دوربین مداربسته در ایستگاه گاز

خانه »‌ بلاگ » دوربین مداربسته در ایستگاه گاز

دوربین مداربسته در ایستگاه گاز

دوربین مداربسته در ایستگاه  گاز
دوربین مدار بسته در ایستگاه گاز
نصب دوربین مدار بسته برای ایستگاه های گاز یکی از الزامات امروزه برای حفظ ایمنی این امکان می باشد.ماننده فروشگاه ها و حتی طلافروشی ها و بانک ها ایستگاه های گازنیز هدف سرقت سارقان قرار می گیرد.فعالیت های مشکوکی که در ایستگاه های گاز منجر به نصب دوربین مدار بسته درایستگاه گاز می شود.
بنا به دلایلی چون: دزدی سارقان،صادق نبودن کارمندان و حتی سرقت کارمندان،محافظت از کارکنان،جلوگیری از اعمال خشونت آمیز راننده ها در صف ایستگاه های اتوبوس نصب دوربین مدار بسته در ایستگاه گاز می تواند بر تمام این فعالیت ها نظارت داشته باشد و از وقوع آسیب های دیگر جلوگیری کند.
در اینجا قصد داریم مزایای نصب دوربین مدار بسته در ایستگاه گاز را باهم بررسی کنیم و شما را با فواید نصب دوربین مدار بسته در ایستگاه گازو همچنین نحوه نصب دوربین در بهترین مکان ها برای جلوگیری از سرقت و نظارت بیشتر آشنا کنیم.
مزایای نصب دوربین مدار بسته در ایستگاه گاز:
نصب آسان دوربین مدار بسته :
سیستم های امنیتی HD در دو نوع دوربین مدار بسته IP و HD-SDIبسیار راحت نصب و راه اندازی می شود.برخلاف دوربین مدار بسته آنالوگ و از مدافتاده این نوع سیستم های امنیتی جدید به اسم دوربین مدار بسته HD1080 دارای کیفیت بهتری در نشان دادن جزئیات تصاویر دارند.
جلوگیری از سرقت:
داشتن دوربین مدار بسته در ایستگاه گاز می تواند تصاویر پلاک های ماشین های دزدیده شده توسط سارقان را شناسایی کند و در زمانی که رانندگان به کارمندان شما پول گاز را می دهند می توانید از اطیمنان کار آنها و سرقت خود کارمندان مطلع شوید.علاوه براینها برای خیلی از مشتریان شما اتفاق افتاده است که کیف پول خود یا حتی کارت خود را در ایستگاه جا بگذارند و متاسفانه سارقان از این فرصت نهایت استفاده را ببرند اما تصاویر ضبط شده دوربین مدار بسته در ایستگاه گاز به شما کمک می کند که سریعا سارق را پیدا کنید .
نظارت از راه دور:
برای شما که صاحب ایستگاه گاز هستید نظارت مداوم دوربین مدار بسته شاید خیلی وقت گیر و خسته کننده باشد اما با DVRها (ضبط کننده دیجیتال) و NVRها(ضبط ویدئو شبکه ای) شما می توانید از طریق اینترنت گوشی یا کامپیوترتان در منزل یا تبلت به شبکه متصل شوید و هرلحظه تصاویر وفیلم های ضبط شده دوربین مدار بسته را تماشا کنید و درصورت وقوع حادثه خود را سریعا به ایستگاه گاز برسانید .
بهبود کیفیت تصویر دوربین مدار بسته:
مسلما نصب دوربین مدار بسته در ایستگاه گاز علاوه برنظارت و جلوگیری از سرقت می تواند به مشتریان اطمینان خاطر از لحاظ امن بودن ایستگاه را بدهد .به دلیل اینکه ایستگاه های گاز تنها مکانی برای پر کردن پمپ گاز ماشین شما نیست و در آن اماکنی چون بوفه و دستشویی و استراحت گاه کارکنان وجود دارد بنابراین نصب دوربین مدار بسته در ایستگاه گاز می تواند ایمنی مشتریان و کارمندان را ایجاد کند.
نصب دوربین مدار بسته در ایستگاه گاز را به ما کارمندان ما بسپارید تا سیم کشی و طراحی دوربین های مداربسته را برای شما انجام دهیم و همه این کارها را با هزینه ای مقرون به صرفه برای شما انجام دهیم.
نحوه نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته:
دوربین مدار بسته در نزدیکی پمپ ها قرار دهید به طوری که تسلط کافی به شناسایی کردن پلاک های ماشین ها داشته باشد.
یک دوربین مدار بسته دربالای پمپ ها ی گاز قرار دهید تا دید کلی از ایستگاه گاز داشته باشد.
یک دوربین مدار بسته هم در دفاتر ثبت پول نقدی قرار دهید تا از سرقت پول توسط سارقان و کارکنان جلوگیری کنید.
اما در نصب دوربین مدار بسته به نکاتی چون حفظ حریم کارکنان و مشتریان را رعایت کنید و از نصب دوربین مدار بسته داخل دستشویی و حمام و استراحت گاه کارکنان خود داری کنید.علاوه بر اینها در نصب دوربین مدار بسته در ایستگاه گاز به این نکته توجه کنید که همیشه ممکن است خطراتی چون باد و طوفان باعث خراب شدن دوربین مدار بسته یا حتی شکستن یا به سرقت رفتن دوربین مدار بسته توسط سارقان رخ دهد بنابراین پشتیبانی لازم را در صورت وقوع این حوادث داشته باشید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416