دوربین مداربسته در ساخت و ساز ساختمان ها

خانه »‌ بلاگ » دوربین مداربسته در ساخت و ساز ساختمان ها

دوربین مداربسته در ساخت و ساز ساختمان ها

دوربین مداربسته در ساخت و ساز  ساختمان ها
دوربین مدار بسته در ساخت و ساز ساختمان ها
همیشه تنها چیزی که برای خیلی از پیمانکاران حائز اهمیت بوده حفظ و ایمنی و جلوگیری از سرقت مصالح ساختمانی در زمان ساخت وساز ساختمان ها و برج هایی بوده که در حال ساختن آنها هستند.با وجود اینکه خیلی از برج ها و ساختمان ها که در حال ساخت و ساز هستند نگهبان دارند اما باز شاهد سرقت مصالح ساختمانی و مواد خام چون فلز،میلگرد،سیم یا حتی لوله های پلاستیکی و مسی هستیم که ضررهای فراوانی را به بار می آورد.با استفاده از دوربین مدار بسته درساخت وساز ساختمان ها ونصب و راه اندازی آنها می توان ایمنی و امنیت ساختمان های در حال ساخت را برقرار کرد در اینجا به مزایای استفاده از دوربین مدار بسته در ساخت و ساز ساختمان ها می پردازیم تا شما از اهمیت نصب دوربین مدار بسته دراین مکان ها مطلع کنیم.
مزایای استفاده ازدوربین مدار بسته در ساخت و ساز ساختمان ها:
نصب راحت:
یکی ازچیزهایی که شاید به ذهن شما برسد که چگونه از دوربین مدار بسته درساختمان هایی استفاده کنیم که در حال ساخت می باشند ما برای این گونه صنعت هم تدابیری اندیشیدیم وآن استفاده از دوربین مدار بسته بیسیم IP است که باتوجه به امکاناتی که نظیر استفاده بدون سیم کشی و همچنین جابجایی مکان دارد می تواند در ساخت و ساز ساختما ن ها خیلی پرکاربرد باشد.
پیشگیری از سرقت:
خیلی ازپیمانکاران با وجود استخدام نگهبان برای ساختمان های در حال ساخت شاهد سرقت اموال ساختمان و مصالح ساختمانی توسط معتادان و سارقان می باشند و حتی شاهد درگیری هایی هستند که معمولا مزاحمان ایجاد می کنند. با نصب دوربین مدار بسته می توانید از سرقت و درگیری ها جلوگیری کنید.
بهره وری:
استفاده از دوربین مدار بسته در ساخت وساز ساختمان ها علاوه برافزایش ایمنی ساختمان ها می تواند مانع ازدرگیری و اختلافات بین کارگران شود و همچنین می تواند باعث کار کردن بیشتر نیروهای کاری شود چون با نصب دوربین مدار بسته شاهد کم کاری ازجانب کارگران نخواهیم بود.
جلوگیری از مستقر شدن معتادان:
یکی از مشکلات دیگری که اکثر پیمانکاران با آن درگیر هستند این است که خیلی از ساختمان ها که در حال ساخت وساز می باشند پاتوق معتادان می شوند و با نصب دوربین مدار بسته می توانند از این کار جلوگیری کنند.
علاوه بر مزایای بالا خیلی از نگهبانان با توجه به حقوق کم آنها و دست تنها بودن و وجود مساحت زیاد ساختمان های در حال ساخت و وجود مصالح وحتی ماشین آلات سنگین ازقبول مسئولیت در قبال سرقت ماشین آلات سنگین اجتناب می کنند نصب دوربین مدار بسته هم سارقان را می ترساند و هم به نگهبانان کمک می کند.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416