دوربین مداربسته در فرودگاه

خانه »‌ بلاگ » دوربین مداربسته در فرودگاه

دوربین مداربسته در فرودگاه

دوربین مداربسته در فرودگاه

دوربین مداربسته در ترمینال فرودگاه

شاید برای شما جالب و شگفت انگیز باشد که چطور یک فناوری به نام دوربین مداربسته خیلی سریع در امکان و اداره های زیادی نصب می شود و امنیت آنها را فراهم می کند . اما تکنولوژی دوربین مداربسته آنچنان پیشرفته است که علاوه بر حفظ امنیت مکان می تواند در دستگیری سارقان به شما کمک فراوانی کند.
ترمینال فرودگاه ها هم مانند دیگر امکان جز محیط هایی می باشند که سخت نیاز به فراهم کردن امکانات امنیتی می باشد زیرا در ترمینال فرودگاه تهدید هایی برای مسافران و کارکنان وجود دارد و آن وجود تروریسم و البته سارقان می باشد . بنابراین فرود گاه ها هر ساله با فراهم کردن قوانین سختگیرانه و همچنین افزایش پرسنل امنیتی سعی در بالا بردن امنیت ترمینال فرودگاه ها دارند اما با آمدن فناوری دوربین مداربسته در ترمینال فرودگاه می توان گفت که کمک شایانی به ترمینال فرودگاه ها در حفظ امنیت مشتریان وکارکنان از تهدیدهای تروریسمی شده است.
نصب دوربین مداربسته در ترمینال فرودگاه علاوه برافزایش ایمنی این مکان باعث شده است که بهره وری و سوددهی ترمینال فرودگاه بالا رود زیرا با نصب دوربین مداربسته در ترمینال فرودگاه می توانید تمام فعالیت های کارکنان را زیر نظر داشته باشید و درصورت کم کاری با آنها برخورد کنید .
یکی از اتفاقاتی که مدام مدیران ترمینال فرودگاه با آن روبه رو هستند نارضایتی و شکایات مشتریان از رفتار بد کارکنان و دیر انجام شدن مراحل کار آنها می باشد با نصب دوربین مداربسته در ترمینال فرودگاه می توانید اینگونه رفتارها را زیر نظر بگیرید وبا کسانی که چنین رفتارهایی انجام می دهند برخورد کنید.
مزایای نصب دوربین مداربسته در ترمینال فرودگاه:
1-مبارزه با تروریسم:
به دلیل ازدحام جمعیت در ترمینال فرودگاه ها همیشه این اماکن یکی از هدف های حملات تروریسم ها بوده است به همین دلیل این یک امر مهم و حیاتی است که ترمینال فرودگاه ها همیشه اقدامات شدید امنیتی را انجام می دهند تا از وقوع چنین حوادثی جلوگیری کنند . با نصب دوربین مداربسته در ترمینال فرودگاه باعث شده است که به جای استخدام ده ها نفر پرسنل امنیتی برای بالا بردن امنیت ترمینال فرودگاه از دوربین مداربسته بعنوان وسیله ای برای مبارزه با تروریسم استفاده شود . این دستگاه قادر است که رفتارهای مشکوک افراد را شناسایی کند و به پرسنل امنیتی خبر دهد که در کدام مکان قرار است یه حادثه رخ دهد.
2-ارائه نظارت همزمان بخش های مختلف:
با استفاده از دوربین مداربسته IP می توانید با وصل شدن به اینترنت تمام تصاویر و فیلم های ضبط شده بخش های مختلف ترمینال فرودگاه چون خدمات، عملیات فرودگاه، پزشکی ، بخش امنیتی را با دقت نظارت کنید و تمام این اتفاقات در بخش کامپیوتری فرودگاه انجام شود و در هنگام وقوع هر حادثه ای سریعا اقدامات لازم را انجام دهید.
3-تجزیه و تحلیل ویدئو پیشرفته:
شاید سوالی که برای شما پیش بیاید این باشد که چگونه افراد تروریسم توسط دوربین مداربسته در ترمینال فرودگاه شناسایی می شود.
دوربین مداربسته پیشرفته با استفاده از الگوریتم نرم افزاری قادر به اسکن فعالیت های افراد مشکوک و همچنین شناسایی افراد مشکوک است. با اطلاع دادن پلیس به فرودگاه تصاویری از تروریسم ها به دوربین مداربسته داده می شود تا در صورت دیدن چهره این افراد سریعا به پرسنل امنیتی فرودگاه خبرداده و آنها را از وجود چنین افرادی با خبر کند.
دوربین مداربسته آنچنان پیشرفته است که درصورت دیدن اشیای چون چاقو،تفنگ یا هر وسیله ی خطرناک می تواند آنرا بعنوان یک فعالیت مشکوک و خطرناک تشخیص دهد و سریعا به پرسنل امنیتی فرودگاه خبر دهد تا از وقوع حوادث ناگوار جلوگیری کند و حتی باعث می شود چهره افرادی که در حال سرقت از مسافران هستند را ضبط کند.
4-انعطاف پذیری و مقیاس پذیری:
دوربین مداربسته IP مقیاس پذیر هستند . مقیاس پذیری به این معناست که بنا به شرایط فرودگاه می تواند افزایش یابد.یکی از ویژگی های عالی نصب دوربین مداربسته در ترمینال فرودگاه این است که شما اگر دیدید که اوضاع نابه سامان است یا بنا به دلایلی تعداد دوربین ها را افزایش دهید بدانید که افزایش دادن دوربین مداربسته کار بسیار راحتی است و کافی است با متصل کردن به شبکه دوربین مداربسته را افزایش دهید یا حتی اگر شما دوربین مداربسته آنالوگ در فردگاه نصب کرده اید می توانید به راحتی به دوربین مداربسته دیجیتال تغییر دهید و این قابلیت انعطاف پذیری آن است.
5-ذخیره سازی دیجیتال :
با نصب دوربین مداربسته IP تمام تصاویر و فیلم ها به صورت دیجیتال ذخیره شوند برخلاف دوربین مداربسته آنالوگ که تمام فیلم ها و تصاویر به صورت آرشیوی در نوار کاست سنگین ذخیره می شود این ذخیره سازی به صورت دیجیتال می باشد و هیچ محدودیتی در ذخیره سازی وجود ندارد و حتی برای جستجو کردن تصاویر وفیلم ها هم خیلی کار آمد می باشد.
6-دسترسی از راه دور:
با نصب دوربین مداربسته در ترمینال فرودگاه شاید شما از این ناراحت باشید که باید مدام فرودگاه باشید و دوربین را نظارت کنید اما دوربین مداربسته آنقدر پیشرفته است که شما اگر از دوربین مداربسته IP استفاده کنید و در هرجایی خارج از فرودگاه یا منزل یا حتی بازار باشید با در دست داشتن گوشی ،تبلت ، کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ و داشتن اینترنت می توانید به شبکه دوربین مداربسته فرودگاه وصل شوید و بر تمام اتفاقات از راه دور نظارت داشته باشید.
با توجه به مزایای نصب دوربین مداربسته در ترمینال فرودگاه برای اینکه فرودگاه تبدیل به مکانی امن و به دور از هرگونه حوادث تروریستی باشد و مسافران از محیط فرودگاه راضی باشند و همچنین بهره وری و سوددهی فرودگاه بیشتر شود دوربین مداربسته را از ما خریداری کنید و نصب کنید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416