دوربین مداربسته در صنعت بهداشت و درمان

خانه »‌ بلاگ » دوربین مداربسته در صنعت بهداشت و درمان

دوربین مداربسته در صنعت بهداشت و درمان

دوربین مداربسته در صنعت بهداشت  و درمان دوربین مداربسته در صنعت بهداشت و درمان

با روی کار آمدن فناوری دوربین مداربسته خیلی از صنعت ها از جمله صنعت بهداشت و درمان از استفاده کردن این فناوری بی بهره نماند .
بوجود آمدن امنیت در بیمارستان،کلینیک ،داروخانه ها و حتی مطب های شخصی یکی از دغدغه های مسئولین صنعت بهداشت و درمان می باشد.
دوربین مداربسته می تواند باعث فراهم کردن امنیت برای بیماستان ها،داروخانه ها ، کلینیک ها باشد و همچنین استفاده از دوبین مداربسته می تواند باعث کاهش تخلفات کارکنان این اماکن صنعت بهداشت و درمان شود.
شاید شما هم با شکایت هایی از جانب مریض ها دال بر بی مسئولیتی پرستاران بیمارستان ،ضربه خوردن از سوی پزشکان مطب یا حتی رفتار نامناسب کارکنان داروخانه ها شده باشید.
اما برای اینکه درستی این شکایات اثبات شود بهترین راه استفاده از دوربین مداربسته در بیمارستان،داروخانه ،مطب و کلینیک می باشد.
نصب دوربین مداربسته در این امکان علاوه بر کاهش بی مسئولیتی کارکنان و رفتارهای ناهنجار و حفظ امنیت ساختمان می تواند مانع از ورود سارقان به این ساختمان ها و همچنین درگیرها بین مشتریان و کارکنان شود .زیرا در صورت درگیری تصاویر ضبط شده توسط دوربین مداربسته به ماموران امنیتی اطلاع می دهد که در کجا و چه بخشی از بیمارستان این حادثه رخ داده است.
خیلی از ریس های بیمارستان، داروخانه ،کلینیک از بوجود آمدن مکانی برای رابطه های دختر و پسر در این مکان احساس نگرانی می کنند اما نصب دوربین مداربسته تمام این نگرانی ها را از بین می برد.

مزایای نصب دوربین مداربسته در صنعت بهداشت و درمان:
1-مدرک و هویت بیماران در جای امن حفاظت می شود.
2-نظارت بر رفتار کارکنان و تضمین انجام دادن استاندارهای ایمنی و سلامتی توسط کارکنان
3-به شما این اجازه را می دهد که توسط گوشی یا تبلت در هر جایی که هستید تصاویر و فیلم های ضبط شده توسط دوربین مداربسته را نگاه کنید.
4-جلوگیری از ورود مزاحمان به مناطق ممنوع
5-افزایش ایمنی برای بیماران و کارکنان
6- شناسایی مزاحمان و کارکنان بی مسئولیت و همچنین سارقان
با توجه به مزایای نصب دوربین مداربسته در صنعت بهداشت و درمان نسبت به حفظ امنیت برای بیمارستان ،کلینیک ،مطب، داروخانه خود و همچنین شناسایی مزاحمان و کارکنانی که در کار کردن کوتاهی میکنند هر چه سریعتر دوربین مداربسته را نصب کنید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب


PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416