دوربین مداربسته در طلا و جواهر فروشی

خانه »‌ بلاگ » دوربین مداربسته در طلا و جواهر فروشی

دوربین مداربسته در طلا و جواهر فروشی

دوربین مداربسته در طلا و جواهر  فروشی
دوربین مدار بسته در فروشگاه طلا و جواهر

صاحبان و مدیران فروشگاه طلا و جواهر مسئولیت بزرگی در قبال حفظ امنیت کالا ها و اجناس ،کارکنان و همچنین مشتریان خود دارند و باید یک محیط امن برای کارکنان ومشتریان خود فراهم کنند زیرا فروشگاه طلا و جواهر یکی از سیبل های سرقت برای سارقان می باشد.علاوه براینکه فروشگاه طلا و جواهر در روز مورد سرقت قرار می گیرید عمده سرقت آنها درشب رخ می دهد به همین دلیل صاحبان فروشگاه باید یک سیستم ایمنی قوی را نصب کنند. بجای نگرانی بودن وترس و لرز شما باید به فکر نصب کردن دوربین مدار بسته قوی و آپدیت کردن آنها باشید.

خیلی از صاحبان فروشگاه طلا و جواهر اقدام به نصب دزدگیر هایی برا ی به سرقت نرفتن فروشگاه می کنند اما خیلی وقت ها اتفاق می افتد که صاحب فروشگاه طلا و جواهر صبح روز بعد که وارد فروشگاه می شود میبیند یکی از طلا ها و جواهرات با ارزش نیست و هیچ خبری هم از به صدا در آمدن آژیر نبوده است.یا حتی خیلی از در اینجاست که اهمیت نصب کردن دوربین مدار بسته در فروشگاه طلا و جواهر را میفهمید.
خیلی از فروشگاه های طلا و جواهر فروشی دارای سنسور شکسته شدن شیشه ویترین و پنجره نیستند و همین امر باعث می شود دزد شجاع و بی باک راحت وارد فروشگاه شود و سرقت خود را انجام دهد .
ایجاد یک محیط امن با پیشرفته ترین تکنولوژی برای کارکنان ،مشتریان و اجناس با ارزش شما را از دست سارقان در امان نگه دارد.خیلی از سرقت های طلا فروشی ها ممکن است پر سر وصدا یا کاملا امن و بی صدا اجرا شود.سرقت های بی سرو صدا مانند سرقت مشتریان است که در یک لحظه که حواس شما پرت می شود سریع طلا و جواهر را می دزدند و زیر چادرخود قرار می دهند داشتن دوربین مدار بسته می تواند به شما کمک کند که چنین سارقانی را سریعا پیدا کنید.
مزایای استفاده از دوربین مدار بسته در فروشگاه طلا و جواهر:
تامین امنیت اجناس:
فروشگاه های طلا و جواهر فروشی یکی از فروشگاه هایی می باشد که اجناس با ارزشی دارد و همیشه مورد سرقت سارقان قرار می گیرد نصب دوربین مدار بسته می تواند تامین امنیت اجناس را ایجاد کند.
نظارت مداوم و از راه دور:
فروشگاه طلا و جواهر فروشی نیاز به نظارت مداوم دارد اما آیا این امکان پذیر است که شخصی را استخدام کنیم و به صورت 24 ساعته از فروشگاه محافظت کند مسلما استخدام اشخاص می تواند هزینه بر باشد یا حتی خسته کننده است که نگهبانان مداوم مواظب رفتارها و حرکات مشکوک باشند و حتی در یک لحظه غافلگیری می تواند این سرقت توسط سارقان حرفه ای با اسلحه کشیدن ویا توسط مشتریان حرفه ای رخ دهد. اما شما با نصب دوربین مدار بسته در فروشگاه طلا و جواهر می توانید به صورت مداوم و حتی در منزل خود از طریق وصل شدن گوشی ،تبلت،لب تاب ،کامپیوتر به اینترنت به شبکه دوربین مدار بسته فروشگاه وصل شوید و مداوم نظارت کنید.
داشتن مدارک و شواهد:
در خیلی از موارد هم رخ می دهد که براثر سهل انگاری در نظارت و دست بکار شدن سارقان حرفه ای فروشگاه شما به سرقت می رود اما داشتن دوربین مدار بسته به شما کمک می کند که تصاویر و فیلم های ضبط شده از سارقان را در دست داشته باشید و آنها را به پلیس بدهید تا سریعتر سارقان را پیدا کنند.
حفظ امینت کارکنان و مشتریان:
با نصب دوربین مدار بسته هوشمند که از تکنولوژی چهره شناسی استفاده می کند شما می توانید با نصب آن زمانی که افراد مشکوک یا سارق وارد فروشگاه می شوند و قصد انجام حرکات مشکوکی چون سرقت و درگیری دارند سریع دوربین مدار بسته اعلام خطر می کند و به صدا در می آید که می تواند به شما هشدار دهد که قرار است اتفاقی بیفتد و شما هم بتوانید پیشگیری های لازم را انجام دهید.
باتوجه به مزایای نصب دوربین مدار بسته در فروشگاه طلا و جواهر فروشی برای حفظ امنیت کارکنان و مشتریان خود وهمچنین مراقبت از طلا و جواهرت خود سریعا دوربین مدار بسته را از ما خریداری کنید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416