دوربین مدار بسته دیجیتال

خانه »‌ بلاگ » دوربین مدار بسته دیجیتال

دوربین مدار بسته دیجیتال

دوربین مدار بسته دیجیتال مقدمه
افزایش استقبال از دوربین های مداربسته جهت کاربری های مختلف باعث شده است تا امروزه توجه ویژه ای به این تکنولوژی در کشور شود و روز به روز شاهد افزایش استفاده از دوربین مدار بسته توسط افراد مختلف و در مکان های مختلف با مقاصد گوناگون باشیم.
یکی از مدل های دوربین مدار بسته که کیفیت تصاویر ارسالی از آن بسیار مناسب و بالا می باشد دوربین مدار بسته دیجیتال می باشد که دارای تفاوت های فاحشی با دوربین مدار بسته آنالوگ می باشد.
در بخش زیر به معرفی دوربین مدار بسته دیجیتال و برخی تفاوت های آن با دوربین مدار بسته آنالوگ پرداخته می شود.
دوربین مدار بسته دیجیتال
دوربین مدار بسته دیجیتال بر خلاف دوربین مدار بسته آنالوگ دارای کیفیت تصاویر بالایی بوده و تصاویر را از طریق شبکه برای کاربر ارسال می کند. در صورتی که تصاویر ارسالی از دوربین مدار بسته آناوگ کیفیت پایینی داشته و برای ارسال تصاویر نیازی به شبکه نبوده و داده های مختلف بصورت سیگنال هایی برای کاربر مورد نظر ارسال می شود.
بنابراین برای نصب دوربین مدار بسته دیجیتال نیاز به سیمکشی نبوده و به صورت بیسیم نیز می توان آن را مورد استفاده قرار داد که چنین قابلیتی در دوربین مدار بسته آنالوگ کمتر مشاهده می شود.
مهمترین تفاوت دوربین مدار بسته دیجیتال و آنالوگ همانطور که اشاره شد در نوع تصاویر ارسالی می باشد که کیفیت تصاویر ارسالی از دوربین مدار بسته دیجیتال بسیار بالا بوده و داده ها و تصاویر و صداها با بهترین کیفیت و وضوح ممکن برای نقاط مختلف شبکه ارسال می شود.
به این ترتیب مزایای فوق باعث شده است تا دوربین مدار بسته دیجیتال به طور کلی نسبت به دوربین مدار بسته آنالوگ کیفیت بالاتری داشته و به همان نسبت دارای قیمت بالاتری نیز نسبت به دوربین مدار بسته آنالوگ می باشد که جهت سرمایه گذاری های مفید می توان از دوربین مدار بسته دیجیتال به جای دوربین مدار بسته آنالوگ در مکان های مختلف استفاده نمود.
یکی از مسائلی که شاید بتوان آن را جزو معایب دوربین مدار بسته دیجیتال عنوان نمود، عدم امکان تامین پهنای باند مناسب در مکان مورد نظر جهت ارسال تصاویر دوربین مدار بسته دیجیتال به کاربر می باشد که در اینصورت ارسال تصاویر دچار مشکلاتی خواهد شد.
بنابراین همانطور که مشاهده می شود اگرچه دوربین مدار بسته دیجیتال دارای قیمت بالاتری نسبت به دوربین مدار بسته آنالوگ می باشد اما دارای کیفیت بسیار بیشتری نسبت به دوربین مدار بسته آنالوگ می باشد.

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416