دوربین مداربسته در مزرعه

خانه »‌ بلاگ » دوربین مداربسته در مزرعه

دوربین مداربسته در مزرعه

دوربین مداربسته در مزرعه دوربین مدار بسته در مزرعه
محافظت از مزارع و زمین های کشاورزی بسیار مهم است.استفاده از دوربین مدار بسته در مزارع و ساختمان های کشاورزی می تواند از ورود مزاحمان به داخل زمین های شما و حتی سرقت اسب وحیوانات اهلی شما جلوگیری کند.وجود دوربین مدار بسته در مزرعه می تواند به شما این اطمینان خاطر را بدهد که در مراحل کشت محصول و به ثمر رسیدن محصول شما کسی به آنها آسیب نمی زند و مانع خراب شدن محصولات شما نمی شود.
علاوه برنظارت زمین های کشاورزی شما نصب دوربین مدار بسته در مزرعه می تواند به حفظ امنیت حیوانات و تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی شما کمک کند.
از مزایای نصب دوربین مدار بسته در مزرعه می توان به جلوگیری از مزاحمان،مراقبت از منابع آب،جلوگیری از سرقت ،مراقبت از ماشین آلات کشاورزی ،نظارت به عملیات روزانه ،نظارت از راه دور اشاره کرد.
مزایای نصب دوربین مدار بسته در مزرعه:
نظارت بر مزاحمان:
نصب دوربین مدار بسته در مزرعه می تواند به شما کمک کند که تصاویر کسانی که مزاحم شما می شوند و بدون اجازه وارد ملک شما می شوند را شناسایی کند.تحت پوشش قرار دادن مزارع کشاورزی شما توسط دوربین مدار بسته می تواند به شما این اطمینان خاطر را بدهد که جز کارگرهایی که اجازه ورود به زمین و امکانات شما را دارند کسی وارد زمین شما نمی شود زیرا در صورت ورود تصاویر آنها ضبط می شود و همین دوربین مدار بسته ترسی در آنها بوجود می آورد.
مراقبت از منابع آب:
حفظ و مراقبت از منابع آب شما می تواند نقش اساسی در کشاورزی شما محسوب شود زیرا آسیب رساندن به آن می تواند هم در کشاورزی شما ضرر و زیان به بار آورد و آسیب دوم مسموم کردن منبع آب با سم توسط دشمنان شما می باشد که می تواند جان شما را بگیرد .بنابراین نصب دوربین مدار بسته در مزرعه می تواند این منطقه حساس را تحت پوشش قرار دهد و از آسیب رسانی جلوگیری کند.
جلوگیری از استراحت کارگران:
خیلی از مواقع شده است که شما کارگرهای زیادی را برای برداشت محصول خود استخدام می کنید و پول زیادی به آنها می دهید اما باز می بینید که کار شما خوب پیش نمی رود نصب دوربین مدار بسته در مزرعه باعث می شود که کارگران با دیدن این دستگاه بترسند وسعی نکنند که کم کار کنند و حتی شاید باعث بیشتر کار کردن آنها شوند و شما بخواهید به کارگر نمونه پاداشی هم بدهید.
جلوگیری از سرقت:
مسلما در مزرعه حیوانات ،ماشین آلات کشاورزی زیادی وجود دارد که به همین دلیل خیلی از کشاورزان از سگ به عنوان نگهبان استفاده می کنند اما همیشه با ضررهایی از جانب سارقان مواجه می شوند. نصب دوربین مدار بسته در مزرعه می تواند مانع از سرقت شود و خیال شما را راحت کند که در صورت انجام سرقت می توانید تصاویر ضبط شده را بعنوان مدرکی در دادگاه و برای محکوم کردن و گرفتن سارقان استفاده کنید.
نظارت بر عملیات روزانه :
خیلی از کشاورزان علاوه بر زمین های کشاورزی که دارند در گوشه ای از ملک خود گاوداری دارند و نصب دوربین مدار بسته در مزرعه می تواند به آنها اطمینان دهد که عملیات روزانه چون شیردهی و تغذیه گاو ها و حتی حیوانات دیگر توسط کارگرهای استخدام شده به درستی انجام می شود و درصورت رخ دادن کم کاری از جانب کارگرها و یا خراب کردن دستگاه ها با آنها برخورد کنید و باعث بهره وری بیشتر شما می شود.
نظارت بر کارکنان:
همیشه مزارع بزرگ کارگرها و کارکنان زیادی در زمینه های مختلف استخدام می کنند اما با وجود کارکنان بهره وری کمتری دارند نصب دوربین مدار بسته در مزرعه می تواند نظارت کامل برکارکنان و کارگرها در مناطق مختلف چون اصطبل حیوانات و اسب ها ، گاو داری ،زمین های کشت شما داشته باشد تا به درستی کارها روزمره کشاورزی انجام شود.
نظارت از راه دور:
با دوربین مدار بسته IP می توانید بصورت مستمر تصاویر و فیلم های ضبط شده را نگاه کنید و درصورتی که در مزرعه نیستید با دسترس داشتن اینترنت و گوشی هوشمند یا کامپیوتر یا لب تاب می توانید به شبکه وصل شوید و تصاویر و فیلم های دوربین مدار بسته در مزرعه خود را تماشا کنید و بر تمام کارها نظارت داشته باشید.
نحوه نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته در مزرعه:
یک دوربین مدار بسته بر ورودی تاسیسات،ورودی و خروجی مزرعه داشته باشید تا تصاویرافراد به صورت واضح دیده شود.
دوربین مدار بسته در جایی که منابع سوخت و منابع آب قرار دارد نصب کنید تا باعث جلوگیری و آسیب رساندن به این منابع شوند.
یک دوربین مدار بسته در جایی نصب کنید که ماشین آلات و ابزار کشاورزی از سرقت سارقان به دور باشد.
با توجه به مزایای نصب دوربین مدار بسته در مزرعه برای حفظ و امنیت حیوانات،تجهیزات،ماشین آلات کشاورزی خود و همچنین بهره وری بیشتر از دوربین مدار بسته در مزرعه استفاده کنید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416