دوربین مداربسته در زندان

خانه »‌ بلاگ » دوربین مداربسته در زندان

دوربین مداربسته در زندان

دوربین مداربسته در زندان استفاده از دوربین مدار بسته در زندان
استفاده از دوربین مدار بسته در زندان و مکانهای تبعیدی برای حفظ امنیت این مکانها ضروری می باشد.حادثه هایی چون خشونت زندانی ها،استفاده از موادمخدر و سو استفاده هایی رفتاری و جنسی که افسران با زندانیان دارند تنها چند گزینه از حادثه هایی می باشد که داخل زندان ها رخ می دهد.
با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن دوربین مدار بسته با استفاده از این تکنولوژی می توانیم امنیت زندانیان و افسران زندان ها را فراهم کنیم . در اینجا قصد داریم مزایای استفاده از دوربین مدار بسته در زندان که شامل:جلوگیری از قاچاق مواد مخدر،نظارت برفضای عمومی زندان،جلوگیری از خشونت و حملات زندانی ها،نظارت بر رفتار افسران و .. را بررسی کنیم و شما را ازفواید دوربین مدار بسته در زندان آگاه کنیم.
مزایای استفاده از دوربین مدار بسته در زندان:
بهبود پوشش های دیداری:
امروزه زندان ها و مراکز تبعیدپیشرفته و گسترده شده اند و دارای مناطق مختلفی می باشند که نیاز به نظارت دارند . با اینکه نگهبانان و افسران زیادی در زندان ها وجود دارند اما استفاده از دوربین مدار بسته در زندان تمام این نقاط را پوشش می دهد و باعث کاهش استفاده از نیرو انسانی برای پوشش این مناطق می شود.
نظارت بر فعالیت های زندانی ها:
حضور گسترده دوربین مدار بسته در زندان ها به افسران کمک می کند که فعالیت های مشکوک زندانیان را زیر نظر داشته باشند تا از وقوع حوادثی که از دست آنها خارج می باشد جلوگیری کنند که این حوادث شامل درگیری و حتی ضرب و شتم زندانی ها یا فرار از زندان و یا حتی اعتصاب غذا و درگیری بین زندانی ها و افسران می باشد.
ارائه شواهد دیداری:
آرشیو فیلم های ضبط شده دوربین مدار بسته در زندان منبعی ارزشمند برای ارائه شواهدی ازوقوع حوادثی که در زندان رخ داده می باشند مانند رد و بدل شدن مواد مخدر،یا کشته شدن زندانی یا سواستفاده افسران که از جمله حوادث رخ داده می باشد.
حفظ نظم فضاهای عمومی:
مکانهایی که گروه زیادی از زندانیان در آن جمع هستند مانند میز ناهار خوری یا هوا خوری و مکانهای تفریحی زندان که مکان ورزش کردن تعداد زیادی از زندانیان می باشد برای حفظ نظم این مکانها نیاز به استفاده از تعداد زیادی دوربین مدار بسته می باشد.
کاهش فرکانس حملات و دعوا ها:
در زندانها و مکانهای تبعیدی تنش بالا می باشد و دعوا گرفتن اجتناب پذیر می باشد.استفاده از دوربین مدار بسته در زندان مانع از رخ دادن چنین حوادثی می شود یا درصورت وقوع به ما کمک میکند که دعوا کننده اصلی کسی که دعوا را شروع کرده را شناسایی کنیم.
جلوگیری از قاچاق مواد مخدر:
در زندان ها قاچاق مواد مخدر به وفور صورت می گیرد استفاده از دوربین مدار بسته در زندان کمک می کند که از قاچاق مواد مخدر در زندان و خارج از زندان جلوگیری شود.
نظارت بر رفتار افسر ونگهبانان زندان:
مواردی که افسران و نگهبانان از خط قرمز بین آنها و زندانیان عبور کنند و رفتاری غیر قانونی با زندانیان داشته باشند حتی در زندان هایی که زنان در آن زندانی می باشند فساد و بی اخلاقی را در زندان به بار می آید چنان چه در برخی زندان ها افسران با زندانیان در قاچاق مواد مخدر یا کشته شدن زندانی ها همدست می باشند استفاده از دوربین مدار بسته در زندان باعث جلوگیری از سوءرفتارهای افسران و نگهبانان زندان و نظارت بر همه آنها می باشد.
حمل و نقل امن تر:
استفاده از دوربین مدار بسته در زندان و نصب آنها در راهرو ها و سلول ها باعث حفظ امنیت و ایجاد ایمنی در حمل و نقل امکانات و وسایلی که در راهرو و سلول ها به دست زندانیان می رسد می شود.
قابلیت جستجوی پیشرفته:
استفاده از دروبین مداربسته دیجیتال در ضبط کردن فیلم و تصاویر زندان به ما این امکان را می دهد که تمام فیلم ها و تصاویر به صورت دیجیتال در هارد دیسک یا نوار کاست بزرگی ذخیره شوند و به صورت آرشیو در بیاورند که جستجو کردن فیلم ها برای ما بسیار راحت تر صورت میگیرد.
نظارت تصویری از راه دور:
با یک سیستم شبکه دوربین مدار بسته دیجیتال به ما این امکان را می دهد که چنانچه به اینترنت دسترسی داشته باشیم و مجاز به ورود به شبکه باشیم در هرجایی توسط گوشی ،تبلت،لپ تاپ یا سیستم خانگی به شبکه وارد شویم و فیلم ها را نگاه کنیم و نظارت تصویری به تما م مکان ها و امکانات زندان داشته باشیم .
مشاوره راه اندازی دوربین مدار بسته در زندان:
نصب دوربین مدار بسته در فضاهای عمومی چون ناهار خوری و مکانهای تفریحی زندان می باشد.
نصب دوربین مدار بسته در راهرو وراه پله ها جاهایی که زندانیان در آن تردد می کنند.
نصب دوربین مدار بسته در جایی که کل حیاط زندان را تحت پوشش قرار دهد.
نصب دوربین مدار بسته در تمام سلول ها .
نصب دوربین مدار بسته در تمام ورودی ها و خروجی های سلول ها و درب های اصلی.
با توجه به مزایای استفاده از دوربین مدار بسته در زندان برای جلوگیری از اختشاش ها ودرگیری های بین زندانیان و حفظ امنیت افسران و نگهبانان زندان و همچنین برای جلوگیری از قاچاق مواد مخدر و جلوگیری از سوء رفتارهای افسران و نگهبانان با زندانیان هر چه سریعتر نسبت به نصب دوربین مدار بسته اقدام کنید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب


PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416