دوربین مداربسته در کتابخانه

خانه »‌ بلاگ » دوربین مداربسته در کتابخانه

دوربین مداربسته در کتابخانه

دوربین مداربسته در کتابخانه

دوربین مدار بسته در کتابخانه
کتابخانه یک موسسه فرهنگی می باشد که تمام ما کم وبیش بخشی از زندگی خود را به آنجا می رویم .کتابخانه امکانات فراوانی در خود دارد از جمله کتاب های دست نیافتنی ،موادتحقیقاتی که باعث فراهم آوردن مکانی برای محققان و دانشجویان و پژوهشگران می باشد. نظارت تصویری و دوربین مدار بسته درکتابخانه ابزاری بزرگ برای حفظ امنیت آنجا می باشد.دوربین مدار بسته در کتابخانه فضاهای زیادی از آن تحت پوشش قرار می دهد و امنیت کارکنان و کسانی که به کتابخانه می روند را فراهم می کند و همچنین درصورت وقوع دزدی کارکنان سریع ازدزدیدن سارقان مطلع می شوند .
در اینجا قصد داریم مزایای دوربین مدار بسته در کتابخانه و نحوه قرار دادن دوربین مدار بسته در کتابخانه را شرح دهیم .
مزایای دوربین مدار بسته در کتابخانه:
امنیت:
کاربران در تمام سنین وفرهنگ ها و نوع استفاده آنها به کتابخانه مراجعه می کنند. نصب دوربین مدار بسته درکتابخانه در محل مطالعه و اطراف کتابخانه باعث می شود که کاربران با امنیت به مطالعه وتحقیق خود بپردازند.شاید یکی از دغدغه های فکری خانواده ها حفظ امنیت دختران آنها در کتابخانه باشد دربرخی از کتابخانه ها استفاده از آن به صورت مختلط می باشد نصب دوربین مدار بسته در کتابخانه از وقوع روابط نامشروع بین دختران و پسران جلوگیری می کند .
جلوگیری از سرقت:
مهم نیست که چه کتابهایی از کتابخانه به سرقت رود کتاب های مذهبی یا پژوهشی هر بخشی از مجموعه کتابخانه ارزشمند می باشد.سیستم دوربین مدار بسته درکتابخانه مجهز به به خواندن بارکد ها باعث می شود هر کسی که کتابهای کتابخانه را که روی آنها بارکد گذاشته شده است را بدزد سریع شناسایی کند و از به سرقت رفتن آن جلوگیری کند.
نظارت از راه دور:
استفاده از دوربین مدار بسته IPو دوربین مدار بسته شبکه به شما این امکان را می دهد فیلم های ضبط شده بر روی اینترنتی که برای کتابخانه شما تعبیه شده است قرار بگیرد و شما با دسترسی داشتن یوزر نیم و پسورد ورود به شبکه کتابخانه چنانچه درمنزل باشید یا جایی غیر از کتابخانه می تواند با داشتن اینترنت از طریق گوشی،تبلت،لپ تاپ یاکامپیوتر به نظارت کتابخانه بپردازید.این فناوری می تواند نگرانی های مدیریت کتابخانه را کاهش دهد زیرا هر زمانی که بخواهند میتواند برکتابخانه نظارت کنند و از حوادث وقایع کتابخانه مطلع باشند.
درنصب دوربین مدار بسته در کتابخانه باید به موارد زیر توجه کرد:
دوربین مدار بسته در نزدیکی ورودی و خروجی کتابخانه نصب شود تا بتواند از کسانی که وارد یا از کتابخانه خارج می شوند عکسهایی با وضوح بالا و شفاف ضبط کند.
دوربین مدار بسته در جایی که کتاب های کمیاب و ارزشمند قرار دارد به صورت جداگانه حتما گذاشته شود.
علاوه بر مزایای نصب دوربین مدار بسته و نحوه راه اندازی آنها باید به این نکته توجه کنیم که دوربین مدار بسته را تنها درمحوطه کتابخانه ،سالن مطالعه و راهرونصب کنیم و دور از مکانهایی چون دستشویی واتاق استراحت که حریم شخصی می باشد نصب شود.
با توجه به مزایای دوربین مدار بسته در کتابخانه برای ایجاد حفظ امنیت کتابها و کارمندان کتابخانه و همچنین کسانی که به کتابخانه مراجعه می کنند حتما به شرکت ما مراجعه کنید و دوربین مدار بسته خریداری کنید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب


PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416