به دلیل نور زیاد مربوط به امواج مادون قرمز چندان کیفیت بالایی نداشته و بایستی به طریق مناسب فاصله مناسب جهت جاسازی دوربین مدار بسته دید در شب در نقطه مورد نظر را تامین نمود.
به این ترتیب همانطور که مشاهده می شود دوربین مدار بسته دید در شب دارای ویژگی هایی می باشد که دوربین مدار بسته معمولی قادر به انجام آنها نبوده و این نوع دوربین مدار بسته با روشن سازی محل مورد نظر بدون اینکه توجه فرد خاصی به روشنایی اطراف دوربین مدار بسته جلب شود، اقدام به تصویر برداری از محل مورد نظر کرده و تصاویر را به محل مورد نظر ارسال می کند.

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416