دوربین مداربسته در صنعت معدن

خانه »‌ بلاگ » دوربین مداربسته در صنعت معدن

دوربین مداربسته در صنعت معدن

دوربین مداربسته در صنعت معدن دوربین مدار بسته در صنعت معدن
آنچه که بارز است تکنولوژی دوربین مدار بسته به سرعت دربین مشاغل خصوصی و دولتی ورود پیدا کرده و با بکار گیری این تکنولوژی می توان امنیت مشاغل و امکان را فراهم کرد . یکی از صنعت هایی که امروزه مورد نیاز این تکنولوژی می باشد صنعت معدن است.مانند گذشته ها دیگر استفاده از هشدار دهنده ها و سیم خاردار ها برای جلوگیری از سرقت و آسیب رساندن به کارگران معدن کمتر شده است و با توجه به مناطق خطرناکی که در صنعت معدن وجود دارد و ایجا د حفظ و ایمنی کارگران صنعت معدن سیستم امنیتی دوربین مدار بسته وارد این صنعت شده است که می نظارت از طریق دوربین مدار بسته می تواند یک سیستم امنیتی کامل ایجاد کند.
ما به شما یک راه حل ایمنی برای حفظ امنیت معدن می دهیم و آن نصب دوربین مدار بسته می باشد استفاده از دوربین مدار بسته در صنعت معدن می تواند باعث بهره وری بیشتر شرکت های استخراج معدن شود.
شرکت های استخراج معدن با خطرات فراوانی در این صنعت مواجه هستند که نصب دوربین مدار بسته در معادن می تواند باعث کاسته شدن این وقایع شود.
مزایای استفاده از دوربین مدار بسته در صنعت معدن شامل موارد زیر می باشد.
1-حفظ ایمنی کارگران :
استفاده از دوربین مدار بسته در معادن باعث می شود که مطمئن شویم که کارگران صحیح و سالم و باحفظ محیطی امن کار میکنند و همین امر باعث می شود که شرکت های استخراج معدن از استرس های بوجود آمده که تحت تاثیر امنیت کارگران می باشد کاسته شود و در صورت وقوع حوادثی ناگور چون ریزش معدن سریعا از این حادثه باخبر شوند و اقدامات لازم را برای نجات کارگران انجام دهند و از خسارات مالی و جانی کمتر جلوگیری کنند.
2-جلوگیری از سرقت و خرابکاری:
درتمام صنعت ها و مشاغل همیشه سارقان و خرابکارانی وجود دارند که مانع کسب و کار شما می شوند و باعث بوجود آمدن درگیری هایی بین کارگران می شوند و یا اینکه بعضی از کارگران با بوجود آوردن تفرقه در بین کارگران سعی در ضرر رساندن به صاحبان شرکت معدن و سقوط آنرا دارند .با نصب دوربین مدار بسته در معدن می توانید از سرقت وسایل و تجهیزات خود و خرابکاری و دعوا جلوگیری کنید.
3-مانع از ورود افراد غیر مجاز:
با روی کار آمدن دوربین مدار بسته در صنعت معدن و نصب آن در ورودی معادن می توانید از ورود افراد غیر مجاز به معدن و ایجاد حوادث ناگوار و مزاحمت برای کارگران وهمچنین مانعی برای پیشرفت کار خود در معدن جلوگیری کنید.
4-نظارت بر دست زدن افراد به مواد زائد.
5-نظارت از راه دور:
شما می توانید با نصب دوربین مدار بسته و وصل شدن به شبکه در هرجایی که هستید با در دسترس داشتن به اینترنت و استفاده از گوشی،تبلت ،کامپیوتر و یا لب تاب بر تصاویر و فیلم های نظارت کامل داشته باشید و لزومی به حضور مداوم شما در معدن نمی باشد.
6-نقص قوانین و مقرارت امنیتی:
با نصب دوربین مدار بسته می توانید بر تمام فعالیت های کارکنان و کارفرماها در معدن مطلع باشید و درصورت نقص قوانین و مقررات امنیتی معدن با آن برخورد کنید.
7- ارائه تصاویر واضح :
دوربین مدار بسته در صنعت معدن باعث شده است که دیگر صاحبان این معادن خیالشان راحت باشد که از پیشرفت کاری معدن می توانند تصاویر واضحی داشته باشند و میزان پیشرفت خود را بسنجند.
با توجه به مزایای دوربین مدار بسته در صنعت معدن هرچه سریعتر نسبت به حفظ امنیت و ایمنی کارکنان خود و همچنین بهره وری بیشتر و پیشرفت کاری خود اقدام به خریداری دوربین مدار بسته از شرکت ما کنید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416