دوربین مداربسته در اسلحه فروشی ها

خانه »‌ بلاگ » دوربین مداربسته در اسلحه فروشی ها

دوربین مداربسته در اسلحه فروشی ها

دوربین مداربسته در اسلحه فروشی  ها
دوربین مداربسته در اسلحه فروشی ها
فروشگاه های اسلحه فرشی به دلیل اهمیت بالای محصولات خود و همچنین برقرار کردن ایمنی برای مشتریان و کاربران یکی از محیط هایی چون هستند که نیازمند نصب دوربین مداربسته هستند.در اسلحه فروشی ها علاوه بر خرید و فروش محصولات خطرناک به نام اسلحه ،پول هنگفتی در این فروشگاه ها رد و بدل می شود و به همین دلیل همیشه از لحاظ پول فراوان و اهمیت سلاح جز هدف های سارقان بوده است چون اغلب سارقان علاوه بر سرقت پول اسلحه فروشی ها می توانند سلاح های مورد علاقه خود را به سرقت ببرند بنابراین این محیط خیلی مهم است که دارای امنیت بالایی باشد و این امنیت تنها با نصب دوربین مداربسته بوجود می آید.
صاحبان اسلحه فروشی ها علاوه برحفظ دارایی های خود و اسلح های فروشگاه به فکر حفظ ایمنی کارمندان و مشتریان خود نیز می باشند و تمام این ها توسط نصب دوربین مداربسته در اسلحه فروشی ها ایجاد می شود .
در این مقاله قصد داریم مزایای نصب دوربین مداربسته در اسلحه فروشی ها را باهم بررسی کنیم مزایایی چون:جلوگیری از سرقت،جلوگیری از جرم و جنایت،تحقیقات جنایی،نظارت مستمر.
مزایای نصب دوربین مداربسته در اسلحه فروشی ها:
جلوگیری از سرقت:
در همه فروشگاه های خرده فروشی ،طلافروشی ها و .. حفظ دارایی و پولی که در فروشگاه ها بدست می آید اهمیت ویژه ای دارد اما در فروشگاه های اسلحه فروشی تنها حفظ پول و دارایی درمیان نمی باشد بلکه حفظ اسلحه خیلی مهمتر می باشد شما زمانی که فروشگاه اسلحه فروشی دارید نه تنها سود کلانی از خرید وفروش اسلحه بدست می آورید بلکه ضررهایی شامل حال شما می شود و آن اینست که همیشه مراقب باشید که کسی اسلحه شما به سرقت نرود چون ممکن است همان اسلحه به سرقت رسیده جان خیلی ها را بگیرد و در آخر به شما منتهی شود. با نصب دوربین مداربسته در اسلحه فروشی ها می توانید خیال خودتان را از حفظ دارایی ها و اسلحه ها و فشنگ های فروشگاه و همچنین پولی که بدست می آورید راحت کنید.
جلوگیری از جرم و جنایت:
زمانی که اسلحه ها ی شما بسرقت می رود و سارقان بهمراه آن فرار میکنند ممکن است آن سارقان اسلحه های شما را به کسانی بفروشند که زورگیرو یا تروریست هستند و همین اسحله های شما می تواند بدست این افراد برسد و منجر به جرم و جنایات و حتی کشت و کشتار شود.بنابراین با نصب دوربین مداربسته در اسلحه فروشی ها می توانید سریعا سارقان را پیدا کنید و از وقوع حوادث ناگوار برای همشهری ها و حتی هموطنان خود شوید.
تحقیقات جنایی:
زمانی که شما دوربین مداربسته درفروشگاه اسلحه فروشی خود نصب می کنید چنانچه زورگیری درگیری یا هرچیزی جلوی فروشگاه شما رخ دهد یا حتی اگر فروشگاه شما به سرقت رود تصاویر و فیلم های ضبط شده توسط دوربین مداربسته می تواند به شناسایی کردن افراد و کمک کردن به ماموران امنیتی و پلیس کمک شایانی کند و این تصاویر و فیلم ها می تواند به عنوان مدارک و شواهد در دادگاه و به زندان انداختن و محکوم کردن سارقان و مجرمان منجر شود.
نظارت مستمر:
نصب دوربین مداربسته در اسلحه فروشی ها و استفاده از دوربین مداربسته IP می تواند به صاحبان اسلحه فروشی ها کمک کند که 24 ساعته فروشگاه خود را زیر نظر داشته باشند و حتی این اتفاق می تواند در منزل یا هرجایی که قرار دارد رخ دهد تنها کافی است توسط اینترنت به شبکه که فیلم و تصاویر دوربین مداربسته در آن می باشد وصل شوید و دائما فروشگاه خود را زیر نظر داشته باشید.
علاوه بر مزایای گفته شده دوربین مداربسته در اسلحه فروشی ها همیشه این را در نظر داشته باشید که شاید سارقان دوربین مداربسته را قطع کنند و یا آنها را دستکاری کنند تا مدارک و شواهدی از خود به جای نگذارند در این مواقع شما باید اقدامات لازم چون سیستم ها اعلام خطر در نظر گرفته شود تا در زمان قطع شدن سیگنال های دوربین مداربسته در اسلحه فروشی ها سریعا سیستم خطر به صدا در بیاید.
نحوه نصب و راه اندازی دوربین مداربسته در اسلحه فروشی ها :
یک دوربین مداربسته در ورودی فروشگاه قرار دهید طوری که تصاویر افرادی که وارد فروشگاه یا از فروشگاه خارج می شوند واضح دیده شود.
یک دوربین در جایی قرار دهید که معامله بین شما و مشتریان رخ می دهد و پول و اسلحه رد و بدل می شود تا تصاویر واضحی برای شناسایی این افراد داشته باشید.
علاوه بر این دوربین مداربسته ای را درجایی نصب کنید که کل فضای فروشگاه را تحت پوشش قرار دهد.
درضمن دستگاه ضبط کننده فیلم و تصاویر یا همان دی وی آر را در جایی قرار دهید که سارقان به آن دسترسی نداشته باشند تا در صورت سرقت بتوانید از آن فیلم و تصاویر استفاده کنید و برای شناسایی و ارائه مدارک و شواهد به ماموران استفاده کنید.
PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب

PayamCCTV.com فروشنده انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب و کیفیت خوب
تلفن واحد فروش : 88563259 -09121505416