دوربین مداربسته در نمایندگی های خرید و فروش خودرو

خانه »‌ بلاگ » دوربین مداربسته در نمایندگی های خرید و فروش خودرو

دوربین مداربسته در نمایندگی های خرید و فروش خودرو

دوربین مداربسته در نمایندگی های   خرید و فروش خودرو

دوربین مدار بسته در نمایندگی های خرید و فروش خودرو
با توجه به رد و بدل شدن میلیون ها هزار تومان پول در نمایندگی های خرید و فروش خودرو مسلما نمایندگی ها خودرو یکی از شغل هایی که نیازمند امنیت می باشد و به همین دلیل نیازمند نصب دوربین مدار بسته برای جلوگیری از سرقت خودرو و همچنین سرقت پول و نظارت بر عملیات نمایندگی های خودرو می باشد.
نمایندگی های خودرو به دو دلیل عمده که 1-ارزش موجودی بالا2-حساسیت به سرقت یکی از محیطهای مناسب نصب دوربین مدار بسته می باشد.اتومبیل ها موجود در نمایندگی ها با توجه به مدل ،سال و ویژگی هایی که دارند می توانند از چندین میلیون تا چندین میلیارد قیمت داشته باشند و نمایندگی های خرید و فروش خودرو با توجه به گاراژ بزرگی که دارند حداقل ده ماشین با قیمت بالا در آن جای می گیرند که با سرقت یک ماشین ضرر هنگفتی به صاحبان این شغل وارد می کند.
در این جا قصد داریم به مزایای نصب دوربین مدار بسته در نمایندگی های خرید وفروش خودرو که شامل:جلوگیری از سرقت،ایجاد محیطی امن برای کارکنان و مشتریان،ردیابی مشتریان و بازدید کنندگان و ... بپردازیم.
مزایای نصب دوربین مدار بسته در نمایندگی های خودرو:
1-جلوگیری از سرقت:
نمایندگی های خرید و فروش خودرو مانند مراکز خرید در آن موجودی های با ارزشی وجود دارد که حفاظت از موجودی خود و سود بالقوه ای که از فروش ماشین ها بدست می آید یکی از جنبه های ضروری فروش می باشد که با توجه به موجودی گران یک شغل بسیار مهم محسوب می شود.نصب دوربین مداربست در نمایندگی های خرید و فروش خودرو می تواند به جلوگیری از سرقت ماشین ها و یا درصورت سرقت چهره سارقان را شناسایی کند و به شما در پس گرفتن اموال کمک کند.
2-ردیابی مشتریان و بازدیدکنندگان:
ردیابی کردن مشتریان و بازدید کنندگان یکی از ویژگی های مهم دوربین مدار بسته در نمایندگی های خودرو است که در زمان ورود مشتریان می تواند با توجه به حرکات و رفتار آنها تشخیص دهد که مشتری است یا اینکه کسی است که می خواهد عملیات سرقت را انجام دهد. و این یکی ویژگی عالی برای انجام دادن کارهای پیشگیری از سرقت می باشد.دوربین مدار بسته علاوه برشناسایی افراد سارق می تواند به شناسایی افرادی که قصد درگیری دعوا دارند کمک کند.
3-حفاظت از ساختمان ،کارکنان و مشتریان:
دوربین مدار بسته می تواند به کارکنان امنیتی شما در طول روز کمک کند یا در صورت شناسایی فعالیت های مشکوک سریعا به آنها اعلام کند که قرار است چه اتفاقی بیفتد.علاوه براین ویژگی دوربین مدار بسته مدرن به شما این امکان را می دهد که درصورت وقوع درگیری یا هر حادثه ای دیگر سریعا هشدار خطر را روی گوشی های کارکنان به صدا در آورد و آنها را با وظایفی که در این زمان باید انجام دهند کمک کند و از آسیب رسانی آنها جلوگیری کند.نصب دوربین مدار بسته در نمایندگی های خرید و فروش خودرو به کارکنان امنیتی از این جهت کمک می کند که دیگر آنها نیازی نیست که بصورت مداوم روی صندلی بنشینند و چشم دردو پا درد بگیرند بلکه در حین راه رفتن و گشت زدن می توانند با دریافت اعلام خطر و هشدار خودرا به محل برسانند.
علاوه بر ویژگی ها گفته شده دوربین مدار بسته IP امکاناتی دیگر مانند:سیستم کارت زمان گیری برای ردیابی کارکنان،سیستم های فیزیکی چون قفل درب و آلارم ماشین را دارد.
بهترین روشهای نصب دوربین مدار بسته در نمایندگی های خرید و فروش خودرو:
1-اطمینان حاصل کنید که دوربین مدار بسته را درجایی نصب کرده اید که در برابر خسارت های آب و هوایی در امان است.
2-با توجه به فضای زیاد گاراژ هیچ مکانی را از دست ندهید و آنرا تندیل به نقطه کور نکنید.دوربینهای متفاوت (چون دوربین های گنبدی شکل یا دوربین های گلوله)هر کدام نوع خاصی از تصاویر و فیلم ها را ضبط می کند.
3-دستگاه ذخیره سازی تصاویر و اطلاعات(DVR)را درجایی مطمئن از سرقت قرار دهید.
با توجه به مزایای نصب دوربین مدار بسته در نمایندگی های خریدو فروش خودرو برای اینکه امنیت را در نمایندگی خود بوجود آورید و ازموجودی ها و ماشین های گران قیمت خود محافظت کنید سریعا نصب به خرید دوربین های مداربسته از شرکت ما اقدام کنید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416